Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΟΛΥΜΠΡΙ Η΄ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ?


Recommended Posts

Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς για το ΚΟΛΥΜΠΡΙ στο Καλαμάκι ή για την Φραουλίτσα στον ΆΓιο Δημήτριο? Αν μου λέγατε τις εμπειρίες σας, θα σας ήμουν υπόχρεη.... Ευχαριστώ

Ζουνάκι,είσαι η αγάπη μου.... (7.12.07)

... τώρα έχω και άλλη αγάπη... το αγοράκι μου! (27.6.10)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Για την Φραουλιτσα δεν γνωριζω.Στο Κολυμπρί έχω πάει.Μου άρεσαν όλα αυτά που μου είπε ο ιδιοκτήτης για τον τρόπο λειτουργίας, το ότι έχει απογευματινό και η εγγραφή είναι εφάπαξ, αλλά δεν μου άρεσε ότι βρίσκεται ανάμεσα σε κεντρικούς δρόμους και έχει πολύ φασαρία,όταν πήγα στον πάνω όφορο και ιδίως στο δωμάτιο ύπνου μου μύρισε κλεισούρα και πάντα προσπαθεί να έχει από 20παιδιά σε κάθε τμήμα με 2 δασκάλες.

Link to comment
Share on other sites

στη φραουλιτσα πηγαινε ο ξαδερφος μου, μιλαμε για χρονια πριν (μπορει και 20!!!)ημουν νια και γερασα!!!τοτε ηταν ευχαριστημενοι οι θειοι μου, για τωρα δεν ξερω τι να σου πω.

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω στελνω τη μικρη μου στο κολυμπρι και ειμαι πολυ ευχαριστημενη μπορω να σου πω. οι ανθρωποι που το εχουν ειναι μια χαρα και εμπνεουν εμπιστοσυνη. για τις δασκαλες εχω να πω τα καλυτερα λογια. απο εγκαταστασεις βεβαια δεν ειναι τιποτα σουπερ-ντουπερ, αλλα καθαρα και ζεστα. ακομα, ειναι αρκετα οικονομικα σε σχεση με αλλα της περιοχης. μαλιστα, αφου η μικρη ειχε ξεκινησει εμαθα οτι και ξαδελφια του αντρα μου εχουν παλιοτερα στειλει τα παιδια τους και εχουν να πουν πολυ καλα λογια. ελπιζω να σε βοηθησα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ, μάλλον ΚΟΛΥΜΠΡΙ θα προτιμήσουμε... εμπνέει εμπιστοσύνη ο ιδιοκτήτης, σχετικά οικονομικό, το μόνο μείον είναι η σκάλα που οδηγεί πάνω στο προνήπιο και τα 22 παιδιά με δύο δασκάλες ...

Ζουνάκι,είσαι η αγάπη μου.... (7.12.07)

... τώρα έχω και άλλη αγάπη... το αγοράκι μου! (27.6.10)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς για το ΚΟΛΥΜΠΡΙ στο Καλαμάκι ή για την Φραουλίτσα στον ΆΓιο Δημήτριο? Αν μου λέγατε τις εμπειρίες σας, θα σας ήμουν υπόχρεη.... Ευχαριστώ

 

 

τελικα που εστειλες το παιδακι σου?αν το στειλες στη φραουλιτσα θα με ενδιεφερε να μου πεις αν εμεινες ευχαριστημενη..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...