Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Διαγνωστικα Κέντρα!


Recommended Posts

Καλησπερα..ειμαι η ραμονιτσα..κ επιτελους καταφεραμε να εχουμε το πολυποθητο στην κοιλίτσα μου..!

Ευχομαι με το καλο κοριτσια μου κ σε ολες οσες κυοφορητε..!:D

Θελω να ρωτησω κατι..

Μου εχει δωσει ο γιατρος μου τις πρωτες εξετασεις να κανω..να σημειωσω οτι η Βιοϊατρικη ειναι παρα πολυ κοντα στο σπιτι μου οποτε με βολευει να κανω τις εξετασεις εκει..ΟΜΩΣ..εχω ακουσει κ απο καποιος γιατρους οτι δεν ειναι κ πολυ αξοιπιστα Διαγνωστικα...Μπορειτε να με βοηθησετε?

Εσεις σε που πηγαινατε?

Που μπορω να πάω?

Ευχαριστω!:D

lamlamsdg20100211_-6_My+child+is.png

 

Θαυματάκι μου...σε λατρευω..εισαι ολη μου η ζωή!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα..ειμαι η ραμονιτσα..κ επιτελους καταφεραμε να εχουμε το πολυποθητο στην κοιλίτσα μου..!

Ευχομαι με το καλο κοριτσια μου κ σε ολες οσες κυοφορητε..!:D

Θελω να ρωτησω κατι..

Μου εχει δωσει ο γιατρος μου τις πρωτες εξετασεις να κανω..να σημειωσω οτι η Βιοϊατρικη ειναι παρα πολυ κοντα στο σπιτι μου οποτε με βολευει να κανω τις εξετασεις εκει..ΟΜΩΣ..εχω ακουσει κ απο καποιος γιατρους οτι δεν ειναι κ πολυ αξοιπιστα Διαγνωστικα...Μπορειτε να με βοηθησετε?

Εσεις σε που πηγαινατε?

Που μπορω να πάω?

Ευχαριστω!:D

Καλησπέρα με το καλό το μπεμπάκι σου!!!!!:PΕγώ και πολλές γνωστές μου κοπέλες παρόλο που δεν μένω Αθήνα έχω κάνει εξετάσεις στη Βιοιατρική δεν έχω διαπιστώσει κάτι!!Εννοείς οτι βγάζουν αποτελέσματα άλλα αντί άλλων;

Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη εγκυμοσύνη πήγαινα στην ΔΙΑΓΝΩΣΗ στην Ριανκούρ και ήμουν πολύ ευχαριστημένη, στην δεύτερη εγκυμοσύνη πήγαινα στην Αλεξάνδρας στο EMBRYOART εξίσου καλό. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααααχου..εισαι ετοιμογεννη ε?Ααααα με το καλο κοριτσι μου!

 

Τι να σου πω...κ εγω δεν ξερω ετσι ακουσα...κ εγω μεχρι πριν μεινω εγκυος εκει πήγαινα γιατιο με βολευε κ στο σπιτι μου..ειναι κοντα...

αλλα δυο γιατροι μου ειπαν οτι δεν ειναι κ τοσο αξιοπιστα...

Κ ειναι να κανω τις ρωτες τωρα..κ να σου πτω την αληθεια δεν μπορω να τραβιεμαι ΙΑΣΩ ειναι μακρυα...κ με κινηση κ με ζεστη...:?

Δεν ξερω που να παω...μου φαινεται ομως οτι εκει θα καταληξω παλι!

lamlamsdg20100211_-6_My+child+is.png

 

Θαυματάκι μου...σε λατρευω..εισαι ολη μου η ζωή!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη εγκυμοσύνη πήγαινα στην ΔΙΑΓΝΩΣΗ στην Ριανκούρ και ήμουν πολύ ευχαριστημένη, στην δεύτερη εγκυμοσύνη πήγαινα στην Αλεξάνδρας στο EMBRYOART εξίσου καλό. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ

 

 

Ευχαριστω πολυ!

Να χαιρεσαι κ εσυ τα αγγελουδια σου! :D

Στο embryoart πήγα κ εγω για να μιλησω με τον γιατρο..κ ο ενας που μου το ειπε ηταν κ αυτος..

lamlamsdg20100211_-6_My+child+is.png

 

Θαυματάκι μου...σε λατρευω..εισαι ολη μου η ζωή!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητήρια για τα όμορφα νέα σου!

 

Εγώ τον προγεννητικό τον έκανα στη μικροβιολόγο μου που την εμπιστεύομαι απόλυτα (Χριστίνα Σταθοπούλου Τσιλιγγίρη λέγεται είναι στη Ν. Σμύρνη αν θες πληροφορίες στείλε μου π.μ.) και τα μεγάλα υπερηχογραφήματα στον Σπύρο Ματζουράνη που συνεργάζεται με το γιατρό μου και είναι κοντά στο Αρεταίειο.

 

Ζαμπετώ με το καλό το νο3

FLcUp3.png0BQfp3.png
Link to comment
Share on other sites

ααααααα miriki.. εχω κ εγω εναν μικροβιολογο που εξεταζε την γιαγια μου λες να παω εκει?????αυτος πηγαινει κ στα σπιτια αν δεν μπορεις εσυ να πας..!

 

Τους υπερηχους μου τους κανει ο γιατρος μου!

Ευχαριστω παρα πολυ παντως...

lamlamsdg20100211_-6_My+child+is.png

 

Θαυματάκι μου...σε λατρευω..εισαι ολη μου η ζωή!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ramonitsa tha akousis diafora gia ta diagnostika kedra giati ki ekei pezoune treles sinergasies !!!!!!ikai mizoules!!!!!!!i bioiatriki amos einai apo ta pio aksiopista !!!ego kano tis eksetaseis stin kliniki kai otan den mporo pao stin bioiatriki me tin sigatathesei tou giatrou paolo pou to simferei na kano tis eksetaseis stin kliniki tou!!!!

 

ramonitsa ekana simera to proto yperixo!!!!!eimai 5 evdomadon kai 6 imeron!!!!!kathe paraskevi tha allazo evdomada !!!!!

thelo ki ego na valo tickeraki alla den ta exo kataferei ...ti na po!!!!!!

 

mou edose ki emena eksetaseis!!!!

 

pote pas gia yperixo;

inka

 

dev042bp___.png

Link to comment
Share on other sites

ramonitsa tha akousis diafora gia ta diagnostika kedra giati ki ekei pezoune treles sinergasies !!!!!!ikai mizoules!!!!!!!i bioiatriki amos einai apo ta pio aksiopista !!!ego kano tis eksetaseis stin kliniki kai otan den mporo pao stin bioiatriki me tin sigatathesei tou giatrou paolo pou to simferei na kano tis eksetaseis stin kliniki tou!!!!

 

ramonitsa ekana simera to proto yperixo!!!!!eimai 5 evdomadon kai 6 imeron!!!!!kathe paraskevi tha allazo evdomada !!!!!

thelo ki ego na valo tickeraki alla den ta exo kataferei ...ti na po!!!!!!

 

mou edose ki emena eksetaseis!!!!

 

pote pas gia yperixo;

 

Κοριτσακι..μαλλον κ εγω στην Βιοϊατρικη θα παω τελικα να τις κανω....

τι να πω???:roll:

Κοντα ειμαστε...εγω ειμαι 5 βδομαδων ακριβως..;)

Πήγα εχτες για υπερυχο ..ειδα το σακουλακι μας..χαχα..κ στις 2 Ιουλίου θα παω για τον δευτερο υπερυχο..κ θα ακουσουμε κ καρδούλα!:D

καθε 18 θα αλλαζω μηνα μου ειπε..οποτε με βαση τον γιατρο τον αλλον μηνα κλεινω τον 2 μηνα..κ βαδιζω για τον 3ο.

Αντε κοριτσακι μου με το καλο ευχομαι!;)

lamlamsdg20100211_-6_My+child+is.png

 

Θαυματάκι μου...σε λατρευω..εισαι ολη μου η ζωή!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω, εγώ σκέφτηκα ότι καλύτερα να τα δει ένας άνθρωπος δικός μου που με γνωρίζει και θα δώσει τη δέουσα προσοχή παρά να είμαι ένας άσχετος οποιοσδήποτε πελάτης. Βέβαια το ιατρείο και ο εξοπλισμός της συγκεκριμένης μικροβιολόγου ανταποκρίνεται στις σύγχρονες απαιτήσεις, οπότε όλα καλά. Όπως και να χει με το καλό!

FLcUp3.png0BQfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ramonitsa μου, μακριά από τη Βιοϊατρική. Εγώ προσωπικά δεν πρόκειται να ξαναπατήσω το πόδι μου εκεί. Δεν τους εμπιστεύομαι καθόλου.

Φαντάσου ότι την άδεια λειτουργίας της Βιοϊατρικής τη δίνουμε εμείς στη δουλειά μου. Τυπικώς είναι εντάξει, για να πάρουν άδεια λειτουργίας, γι' αυτό και τη δίνουμε, αλλά οι γιατροί που έχει είναι όλοι χωρίς εμπειρία κι αυτό, γιατί ο νόμος απαιτεί ο υπεύθυνος γιατρός να έχει τουλάχιστον ένα χρόνο τον τίτλο ειδικότητας. Τώρα πόσο έμπειρος μπορεί να είναι ένας γιατρός που έχει μόνο ένα χρόνο την ειδικότητα, αυτό δεν το ξέρω. Προτίμησε για μικροβιολογικές εξετάσεις (δηλ. αίματος, ούρων κλπ.) να πας σε ένα αξιόπιστο μικροβιολογικό στη γειτονιά σου, σε κάποιον μικροβιολόγο που να τον ξέρεις χρόνια.

Για τους μεγάλους υπερήχους θα πας στο ΕΜΒΡΥΟΑΡΤ, για τον Β' Επιπέδου θα πας στο ΕΜΒΡΥΟ στο Κολωνάκι (υπάρχουν εκεί κάποιοι γιατροί που είναι εξπέρ στον τομέα αυτό, θα βρεις σχετικά πληροφορίες και στο φόρουμ).

Στη δουλειά μου πολλές κοπέλες πήγαιναν για μεγάλους υπερήχους στο ΕΜΒΡΥΟΑΡΤ και ήταν πολύ ευχαριστημένες.

Και στο τόπικ με το φαν κλαμπ του Χασιάκου κάποιες γράφανε ότι τις εξετάσεις τις κάνανε εκεί (βέβαια αυτό είναι λογικό αφού το ΕΜΒΡΥΟΑΡΤ είναι του Χασιάκου).

Μια ξαδέλφη μου πήγαινε στη Βιοϊατρική και στον Β' επιπέδου κάτι είχαν βρει στο μωρό αλλά της είπαν ότι δεν είναι τίποτε και το μωρό γεννήθηκε με πρόβλημα. Όχι ότι θα άλλαζε κάτι, γιατί η ξαδέλφη μου έτσι κι αλλιώς θα το κρατούσε το μωρό αλλά ωστόσο την διαβεβαίωσαν ότι όλα ήταν καλά.

Αν θέλεις κάτι άλλο, στείλε μου π.μ. και θα σου χαρώ να σου πω. Μπορούμε να ανταλλάξουμε και τηλέφωνα, για να τα πούμε πιο αναλυτικά, γιατί το δικό σου δεν το έχω. Αν θέλεις το δικό μου, ζήτα μου με π.μ. ή πάρτο από την Ελενίτσα99.

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, έχω καλές εμπειρίες από την Βιοιατρική.Στην 1η μου εγκυμοσύνη, και αφού έκανα το πακέτο των εξετάσεων στο Ελενας και μου βγάλανε λανθασμένα αποτελέσματα, ξαναέκανα κάποιες από αυτές στην Βιοιατρική και ήταν οκ. Βέβαια σε αυτή την εγκυμοσύνη όλες τις εξετάσεις τις κάνω στο Λητώ αφού εκεί θα γεννήσω και με βολεύει κιόλας.

VxpTp3.png

lewJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...