Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ωρα


ARNIKOL

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Ναι, ναι το παρατήρησα.

Άσε που εγώ δεν μπορούσα και να μπω καθόλου στο φόρουμ από χθες το βράδυ. Ενώ η σύνδεσή μου με το ίντερνετ ήταν κανονική και έμπαινα άνετα σε άλλες σελίδες, εδώ με πέταγε έξω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ναι το παρατήρησα.

Άσε που εγώ δεν μπορούσα και να μπω καθόλου στο φόρουμ από χθες το βράδυ. Ενώ η σύνδεσή μου με το ίντερνετ ήταν κανονική και έμπαινα άνετα σε άλλες σελίδες, εδώ με πέταγε έξω.

Έτσι έκανε και σε μένα!Τι γίνεται....;

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mia απο τα ιδια και σε μενα με τπτ χτες δεν εμπαινα και η ωρα ειναι απο τοτε που εχω κανει εγραφη ετσι...ισως λιγο ποιο μετα δηλ. απο τοτε που το προσεξα.

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ναι το παρατήρησα.

Άσε που εγώ δεν μπορούσα και να μπω καθόλου στο φόρουμ από χθες το βράδυ. Ενώ η σύνδεσή μου με το ίντερνετ ήταν κανονική και έμπαινα άνετα σε άλλες σελίδες, εδώ με πέταγε έξω.

 

Μία από τα ιδια...

Λινακι μου κοιμήσου..... σε παρακαλώ!!!

  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι, ναι το παρατήρησα.

Άσε που εγώ δεν μπορούσα και να μπω καθόλου στο φόρουμ από χθες το βράδυ. Ενώ η σύνδεσή μου με το ίντερνετ ήταν κανονική και έμπαινα άνετα σε άλλες σελίδες, εδώ με πέταγε έξω.

Ακριβώς το ίδιο και με μένα. Χθες προσπάθησα λίγο το πρωί αλλά κ το βράδυ και με πέταγε έξω. Για την ώρα το παρατήρησα εδώ και καιρό. Πρέπει να την αλλάξει ο διαχειριστής του συστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο και με μένα. Χθες προσπάθησα λίγο το πρωί αλλά κ το βράδυ και με πέταγε έξω. Για την ώρα το παρατήρησα εδώ και καιρό. Πρέπει να την αλλάξει ο διαχειριστής του συστήματος.

 

Στο facebook απάντησαν οι διαχειριστές αυτό:

 

 

αγαπητοί αναγνώστες, η ιστοσελίδα του parents.gr είναι απαραίτητο να αλλάξει server καθώς έχει υπάρξει μεγάλη αύξηση κίνησης/επισκεψιμότητας τον τελευταίο καιρό σε σχέση με πέρσυ (+38%). Για αυτό το λόγο, μέχρι να υλοποιηθεί αυτή η απαραίτητη αλλαγή, ενδέχεται να υπάρξουν στιγμές κατά την διάρκεια της ημέρας όπου η ιστοσελίδα να αργεί να φορτώσει ή να μην είναι διαθέσιμη για κάποια λεπτά. Οι τεχνικοί ήδη προγραμματίζουν τις απαραίτητες ενέργειες,..Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόησή σας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ επειδή ανήκω στη μειονότητα των ανθρώπων που δεν έχουν facebook, θέλω να πω ευχαριστώ σε όσους ενημερώνουν για τις εξελίξεις. Άσχετο... μάλλον έπρεπε να το βάλω στις ευχαριστίες!

Keep ... informing

Link to comment
Share on other sites

Πολύς κόσμος δεν έχει facebook! Μία εξ αυτών και εγώ.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

αγαπητά μέλη,

η ανάρτηση στο fb δεν έγινε εσκεμμένα μόνο στο fb,

 

είναι διαφορετικοί οι συνεργάτες/εθελοντές που δημοσιεύουν εκεί απο ότι οι διαχειριστές που αναρτούν θέματα στην ιστοσελίδα / τεχνικοί, κ προφανώς εκ παραδρομής δεν δημοσιεύτηκε η ανακοίνωση αυτή και εδώ.

 

ισχύει το παρακάτω κείμενο,

η ιστοσελίδα του parents.gr είναι απαραίτητο να αλλάξει server άμεσα

εξαιτίας ιδιαίτερα αυξημένης κίνησης/όγκου δεδομένων.

 

Μέχρι να υλοποιηθεί αυτή η απαραίτητη αλλαγή, ενδέχεται να υπάρξουν στιγμές κατά την διάρκεια της ημέρας όπου η ιστοσελίδα να αργεί να φορτώσει ή να μην είναι διαθέσιμη για κάποια λεπτά. Οι τεχνικοί ήδη προγραμματίζουν τις απαραίτητες ενέργειες έτσι ώστε αυτή η αλλαγή να γίνει το γρηγορότερο δυνατόν.

 

Επίσης για το θέμα της ώρας έχουν ήδη ενημερωθεί οι τεχνικοί έτσι ώστε να διορθώσουν το πρόβλημα.

 

,..Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόησή σας....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...