Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

η σελιδα εχει αναφερθει ως.......


Recommended Posts

η σελιδα εχει αναφερθει ως κακοβουλη.....αυτο μου βγαζει συνεχεια .....οταν προσπαθω να μπω εδω η'στο καφε..... τι κανουμε τωρα;;;;;; χρειαζομαι την βοηθεια σας!!!!!!!

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    Aeriko 4 δημοσιεύσεις

  • BIKY74

    BIKY74 3 δημοσιεύσεις

  • v & a

    v & a 3 δημοσιεύσεις

  • Maxh83

    Maxh83 3 δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

!!!τουλαχιστον δεν ειμαι μονη ...... ....aria146. .....πως μπαινω απο αλλο browser ;;

 

και τωρα πώς μπαινεις ρε πατρίδα ;;;; :-):-)

κατέβασε το opera

ή το maxhton πχ ...

ο chrome kai o mozilla εχουν θεμα στην παρούσα

(ΝΑΙ ΕΧΩ 5 BROWSER ΣΤΟ PC νταξ ;;;; ) :-) :-)

κατερινακ απο πού μπαίνεις ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα,προσπαθησα κι εγω να μπω απο Mozzila και εβγαζε οτι η σελιδα ειναι κακοβουλη. Τωρα μπαινω απο internet explorer.Γιατι γινεται αυτο; Μιας και το'φερε η κουβεντα, Danielaki, κατεβασα τον Mozzila απο το λινκ που παρεθεσες στο σχετικο topic, και μπαινω κανονικα στο mail μου και στο f/b.Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

και τωρα πώς μπαινεις ρε πατρίδα ;;;; :-):-)

κατέβασε το opera

ή το maxhton πχ ...

ο chrome kai o mozilla εχουν θεμα στην παρούσα

(ΝΑΙ ΕΧΩ 5 BROWSER ΣΤΟ PC νταξ ;;;; ) :-) :-)

κατερινακ απο πού μπαίνεις ;

Να τους εκατοστήσεις!!!!:D

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ούπς!τώρα βγήκα και προσπάθησα να ξαναμπώ και απο μοτζίλα δε μπορούσα , μπήκα απο explorer τελικά. μου βγάζει κάτι μηνύματα για κακόβουλο λογισμικό.τι είναι αυτό καλέ? ιοί και τέτοια?. είμαι τόσοοο άσχετη με την τεχνολογία!:oops:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,προσπαθησα κι εγω να μπω απο Mozzila και εβγαζε οτι η σελιδα ειναι κακοβουλη. Τωρα μπαινω απο internet explorer.Γιατι γινεται αυτο; Μιας και το'φερε η κουβεντα, Danielaki, κατεβασα τον Mozzila απο το λινκ που παρεθεσες στο σχετικο topic, και μπαινω κανονικα στο mail μου και στο f/b.Ευχαριστω πολυ!

χαιρομαι που σε βοηθησα:):)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να πατε και απο Μοτζίλα αν πατησετε πανω εργαλεια επιλογες ασφάλεια και να ξετικατερετε εκει που λέει φραγή σελίδων που εχουν αναφερθει ως κακόβουλες και αφου μπειτε και πειτε όχι γι αυτη την σελίδα που θα σας βγάλει επάνω να το τικαρετε ξανα. λάθος μην το τικαρετε ξανα. Αλλα πρεπει να μας δοθει μια απαντηση γι αυτό απο τους διαχειριστές.

Η Αγάπη ρωτά τη Φιλία :

"τι κάνεις εκεί ανόητη?"

και η Φιλία της απαντά:

"Κάνω να γελούν αυτούς που εσύ κάνεις να δακρύζουν"..

Link to comment
Share on other sites

CATRIN ναι αλλα μετα μπορει να μπαινετε σε κακοβουλες σελιδες που κατεβαζουν διαφορα στο πισι σας (ιους, και λοιπα) κ να μη παιρνετε ειδηση. μη το κανετε... εχω ανοιξει εδω θεμα

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?p=638214 το επαθα προσφατα και ξερω σιγουρα οτι συμβαινει κατι περιεργο...

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συμφωνώ με v & a, αντί να μπαίνουμε από αλλού ή να κάνουμε disable σε σημαντικά εργαλεία προστασίας των pc μας, μήπως θα έρπεπε να περιμένουμε τί έχουν να πουν οι admin γι όλα αυτά;

 

Δεν μου έχει ξανασυμβεί με καμία σελίδα και φοβάμαι. Αν δε κάνω λάθος κινδυνεύουν προσωπικά στοιχεία ή κωδικοί αν κάποιος τρίτος όντως έχει κατεβάσει σε κάποια σελίδα του site κάποιο κακόβουλο πρόγραμμα και αυτό "κολλήσει" τους υπολογιστές μας.

 

Προσωπικα θα μπαίνω λιγότερο συχνά μέχρι να λυθεί ή να πάρουμε κάποια επίσημη απάντηση από admin.

GJMap2.png
Link to comment
Share on other sites

ο chrome και ο Mozilla εχουν θεμα γιατι ειναι πιο αξιοπιστοι σε θεματα ασφαλειας...γιαυτο δε σας βαζουν, ο εξπλορερ "χανει" σε πολλα.

σε ενα σαιτ μου ειχαν κανει το ιδιο και μου χαν βαλει να εμφανιζονται καζινοδιαφημισεις popup και ποιος ξερει τι αλλο...το καθαρισα και μου το κανανε 3 φορες σε 5 μερες ωσπου εβαλα πολυ δυσκολο κωδικο προσβασης στο site (εκει που διαχειριζονται οι διαχχειριστες και τους κωδικους Ftp) και ετσι τη γλυτωσα.

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν εχω καταλαβει τι ακριβως εχει γινει με big brothers που βλεπω κ συζητατε, και σε αλλα θεματα (αν θελετε ας μου πει καποιος σε πμ Plzzzz) αλλα αυτο που παιζεται τωρα ειναι συχνο φαινομενο γενικοτερα. δεν ειναι κατι που επαθε μονο το parents. δυστυχως το "ειδος" αυτης της πλατφορμας φορουμ εχει πολλες "τρυπες" και ειναι ευαλλωτο. δε μπαινω σε περισσοτερες τεχνικες λεπτομερειες γιατι θα ειναι ακαταλαβιστικα :)

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συμφωνώ με v & a, αντί να μπαίνουμε από αλλού ή να κάνουμε disable σε σημαντικά εργαλεία προστασίας των pc μας, μήπως θα έρπεπε να περιμένουμε τί έχουν να πουν οι admin γι όλα αυτά;

 

Δεν μου έχει ξανασυμβεί με καμία σελίδα και φοβάμαι. Αν δε κάνω λάθος κινδυνεύουν προσωπικά στοιχεία ή κωδικοί αν κάποιος τρίτος όντως έχει κατεβάσει σε κάποια σελίδα του site κάποιο κακόβουλο πρόγραμμα και αυτό "κολλήσει" τους υπολογιστές μας.

 

Προσωπικα θα μπαίνω λιγότερο συχνά μέχρι να λυθεί ή να πάρουμε κάποια επίσημη απάντηση από admin.

 

Κορίτσια κι εγώ στο κλαμπ.

 

Θα εκτιμούσα ιδιαίτερα μια επίσημη απάντηση από τους αντμίν για το θέμα.Είναι σοβαρό και δεν είναι δυνατόν να διακινδυνεύουμε την ασφάλεια του pc μας.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...