Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΙ ΠΡΩΤΟΚΟΙΤΑΤΕ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟ FORUM;


ΘΑΛΑΣΣΑ

Recommended Posts

- Τα προσωπικά μου μηνύματα

- Τα θέματα που παρακολουθώ

- Τα νέα μηνύματα

- Τις καταχωρίσεις συγκεκριμένων μελών, των οποίων τις απόψεις βρίσκω ενδιαφέρουσες.

- Άλλο (τι; )

660759jzef7rhw6w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


- Τα προσωπικά μου μηνύματα

- Τα θέματα που παρακολουθώ

- Τα νέα μηνύματα

- Τις καταχωρίσεις συγκεκριμένων μελών, των οπoίων τις απόψεις βρίσκω ενδιαφέρουσες.

- Άλλο (τι; )

 

εγώ τα νέα μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά.... και με τη σειρά που τα έγραψες. :)

Πώς και ρωτάς?

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Θέτω αυτό το ερώτημα, γιατί έχω την εντύπωση ότι χάνω καταχωρίσεις που μ' ενδιαφέρουν, τις οποίες ανακαλύπτω πολύ αργά:-(.

Εγώ συνήθως βλέπω τα θέματα που παρακολουθώ κι έπειτα τα νέα μηνύματα (αλλά αν είναι πολλά, δεν τα καταφέρνω όλα...:-(:sad:).

660759jzef7rhw6w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

- Τα προσωπικά μου μηνύματα

- Τα θέματα που παρακολουθώ

- Τα νέα μηνύματα

- Τις καταχωρίσεις συγκεκριμένων μελών, των οποίων τις απόψεις βρίσκω ενδιαφέρουσες.

- Άλλο (τι; )

 

με αυτή τη σειρά ακριβώς!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

peper μου, διόρθωσε, σε παρακαλώ, εκείνη την ανορθογραφία από την προτελευταία σειρά μου που παραθέτεις (ξέρεις ποια...:wink:)... Σαράντα edit έχω κάνει... Τι έχω πάθει σήμερα;;;;;:?:-?:?

660759jzef7rhw6w.gif
Link to comment
Share on other sites

Θέτω αυτό το ερώτημα, γιατί έχω την εντύπωση ότι χάνω καταχωρίσεις που μ' ενδιαφέρουν, τις οποίες ανακαλύπτω πολύ αργά:-(.

Εγώ συνήθως βλέπω τα θέματα που παρακολουθώ κι έπειτα τα νέα μηνύματα (αλλά αν είναι πολλά, δεν τα καταφέρνω όλα...:-(:sad:).

 

Ναι , και εγώ το παθαίνω αυτό... αλλά πάντα είναι θέμα χρόνου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θέτω αυτό το ερώτημα, γιατί έχω την εντύπωση ότι χάνω καταχωρίσεις που μ' ενδιαφέρουν, τις οποίες ανακαλύπτω πολύ αργά:-(.

 

Α δεν το παθαίνω μόνο εγώ αυτό ?:D

Εγώ πιστεύα ότι τα χάνω γιατί παρακολουθώ το φόρουμ από το γραφείο και ανοιγοκλείνω...

 

Εγώ βλέπω προσωπικά μυνήματα, μετά πίνακα ελεγχου και τέλος νέα μυνήματα, ( όσα αντεξω διότι βγαίνουν πολλές σελίδες κάθε πρωί )...

 

Παιδιά θέματα που παρακολουθώ τι διαφορά έχει από τον πίνακα ελέγχου που βλέπω εγώ ?

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

ελα ρε φιστικακι με τα ωραια σου πρωι πρωι!!!

 

παντως και εγω απο τα βοηθηματα πηγαινω στα σημερινα μυνηματα.

νομιζω πως δεν χανω κανενα αλλα δεν ειμαι και σιγουρη..

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν, εδώ και λίγο καιρό πάω και στα θέματα που έχουν ανοίξει μέλη που μ' ενδιαφέρουν οι απόψεις και οι εμπειρίες τους κι εκεί είναι που είδα πόσα μου έχουν ξεφύγει...

660759jzef7rhw6w.gif
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΕΡΕΝΤΑ

 

Φάτε μάτια ψάρια....... :lol:

Ρε φυστίκι... πάλι δίαιτα κάνεις?? :lol: :lol: :lol:

 

Υ.Γ. Κι εγώ φαν του αρχείου, αλλά σε 10ήμερη βάση... Τελευταία δεν πέφτει πολύ "μαλλιοτράβηγμα"... και είναι κομματάκι βαρετό! :P

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, εδώ και λίγο καιρό πάω και στα θέματα που έχουν ανοίξει μέλη που μ' ενδιαφέρουν οι απόψεις και οι εμπειρίες τους κι εκεί είναι που είδα πόσα μου έχουν ξεφύγει...

 

 

Εγώ κοιτάζω ό,τι έχει να κάνει με ζάχαρο εγκυμοσύνης αφού ανέβασα και στην 1η και στην τωρινή (2η). Και πραγματικά διαβάζω ενδιαφέροντα πράγματα, απόψεις και μοιράζομαι εμπειρίες. Είναι πολύ σημαντικό γιατι παρηγοριέμαι που βλέπω ότι κι άλλες κοπέλες ταλαιπωρούνται με μετρήματα και αυστηρές διατροφές!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...