Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Makarinaerthei, να σου ζήσει.....!!!!


Recommended Posts

Σήμερα στις 9:00 το κοριτσάκι μας, η makarinarthoula μας, μπήκε να γεννήσει με καισαρική το μωράκι της......!!!!

Λογικά, τώρα θα κρατάει στην αγκαλιά της το μουτράκι, που κουβαλούσε 9 μήνες μέσα στην κοιλίτσα της......!!

Να σου ζήσει, κουκλίτσα μου, να είναι γερός και τυχερός ο μπομπιράκος και να σε κάνει τρισευτυχισμένη μανούλα........!!!!!!

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αρε μακ!!!!!!!!!!!!Τον εβγαλες το παιδαρο;;;;;;;;;;;;;;;;; Να σου ζησει κοριτσι μου γλυκο~!!!!!!!!!!!Να ναι γερος και καλοτυχος και συ παντα διπλα του να τον καμαρωνεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σου ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μας γλυκο, εσυ που φροντιζες παντα να ανοιγεις τα τοπικ με τα γεννητουρια μας, κ δεν ξεχασες καμμια μας... Σου ευχομαι τωρα κ εγω με τη σειρα μου, να σου ζησει το μωρακι σου, το καινουριο αντρακι που μπηκε σημερα στη ζωη σου... Να στε παντα καλα κ υγειης με τον αντρουλη σου, κ να τον μεγαλωσετε με πολυ πολυ αγαπη..! Τις καλυτερες ευχες μου κ μια καλη αναρρωση, να γυρισεις σπιτακι σου γρηγορα, κ βεβαια, να μας πεις κ λεπτομερειες οταν με το καλο επιστρεψεις.... Πολλα φιλια σε μαμα κ γιο!!!

Α κ για τα πρακτικα, 3440 ο μπεμπης!!!

...τρεις και το λουρι της μανας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου να σου ζησει και απο μενα...Τις καλυτερες μου ευχες για το αντρακι σου που θα σου αλλαξει τη ζωη και θα σε κανει την πιο ευτυχισμενη γυναικα του κοσμου!!!! Να εχει μια καλη ανατροφη και να ειναι παντα υγιες και ευτυχισμενο το μπεμπουλινι σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα είχα ετοιμάσει όλα από το πρωί (την ανακοινωση εννοώ) αλλά έπεσε το δίκτυο και με πρόλαβε η μαριάνθη...Αχ και ήθελα τόσο πολύ να κάνω εγώ την ανακοίνωση!Δεν πειράζει στο δεύτερο παιδάκι!

Να σας ζήσει Μαράκι μου μέσα από την καρδιά μου!Ξέρω πως είναι να ανταμώνεις με αυτό το πλασματάκι που είχες μέσα σου 9 ολόκληρους μήνες και να σε κοιτάει μες στα μάτια!! Όλα πλέον έχουν αλλάξει και η κάθε μέρα που περνάει θα είναι διαφορετική, γεμάτη ευτυχία και φωνούλες απο το παιδάκι σου!Στην καινούρια σας ζωή Μαράκι μου εγώ και η μικρή Ραφαέλα (μιας και γράφουμε μαζί το μήνυμα αυτό-την κρατάω αγκαλίτσα) σας στέλνουμε τις καλύτερες ευχές μας!!!

Η ζωή του να είναι χωρίς φουρτούνες, αλλά γεμάτη χρώμα! Τις θερμότερες ευχές μου για το αντράκι σας , να το βοηθήσετε να γνωρίσει τον κόσμο και μέσα από το βλέμμα του να ανακαλύψετε κάτι νέο κι εσείς! Κάθε μέρα που ξημερώνει στη ζωή του να είναι μια καινούργια γιορτή και ναʼχει την χαρά ενός καταγάλανου ουρανού.....

 

1966888bykl6askzb.jpg

tt7up3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομιζω πως ολες μας θελαμε να σε αναγγειλουμε, Κ μιας κ εγω με την τεχνολογια δεν το πολυεχω, βαλτε βρε κοριτσια εσεις που ξερετε απ αυτες τις καρτες με τα μπαλονια κ τα αστερακια που αναβοσβηνουνε, κ καντε το τοπικ για τον μπεμπη μακ-ηρθε-επιτελους γιορτινο!!!! Τατι, βαλε αυτο που ετοιμασες!!!

...τρεις και το λουρι της μανας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι να σας ζήσει το καμαράκι σας!!!!!!!

Να ειναι ευτυχισμένο και υγιές και να τον καμαρώνετε πάντα!!!!!!!

Σας περιμένουμε κοντά μας!!!!!!!

 

 

 

192330w69jt3a3vk.gif

η κούκλα μου...18/8/2009

το αγορακι μου... 6/11/2012

Link to comment
Share on other sites

Το Μαράκι μας κράταει πλέον το αντράκι της αγκαλιά :) 3440γρ είναι ο μπέμπης με καστανό μαλλάκι. Είναι και οι δυο τους πολύ καλά :)

 

Μαρία μου, μανούλα γλυκιά, εύχομαι το θαυματάκι σας να γεμίζει γέλιο και αγάπη τις ζωές σας για πολλά χρόνια, για ηλιόλουστες μέρες και έναστρες νύχτες. Καλή ανάρρωση ματάκια μου και γρήγορα πίσω στο σπίτι σου και στην παρεούλα μας :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Και γω περίμενα να κάνω την ανακοίνωση, αλλά κόρες, μας πρόλαβε όλες η Nadine :)

Μαριανθάκι, από τη βιασύνη σου δεν πρόσεξες ότι υπήρχε ήδη θέμα ανοικτό :)

 

Μαράκι, γλυκιά μανούλα, πάρε δύο να έχεις! Να σου ζήσει φιλενάδα!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρακι να ζησει το μπεμπακι σα τα ψηλα βουνα !να'ναικαλοτυχο ευτυχισμενο γερο και δυνατο και .... ναπουηρθε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχααχαχαχ

οτι και να"ναι στεναχωρησου λιγοτερο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΝΑ σας ζησει κουκλα μου το αντρακι σας!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Καλοτυχο να ειναι κ να το καμαρωνετε!!!!!!!!!!!!!

Ποπο περασε κοριτσακι ο καιρος κ το κρατας αγκαλιτσα τωρα...!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p

Ρε κοριτσακια εσεις που τα λεγαμε απο περυσι..ποσο πολυ με συγκινητε...ποτε αγωνιουσαμε ποτε το πιασαμε κ ποτε πολλες απο εσας γεννησατε!!!!!!!!!!

Αχ ....με βουρκωσατε καθαρματακια!!!!!!!!:D:D

 

Κουκλαρα μου παντα ευτυχισμενοι να ειστε οπως τωρα με το αγγελουδακι σας!!!!!!!!!!!!!

lamlamsdg20100211_-6_My+child+is.png

 

Θαυματάκι μου...σε λατρευω..εισαι ολη μου η ζωή!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ!!!! Γερός και δυνατός και τυχερός και ευτυχισμένος κι όπως ποθείτε να τον δείτε! Καλή ανάρρωση και σε εσένα και σε περιμένουμε με νέα και φωτογραφίες στο καφέ μας!! ;)

Link to comment
Share on other sites

ενα εχω να πω μονο makarinaerthei....επιτελους ηρθε.εμπαινα στο τοπικ κι ελεγα ποτε θα γεννησει το κοριτσι αυτο!!!να σου ζησει και να τον δεις οπως επιθυμεις.

Αγορακια μου σας λατρευω!!
Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου να σου ζησει ο μπεμπούκος σου!!! Να είναι πάντα γερός δυνατός και ευτυχισμένος!! Είδες που ανυπομοπούσες ποτε θα έρθει η ώρα σου!! Ηρθε και είσαι μια μανούλα τωρα!!!

 

 

Φιλιά πολλά κοριτσάκι

eNortjKzUjI0NDQwsFCyBlwwFUACyA,,27.png
Link to comment
Share on other sites

μακ μου να μας ζησει ο παιδαρος!!!

να ειναι γερος και δυνατος και να τον δειτε οπως επιθυμει!!!ποτε τα λεγαμε περσυ τετοιο καιρο ποτε ηρθε ο πελαργος και ποτε αρχισαμε να γεννοβολαμε!!!και υπαρχει και συνεχεια ετσι;για εμας τις εγκυουλες αλλα και για τις φιλες μας που ειναι στον αγωνα ακομα.

και παλι να μας ζησει!!!

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μακουλαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Να σου ζησει κοριτσακι μου ο παιδαρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ειναι παντα καλοτυχος και ευτυχισμενος!!!!!!!!!

Μαλλον θα πρεπει να αλλαξεις το nickname σου σε "επιτελους ηρθε"!!!:D

Φανταζομαι την ευτυχια σου.......την χαρα σου......ναι....κρατας αγκαλια το μικρο θαυματακι σου!!!!!!Ειναι υπεροχο......χαιρομαι πολυ για σενα φιλεναδα!!!!

ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!

 

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...