Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Προς τους διαχειριστές του site


Recommended Posts

Καλημέρα σας,

 

Θα ήθελα να κάνω μια παράκληση.

Έχω δημοσιεύσει συνολικά 3 αγγελίες για εργασία στο topic "μικρές αγγελίες".

Προσπάθησα να σβήσω τις δύο με στόχο την εύρυθμη λειτουργία του site και την διευκόλυνση των χρηστών αλλά δεν έχω βρει ακόμα το τρόπο.

Θα ήθελα να μείνει ενεργή μόνο η αγγελία που δημοσίευσα εχθές 4/9/09 και ώρα 10:12 πμ.

Παρακαλώ πολύ να προβείτε στις αναγκαίες διαδικασίες καθώς και να μου υποδείξετε το τρόπο που γίνονται αυτές οι τροποποιήσεις ώστε να μην σας ξαναενοχλήσω με τέτοια θέματα στο μέλλον.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και ζητώ συγνώμη και την ενδεχόμενη αναστάτωση.

 

Με εκτίμηση,

Ιωάννα Βάνου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν μπορεις να κανεις τροποποιησεις σε παλια σου ποστ. στελνεις πμ με λινκ στον αντμιν και το κανει αυτος για σενα.

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Η ενότητα Μικρές Αγγελίες σας δίνει τη δυνατότητα να μεταφέρετε μόνοι σας τις αγγελίες σας στο αρχείο χωρίς να χρειάζεται η παρέμβαση της διαχείρισης του forum.

Αναλυτικές οδηγίες για το κλείδωμα ανενεργών αγγελιών και μεταφορά τους στο αρχείο μπορείτε να βρείτε εδώ:

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=43984

 

Για θέματα που αφορούν δημοσιεύσεις δικές σας ή άλλων μελών σε οποιαδήποτε άλλη ενότητα μπορείτε να επικοινωνείτε με τη διαχείριση είτε κάνοντας χρήση της αναφοράς δημοσίευσης (σημαντικό όμως είναι να αναφέρετε το λόγο για τον οποίο γίνεται η αναφορά) είτε στέλνοντας με πμ το link της δημοσίευσης και σχόλιο σας.

Οδηγίες για τη χρήση της αναφοράς δημοσιεύσης μπορείτε να βρείτε εδώ:

http://parents.org.gr/news/a354

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...