Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΕΙΑ ΣΑΣ


nnm004

Recommended Posts

Καλημερα και καλο μηνα , επειτα απο απουσια 5 μηνων γυρησα , ειμαι η γραφιστρια και λογω της μετακομισης δεν ειχαμε δικτυο για πολλους μηνες , μολις την Παρασκευη αποκατασταθηκε στο καινουργιο σπιτι το δικτυο , λειπαμε και 1 μηνα Αθηνα για επαγγελματικους λογους του συντροφου μου . Ειμαστε καλα , ξερω οτι καποιες περιμενατε καποια πραγματα να στειλω αλλα δυστηχως κοροτσια η μετακομιση αποφασηστικε τοσο αμεσα και τοσο γρηγορα και επρεπε να ετοιμασουμε τα πραγματα μεσα σε 3-4 μερες ωστε δεν εχω ιδεα τι γινανε πολλα απο τα πραγματα μας , το λικνο που περιμενε μια μανουλα παντως εσπασε στη μεταφορα και αναγκαστηκα να το πεταξω , ρουχα και τα λοιπα ενας Θεος ξερει που ειναι , μπαχαλο τεσπα τωρα πλεον ολα καλα . Ευχομαι το ιδιο και για σας .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απο υγεια καλα ειμαστε μωρε , τα μικρα μεγαλωσανε , η μικρη κανει βιματακια μονη της , κοιμαται το βραδυ , κανει κατι ναζια που θες να τη δαγκωνεις . Ο πιτσιρικας μιλαει , τσιριζει , μας δερνει οταν ζηλευει ολα καλα δηλαδη . Ο Πανος μου πολυ καλα και αυτος , ειχε αρκετο καιρο αδεια μετα τον 1 μηνα Αθηνα και ξεκουραστηκαμε , φροντιζε τα παιδια λιγο παραπανω για να ξεκουραστω οσο μπορω εγω , δεν πηγαμε πουθενα αλλα περασαμε τελεια στο καινουργιο σπιτι , ολη μερα ημασταν ε3ω για βολτες και ψωνια . Τα δυσαρεστα ειναι με τον πατερα μου οπου τα πραγματα ειναι πολυ πολυ ασχημα στην υγεια του , πλεον ειναι πολυ λιγες οι μερες που με καταλαβαινει ποια ειμαι , ειναι σκελετομενος , κατακλυτος και μονο με τη βοηθεια φυσιοθεραπευτη θα σηκωθει ελαχιστα να περπατησει και αυτο υποβασταζομενος και ασπριζει να παει μεχρι το σαλονι .Ειναι πολυ αρρωστος , η μητερα μου χαλια στην ψυχολογια της , δεν ακουει τις εκλησεις μας να τον παμε σε μια κλινικη για αλζχαιμερ και εχει αναλαβει τα παντα μονη της , οποτε ειναι και αδυνατον να την βλεπω συχνα , 1 φορα τη βδομαδα της επισκετομαστε με τα μωρα το πολυ πολυ 2 . Ειναι και εκεινη πολυ μεγαλη και παρα πολυ κουρασμενη .

Link to comment
Share on other sites

γραφιστριούλα χαίρομαι που είσαι και πάλι κοντά μας.

Λυπάμαι όμως πολύ για την κατάσταση του πατέρα σου!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Κοπέλα μου τώρα θυμήθηκα, τελικά σας διώξαν οι παλιογείτονες??? Φαντάζομαι τωρα σε καινούριο σπιτάκι , όλα καλά, άντε καλή διαμονή και μακριά από φασαρίες!!;)

Κρίμα για τον πατερούλη σου, σίγουρα θα επηρεάζεται όλη η οικογένεια από αυτό..κουράγιο!

 

Καλώς ήρθες και παλι!:P

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...