Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ_Μ - Δημόσια απολογία


Recommended Posts

Θα έστελνα μήνυμα στον administrator αλλά ακόμα περιμένω απάντηση στο πρώτο μου μήνυμα. Είμαι η ΚΑΤΕΡΙΝΑ_Μ, μέλος από το 2007, και γράφτηκα ξανά με αυτό το όνομα και άλλο e-mail μετά τον αποκλεισμό μου.

 

Ζητώ συγγνώμη για την συμπεριφορά μου (να δημοσιεύσω απόψεις αποκλεισμένου ατόμου), δεν το έκανα για να προκαλέσω αλλά επειδή με παρακάλεσε η κοπέλα και επειδή συμφωνούσα με τις απόψεις εκείνες και θεώρησα ότι θα ήταν χρήσιμο να υπάρχουν. Δεν θα δημοσιεύσω ουδέποτε απόψεις τρίτου ατόμου και δεσμεύομαι δημόσια με αυτό το post μου ότι δεν θα συμμετέχω ενεργά στο forum.

 

Θέλω να παραμείνω μέλος στο forum για το λόγο ότι με βοήθησε και με βοηθά να ενημερώνομαι. Εάν όμως εξακολουθεί να έχει ένσταση η διαχείριση ή οποιοδήποτε μέλος δεν θα επιμένω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το μέλος στο οποίο αναφέρεστε( ότι σας έδωσε τα κείμενα), είναι η Miss Marple απο ότι μας ενημέρωσαν οι συντονιστές.

 

Θα λάβετε απάντηση απο την διαχείριση την Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι ότι καταντώ φορτική και ενοχλητική στα 476 (148 μέλη , 328 επισκέπτες) που παρακολουθούν το φορουμ, σας έστειλα και υπενθύμιση χθες, μπορώ να έχω κι εγώ μια απάντηση; Να μείνω "katriniw"; Θα δεχθείτε την απολογία μου να μην αισθάνομαι άσχημα;

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως,περιμενω με "αγωνια" ανακοινωση της διαχειρησης,καθως εαν οντως η Miss Marple επανεκαμψε στο φορουμ,εστω και "δια αντιπροσωπου",το θεωρω εξισου σημαντικο με το αλλο θεμα περι προσωπικων δεδομενων............(καυτο καλοκαιρι το φετινο.................χμμμμμμ...........)

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...