Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δεύτερο Mini ticker σε υπογραφή - πώς????


Recommended Posts

Μήπως ξέρει καμία κοπέλα να με βοηθήσειπως θα βάλω και 2ο mini ticker στην υπογραφή μου?? Προσπάθησα να βάλω τον κωδικό (bbcode) στην εξής μορφή:

[ img]http://md.lilypie.com/29axp2.png[/img]

αλλά μου βγάζει συνέχεια Invalid file η invalid url.....:(

 

κι έτσι το "ανέβασα" σαν picture άπό το PC μου όμως δεν μπορώ να βάλω και δεύτερο.... γίνεται???

 

Please help....

R8K7p2.png

ye4yp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μήπως ξέρει καμία κοπέλα να με βοηθήσειπως θα βάλω και 2ο mini ticker στην υπογραφή μου?? Προσπάθησα να βάλω τον κωδικό (bbcode) στην εξής μορφή:

[ img]http://md.lilypie.com/29axp2.png[/img]

αλλά μου βγάζει συνέχεια Invalid file η invalid url.....:(

 

κι έτσι το "ανέβασα" σαν picture άπό το PC μου όμως δεν μπορώ να βάλω και δεύτερο.... γίνεται???

 

Please help....

 

καλημερα...

νομιζω θα κανεις την ιδια διαδικασια που εκανες και για το πρωτο τικερ,

δηλαδη copy paste το bbcode διπλα απο το πρωτο σου τικερακι....

εγω ετσι το εκανα;)

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω θελω να μου πειτε γιατι με 2 μινι τικερ δεν χωραει 3ο που θελω να βαλω, ενω αλλες κοπελες εχουν... :(

 

 

...το τριτο μαλλον μπαινει κατω απο τα αλλα δυο...;)

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...

νομιζω θα κανεις την ιδια διαδικασια που εκανες και για το πρωτο τικερ,

δηλαδη copy paste το bbcode διπλα απο το πρωτο σου τικερακι....

εγω ετσι το εκανα;)

 

 

Το θέμα είναι οτι δεν έβαλα το bbcode γιατί μου το έβγαζε συνέχεια invalid και τελικά χρησιμοποίησα την 2η επιλογή δηλ να ανεβάσω ένα αρχείο (δλδ την εικόνα) από τον υπολογιστή μου με browse...

Και δεν μπορώ να βάλω 2ο γιατί αν πάω να ξανακάνω browse μου σβήνει την προηγούμενη εικόνα......σνιφ.......δεν μπορώ ώρες-ώρες με την τεχνολογία και τα κολλήματα που τρώει!!! :mad:

R8K7p2.png

ye4yp2.png

Link to comment
Share on other sites

ακριβως... αντιγραφεις τον κωδικα και τον βαζεις κολλητα με τον 1ο... συνεχεια του 1ου δηλαδη... το εχεις δοκιμασει?

 

Επειδή κι εμένα τα ticker μου είναι από το ίδιο site με τα δικά σου, σε τι μορφή είναι το bbcode που έβαλες? Πώς το βρήκες? Γιατί εμένα σε αυτή τη μορφή μου το βγάζει συνέχεια άκυρο...

 

[ img]http://md.lilypie.com/29axp2.png[/img]

 

Πήγα Πίνακας Ελέγχου - Επεξεργασία Υπογραφής - κι εκεί έχει για την εικόνα σωστά???

 

Σε ζάλισα...

Μα τι κάνω λάθος??? :oops:

R8K7p2.png

ye4yp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το μαρκάρεις σε αυτήν την μορφή απο εκεί που το δημιούργησες, και το κάνεις επικόλληση εκεί που έχει εκείνο το χώρο που είναι σαν να γράφεις μήνυμα

 

Ναι!!!!!!! Γιούπι!!!!!!! Τα κατάφερα! Επιτέλους!!!!!!!!!

 

Ευχαριστώ πολύ dimitraz (που κατάλαβες τι έκανα λάθος:oops:)..........

 

Ευχαριστώ όλες τις κοπέλες για τη βοήθεια!!!

R8K7p2.png

ye4yp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα θα μου πειτε πως να βαλω 3ο που θελω, γιατι μου λεει οτι ειναι πολυ μεγαλη η υπογραφη μου...

 

Φαντάζομαι με τον ίδιο τρόπο που είπε η Dimitraz σε μένα. Πρέπει να χωράνε 3 mini tickers οριακά όμως και δεν πρέπει να αφήσεις κανενα κενό ανάμεσα στα bbcodes...

R8K7p2.png

ye4yp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν τα παιρνει γμτ! το'χω 1000προσπαθησει αλλα παντα βγαζει οτι ειναι μεγαλη η υπογραφη μου... μονο εμενα ειναι? σε αλλες κοπελες μια χαρα χωρανε 3 τικερακια... σνιφ!

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Το παρόν κλειδώθηκε καθώς τώρα δημιουργήσαμε ένα νέο thread (θέμα )

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1429123#post1429123

στο οποίο μπορείτε να γράφετε εκεί τις απορίες - ερωτήσεις σας και να είναι συγκεντρωμένες εκεί, για μελλοντική αναζήτηση και άλλων χρηστών

Ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...