Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Τη Δευτέρα γέννησε η Βαλί μας το κοριτσάκι της 4200 παρακαλώ,με καισαρική!!!Να σου ζήσει κοριτσάκι μου και το 3ο σου παιδάκι και να είστε όλοι πολύ πολύ ευτυχισμένοι!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Τη Δευτέρα γέννησε η Βαλί μας το κοριτσάκι της 4200 παρακαλώ,με καισαρική!!!Να σου ζήσει κοριτσάκι μου και το 3ο σου παιδάκι και να είστε όλοι πολύ πολύ ευτυχισμένοι!!!:P

Μια διόρθωση!!Η Βαλί μας τελικά έκανε αγοράκι!!Συγνώμη κοριτσάκι μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σας ζήσει ο παίδαρος!

 

1549456m1p5izmqkb.gif

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

αχ!!!

και πανω που χαρηκα οτι βρηκαμε νυφη στα... κυβικα μας, ηρθε η Ζαμπετουλα και μας το γυρισε το παραμυθι... :P:D

 

 

Βαλι μου, να σας ζησει ο αγοραρος και ειναι παντα γερος και δυνατος!!!!!

 

gift-exp-boy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...