Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κου κου !! Ποιά είναι ? Η ΒάσωΚ


ΒάσωΚ

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια,

η συγκίνησή μου είναι απερίγραπτη.

Μόλις σήμερα μπήκα στο forum και είδα τα μηνύματα που μου έχετε στείλει, το τοπικ που ανοίξατε για τη γιορτή μου. Πραγματικά με πήραν τα ζουμιά και είμαι και στη δουλειά μου.

Ενα πρόβλημα με τον υπολογιστή μου με έχει αναγκάσει να μην μπορώ να μπαίνω. Από τα Χριστούγεννα που το διαπίστωσα επικοινώνησα με τον administrator, έκανα κάποιες κινήσεις με την καθοδήγησή του, έκανα και άλλες (του κεφαλιού μου). Τελικά καταλήξαμε πως είναι θέμα ρυθμίσεων υπολογιστή και πρέπει να το δει τεχνικός. Αυτό και θα κάνω.

Μου έχετε λείψει πολύ. Δεν έχω μπει τόσο καιρό από κάποιον υπολογιστή στη δουλειά μου γιατί φοβόμουν αυτό που τελικά συνέβη. Με πήραν τα κλάματα.

Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον που δείξατε.

Είμαι καλά στην υγεία μου, το ίδιο και τα παιδιά μου.

Με τη μικρή μου αντμετωπίζω ένα πρόβλημα. Μετά από αρκετό τρέξιμο και ψάξιμο, ξεκίνησε Λογοθεραπεία, Εργοθεραπεία και Ψυχοθεραπεία. Όσες γνωρίζουν θα καταλάβουν τους λόγους. Τελικά τίποτε δεν συμβαίνει χωρίς να έχει αντίκτυπο στα παιδιά μας.

Όταν λοιπόν αποκατασταθεί το πρόβλημα στον υπολογιστή μου, θα έχω περισσότερα θέματα και εμπειρίες να αναλύσουμε μαζί.

Φιλιά σε όλες σας.

Σε σας που ξέρω και σε σας που δεν έχω γνωρίσει ακόμα.

Επιστρέφω με όρεξη, σιγά μην αφήσω τη θέση μου στο κλαμπ των γραίων.

Να είστε καλά.

ΣΟΦΙΑ - ΔΑΝΑΗ

Δύο λόγοι για να υπάρχω, να ελπίζω και να αγωνίζομαι για ένα καλύτερο αύριο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Βάσω καλώς ήρθες γλυκειά μου ξανά!!!

Η αλήθεια είναι ότι αρχικά είχα ανησυχήσει μιας και σου είχα στείλει πμ στις γιορτές και για πολύ καιρό δεν τα είχες διαβάσει..αλλά μετά κάποια κοπέλα έγραψε κάπου, πως έχεις πρόβλημα με τον υπολογιστή..

Χαίρομαι που είσαι καλά!!

Περαστικά στην μικρούλα σου..ελπίζω ότι και αν έχει να μην είναι σοβαρό και να το ξεπεράσει γρήγορα..

Ελπίζω να τα λέμε συχνά!!!

Σε φιλώ!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...