Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Λοιπον εδω και αρκετο καιρο παρατηρω το εξης. Αν και εχω μια μερα να μπω βλεπω 7 σελιδες με νεα θεματα. Στην αρχη ελεγα οτι ενταξει εχει κινηση το σιτε αρα πολλες αποριες (δεν προλαβαινα να δω πανω απο 2 σελιδες). Τωρα ομως που ειχα χρονο και ειπα κατσε να δω ... παρατηρησα οτι σε καθε σελιδα βλεπω 3-4 θεματα που ειδα και στην προηγουμενη. Οχι δεν ειναι παρομοια ποστ ειναι τα ιδια. Γιατι συμβαινει αυτο και μπορει να κανει καποιος κατι γιατι εχω καταντησει να βλεπω μονο τις 2 πρωτες σελιδες . 7 ειναι πολλες :shock:

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 6 χρόνια μετά...

Έχω ενα πρόβλημα, ενώ περιηγούμαι κανονικά σε όλες τις σελίδες του φόρουμ δεν μου φορτώνει καθολου την υποβοηθούμενη αναπαραγωγή. Μπορει να μου λύσει κάποιος την απορία γιατι μου συμβαίνει αυτο? επίσης βλέπω οτι σήμερα πχ υπαρχει κίνηση απο αλλα μέλη για την συγκεκριμένη σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω πρόβλημα μετο forum συγκεκριμένα δύο. 1. Δεν μου φορτώνει εύκολα θέματα που έχουν περιεχόμενο πολλών σελίδων και 2. χθες συγκεκριμένα πάταγα post reply και μου άνοιγε άλλο tab με διαφήμιση. Σκέφτηκα λοίπον μήπως έχει κολλήσει κάποιον ιο τον computer μου αλλά στην συνέχεια χρησιμοποίησα άλλους 2 υπολογιστές και μου έκανε ακριβώς το ίδιο. Οπότε η περίπτωση του ιου τον απέκλεισα.

 

Επίσης απλώς δεν μου έχει τύχει ξανά, μπορεί να είναι και φυσιολογικό απλώς το αναφέρω, τις τελευταίες 3 μέρες μου έχει τύχει να μπω στο φορουμ και να μου βγει μην. ότι ο διακομιστής είναι πολύ απασχολημένος δοκιμάστε μετά. Ας απαντήσει ο διαχειριστής:-D

LAAFp2.png

 

JRM4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι ρε παιδιά γιατι να κατεβάσω άλλο browser? ειναι πρόβλημα του φορουμ και οφείλουν να το λύσουν αν θέλουν τα κλικ.

Απο την άλλη σκέφτηκα μήπως έχω γράψει κατι και είμαι αποκλεισμένη απο την ενότητα θέλω να γίνω μαμά. Αλλα δεν θα έπρεπε να έχω κάποια προειδοποίηση?

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε παιδιά γιατι να κατεβάσω άλλο browser? ειναι πρόβλημα του φορουμ και οφείλουν να το λύσουν αν θέλουν τα κλικ.

Απο την άλλη σκέφτηκα μήπως έχω γράψει κατι και είμαι αποκλεισμένη απο την ενότητα θέλω να γίνω μαμά. Αλλα δεν θα έπρεπε να έχω κάποια προειδοποίηση?

 

και εγω εχω το ίδιο πρόβλημα, μπορώ να μπω σε οποιοδήποτε θέμα εκτός απο ενα συγκεκριμένο. Γενικά μετά την αναβάθμιση που έγινε νομίζω ότι προκύψει διαφορά προβλήματα. ελπίζω να λυθούν σύντομα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας ευχαριστούμε θερμά για τις ειδοποιήσεις σας!

 

όταν βλέπετε κάποια τέτοια προβλήματα τα οποία δεν είναι συνηθισμένα πάντα να μας στέλνετε κάποια αναφορά ή μηνημα με καποιο τρόπο, καθώς έχουν γίνει τεχνικές αλλαγές τον τελευταίο μήνα οι οποίες ήταν μεγάλες και σε πολλά επίπεδα, οπότε είναι φυσικό να εμφανιστούν τέτοια "bugs" που εχουν να κανουν με ασυμβατότητες παλιότερων κωδικών με τα νέα λογισμικά και συστήματα που έχουν τοποθετηθεί.

 

Είχαμε μέχρι τώρα αναφορά για το ότι κάποιες ενότητες δεν ανοίγουν, βρήκαμε την αιτία κ οι κωδικοι θα αλλάξουν εντός των ημερών, ήδη εχουν αλλάξει κ η ενότητα θέλω να γίνω μαμα μπαμπάς είναι πλέον οκ, όπως και η ενότητα συνταγές,

 

όπως επισης ότι δεν λειτουργεί η παρακολούθηση θεμάτων μέσω ειδοποίησης στο email των μελών.

 

ένα πρόβλημα της φόρμας επικοινωνίας επίσης λύθηκε.

 

Αν παρατηρήσετε ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ άλλο μπορείτε να το σημειώσετε εδώ.

 

ευχαριστούμε θερμά εκ των προτέρων για την κατανόηση σας για τα παραπάνω προβλήματα ή οτιδήποτε άλλο έχει προκύψει εξαιτίας αυτών των αναβαθμίσεων.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα,εδώ και μέρες δε μπορώ να μπω σε διαφορά θέματα-ενότητες.Δείχνει σαν να προσπαθεί να τα φορτώσει ο υπολογιστής αλλά δε τα καταφέρνει.Και συμβαίνει από διάφορετικους υπολογιστές και δίκτυα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας, παρακαλούμε είναι σημαντικό να μας πείτε σε ποιές ενότητες δεν μπορείτε να μπείτε συγκεκριμένα.

 

Το πρόβλημα είναι ίσως σε συγκεκριμένα σημεία και όχι όλα. Δεν έχουμε άλλα παράπονα από περισσότερους χρήστες

για όλες τις ενότητες,

οπότε πρέπει να βρούμε ακριβώς ποιός συνδυασμός δημιουργεί το πρόβλημα στις περιπτώσεις αυτές, σε ποιά σημεία !

 

ευχαριστούμε θερμά εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, παρακαλούμε είναι σημαντικό να μας πείτε σε ποιές ενότητες δεν μπορείτε να μπείτε συγκεκριμένα.

 

Το πρόβλημα είναι ίσως σε συγκεκριμένα σημεία και όχι όλα. Δεν έχουμε άλλα παράπονα από περισσότερους χρήστες

για όλες τις ενότητες,

οπότε πρέπει να βρούμε ακριβώς ποιός συνδυασμός δημιουργεί το πρόβλημα στις περιπτώσεις αυτές, σε ποιά σημεία !

 

ευχαριστούμε θερμά εκ των προτέρων

 

αλλες μερες ανοιγει το ενα αλλες το αλλο παντα κατι δεν ανοιγει.

μπορει να χασαμε τη μαχη αλλα ΟΧΙ τον πολεμο!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
Δεν μπορώ να ανοίξω την ενότητα θέλω να γίνω μαμά μπαμπάς, απο τον Αύγουστο. Ενώ με βάζει κανονικά στην υποενότητα υποβοηθούμενη αναπαραγωγή.

 

Ααααα σήμερα μπήκα και στο θέλω να γίνω μαμά! Merci!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...