Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η Elli χρειαζεται την θετικη μας ενεργεια!!!


Renia

Recommended Posts

Πριν απο λιγο ελαβα ενα μηνυματακι απο την Ελενη (Elli) μας!

Μου ζητησε να κανω αυτο το ποστ για να της στειλουμε ολες μας την θετικη μας ενεργεια γιατι την χρειαζεται παρα πολυ.

Η μικρη της ξαναμπηκε στην μοναδα νεογνων με αφυδατωση και αναιμια για 9 μερες. Εχασε πολυ βαρος, δεν ετρωγε καλα και εκανε πρασινες κενωσεις με βλεννες οποτε υποψιαζοντουσαν λοιμωξη ξανα, αλλα οι εξετασεις δεν εδειχναν κατι.Την πηραν λοιπον σπιτι για μια εβδομαδα και παλι ετρωγε λιγο (εμεινε 2860γρ).Τωρα βρισκονται για 2η μερα στην παιδιατρικη του νοσκομειου Λαρισας με λοιμωξη η οποια αντιμετωπιζεται με αντιβιωση, ενω θα χρειαστει να μεινουν τουλαχιστον 10 μερες.

Ταυτοχρονα η αλλη κουκλιτσα της βρισκεται στον Βολο με την γιαγια και η Elli μας στεναχωριεται διπλα μια για το παιδακι της που ειναι αρρωστο αλλα και για το αλλο μωρο της που ειναι τοσες μερες μακρυα της και δεν μπορει να το θηλασει πια (ειχε καταφερει να φτασει τα 4100γρ):cry:

Νοιωθει πραγματικα πολυ ασχημα και θελησε να το μοιραστει μαζι μας ωστε να της δωσουμε εστω και νοητα την θετικη μας ενεργεια!

 

 

 

Ελενη μου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να τελειωσουν ολα πολυ γρηγορα και να εισαστε ολοι μαζι σπιτακι σας ευτυχισμενοι και υγειεις!!

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 500
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • pegi

    pegi 21 δημοσιεύσεις

  • Renia

    Renia 19 δημοσιεύσεις

  • Sam

    Sam 19 δημοσιεύσεις

  • nano

    nano 18 δημοσιεύσεις

Εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά!!! :D

 

Γρήγορη ανάρρωση στη μικρή της και σύντομα να έχει ξανά αγκαλιά

 

και τα δυο της παιδάκια στο σπίτι της!!!

Δώσ' μου τα χέρια σου να κρατήσω τη ζωή μου.Τάσος Λειβαδίτης.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ELLI,μου ευχωμαι γρηγορη αναρωση στην κουκλιτσα σου και γρηγορα να βρεθειτε ολοι μαζι στο σπιτακι σας.να χαιρεσαι τα διδυμακια σου κοπελα μου.προσευχωμαι στο θεο για την κουκλιτσα σου να την φυλαει.

Link to comment
Share on other sites

ELLI,μου ευχωμαι γρηγορη αναρωση στην κουκλιτσα σου και γρηγορα να βρεθειτε ολοι μαζι στο σπιτακι σας.να χαιρεσαι τα διδυμακια σου κοπελα μου.προσευχωμαι στο θεο για την κουκλιτσα σου να την φυλαει.

412736sh80r91yxj.jpg

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

εύχομαι να γυρίσετε σπίτι σας γρήγορα ολη η οικογένεια :wink:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

1170326f9p6i1etq7.gif

 

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γυρίσετε το συντομότερο δυνατό στο σπιτάκι σας και να είναι όλα περαστικά..κι αγύριστα!!! Σας φιλώ

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

κοπέλα μου γλυκιά σου εύχομαι ότι καλύτερα για την ψυχούλα σου...είμαστε όλες μαζί σου και σου στέλνουμε πολύ θετική ενέργεια και φυσικά την αγάπη μας...να είστε σύντομα πάλι σπιτάκι σας...μαζί, ενωμένοι κι αγαπημένοι!

 

501037pb72sjnq58.jpg

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι το συντομότερο να έχετε βελτίωση για το παιδάκι σας και σύντομα να ξυπνήσετε και να έχει περάσει όλη αυτή η άσχημη κατάσταση!Καλό κουράγιο και πολλές ευχές ΄για γρήγορα περαστικά!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...