Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ας γνωριστούμε - αφήστε εδώ το μύνημά σας no4!


melahrini

Recommended Posts

γεια σε όλες τις μανούλες.

Το όνομα μου είναι Μελαχροινη, είμαι 34 Μαϊων -για την ακρίβεια Μαρτίων- και εχω 3 ζουζούνια 9,7, και 4 ετών .Τα δύο ΄πρώτα αγοράκια και το μικρό κοριτσάκι.Εργάζομαι στον ιδιωτικό τομέα μέχρι τις 4 μισυ και απο κει αλλωστε έχω την ευχερεια να σας ¨μιλώ¨.Νιωθω πολύ χαρά που είσαστε όλες μερακλούδες μαμάδες και πιστεύω ότι αυτό το forum είναι ότι πρέπει και όχι ότι κι ότι ...

Ενιωσα την ανάγκη να μπω σε έναν τέτοιο κύκλο για να μιλήσω γιατί τελευταία αντιμετώπισα προβλήματα υγείας με τον μεγάλο μου γιό και μάλλον είναι κοιλιοκάκη αν και περιμένουμε αποτελέσματα απο το Παπαγεωργίου. Αν έχει κανείς την ανάγκη να μοιραστεί και κάποιο δικό του πρόβλημα με χαρά να το συζητήσουμε.

Ευχαριστώ, καλή συνέχεια. :wink:

------------------------------------------------------

Να γυρίζεις σπίτι το σούρουπο με ευγνωμοσύνη στην καρδιά.Και ύστερα να κοιμάσαι με μια προσευχή για την αγάπη που έχεις στην καρδιά σου και μ' έναν ύμνο δοξαστικό στα χείλη σου.

(ΧΑΛΙΛ ΓΚΙΜΠΡΑΝ)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

γεια σου Μελαχρινη,ωραιο ονομα!!!!

 

939425cdiy8p6frc.gif

 

 

Συμφωνώ ωραίο όνομα ! :D

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου ! άλλη μια ηρωίδα στην παρέα μας ! :D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μελαχροινή, καλώς ορίσατε όλοι σας

εύχομαι το θέμα υγείας σας να είναι μικρό και γρήγορα περαστικό

 

είναι υπέροχο αυτό που γράφεις στην υπογραφή σου

με άγγιξε πολύ

ευχαριστώ :oops:

age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΜΕΣΩ Η/Υ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΜΑΘΑΙΝΩ. ΕΧΩ ΔΥΟ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΝ ΣΠΥΡΟ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ 11 ΜΗΝΩΝ. ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΏ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥΣ ΓΕΝΙΚΑ. Ο ΣΠΥΡΟΣ ΕΧΕΙ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ ΠΥΡΕΤΙΚΟΥΣ ΣΠΑΣΜΟΥΣ ΤΩΡΑ ΞΕΚΊΝΗΣΕ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΕΠΙΛΗΨΊΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΧΕΙ ΕΛΛΕΊΨΕΙ ΕΝΖΥΜΟΥ G6PD. ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΞΕΧΑΣΑ.

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

Link to comment
Share on other sites

1099834hix95m99ef.gif

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΥΚΛΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΑΥΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...