Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σε ποιον μοίαζουν τα παιδιά μας?


evoulita

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Πολύ όμορφη και η μαμά κ η κόρη, zaira! Εμένα η κόρη μου μοιάζει στον μπαμπά της αλλά δε με πειράζει γιατί είναι μια κουκλίτσα! Εκείνος λέει ότι θα προτιμούσε να μοιάζει σ' εμένα, αλλά ξέρω ότι κρυφά χαίρεται [και γιατί του μοιάζει κ γιατί έτσι γλιτώνει τα πειράγματα περί πατρότητος! ] :lol:

3ig4p2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε zaira να δωσεις την συνταγη και σε αλλες ....πως κανει η Afroditi D με τις συνατγες της ...

ετσι κι εσυ:

συνταγη για να βγει το παιδι ολοϊδιο με εσας.....

 

Είσαστε και οι δυό πανέμορφες !!!!! :D:D:D:D τα δικά μου μοιάζουνε και τα δύο .... στο μπαμπά :lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Κούκλα μαμά...θεά κόρη... μια χαρά σας βρίσκω!!! Και εννοείται ότι είναι ίδια εσύ.. :D:D

 

Εμένα μόλις γεννήθηκε ήταν ίδια ο μπαμπάς της... Όσο μεγαλώνει φέρνει και σε εμένα λίγο... Λίγο όμως!!! :lol::lol::lol:

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε zaira να δωσεις την συνταγη και σε αλλες ....πως κανει η Afroditi D με τις συνατγες της ...

ετσι κι εσυ:

συνταγη για να βγει το παιδι ολοϊδιο με εσας.....

 

Είσαστε και οι δυό πανέμορφες !!!!! :D:D:D:D τα δικά μου μοιάζουνε και τα δύο .... στο μπαμπά :lol::lol::lol:

 

κοπελια ειπαμε

εσυ ειχες φιλικη συμμετοχη....δεν ειχες συνταγη!!!!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εμένα το αγοράκι μου δεν μοιάζει ούτε σε μένα αλλά ούτε και στον μπαμπά του.είναι ολόιδιο ο μπαμπάς μου δηλαδή ο παππούς του! μα ολόιδιο λέμε!!!!μόνο τα μάτια δεν του πήρε(κρίμα γιατί είχε καταγάλανα μάτια ο μπαμπάς μου)

Link to comment
Share on other sites

zaira αυτό δεν είναι αναπαραγωγή του είδους καλέ πιστό φωτοαντίγρσφο είναι και μάλιστα επικυρωμένο!!!Απίστευτη ομοιότητα!!

Καλά για τις ματάρες σας δεν έχω καν σχόλιο..φτου φτου! :D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά μοιάζεις της κόρης σου!!!! :) ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ.... είστε πανέμορφες και οι δύο....

 

Η δικιά μου μοιάζει του μπαμπά και της πεθεράς!!!! Από μένα πήρε μόνο το ....ξεροκέφαλο.... και το πείσμα....... :lol::lol:

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Θανούλης όσο μεγαλώνει τόσο περισσότερο μου μοιάζει...

Αρχικά μας θύμιζε εντελώς το μπαμπά του αλλά πλέον άλλαξαν τα πράγματα. Σε όποιαν και να μοιάζει πάντως είναι κούκλος!

Οι διδυμούλες είναι του μπαμπά τους απλώς έχουν το δικό μου χρώμα μαλλιών. Είναι θεές!

Για μένα πάντως δεν έχει σημασία...

Είναι ζωούλες από τον άντρα μου και μένα και ο καθένας μας βλέπει τον εαυτό του και τον άλλον στα μάτια τους...

Ελίνα, μαμά του Θάνου-22/8/2003, της Εύας και της Χριστίνας (ομοζυγωτικά δίδυμα)-15/6/2006!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

βρε συ? τι κουκλι ειναι αυτο???? να το χαιρεσαι!!! δεν φτυνω αλλο αρκετο εχει πεσει :lol::lol::lol::lol: !

εμενα ολοι μου λενε οτι ειναι ιδια ο μπαμπας και οτι εγω κοιμομουν υπνο βαθυ!! η μαμα μου ομως μου λεει οτι μοιαζει στο τουτο μου!!!! να την πιστεψω?????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κορίτσια ο Διονυσάκος μας μοιάζει του μπαμπά του, όχι όμως κλώνος! Έχει και τα χείλη του δικού μου μπαμπά! Η Νότα μας είναι κλώνος δικός μου και όλοι λένε ότι το μπαμπά τον έπιασα στον ... ύπνο! Όμως δεν ξέρουν ότι η σύλληψη έγινε την ημέρα των γεννεθλίων μου άρα ήταν το δώρο μου για τα γεννέθλια και άρα γι'αυτό μου μοιάζει :D:D:D !!!

Link to comment
Share on other sites

Και μια και το άνοιξα εγω το θέμα θα σας βάλω φωτογραφίες και τα συμπεράσματα δικά σας!

η μαμά στα νιάτα της!

2.jpg

1-1.jpg

η κόρη

DSC01521.jpg

A1.jpg

DSC01549.jpg

5.jpg

και η μαμα τώρα!

eyhmikri.jpg

 

 

το συμπέρασμα ειναι ΟΤΙ ΣΟΥ ΜΟΙΑΑΑΑΖΕΙ.....ιδιες εισαστε...... :D

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θα πω αν μου μοιαζουν τα παιδια μου.....................ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ.................μα τσαμπα κοπος 9 μηνες? τοσα τους εδωσα κι αυτα να πανε να μοιασουν αλλου? c007.gif

Link to comment
Share on other sites

αγαπητη ζαϊρα οτι κι αν σου πουμε εμεις και ο καθενας αλλος ειναι περιττο.τα γεγονοτα μιλαμε αγαπητη μου απο μονη τους!!! σου μοιαζει καταπληκτικα και ειμαι σιγουρη οταν μεγαλωσει θα γινει το ιδιο με σενα κουκλα!!

τωρα, στο θεμα μας.. οχι να το παινευτω αλλα ο ερωτουλης μου μοιαζει εμενα! και η αληθεια ειναι αυτη.. δεν λεω εχει χαρακτηριστικα του μπαμπα του, λιγα μεν αλλα στη πλειοψηφια ειναι δικα μου!! του μπαμπα μας μοιαζει κατω απο την μεσηηηηη :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...