Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δεν ξερω πως να το γραψω αυτο....


Marilena

Recommended Posts

ανοιγω το ποστ και δεν ξερω... καν αν ειναι σωστο...

 

Αντμιν και Μαρια εξαρχης δηλωνω αν ειναι λαθος παρακαλω να το διαγραψετε....

 

Πριν λίγη ώρα δέχτηκα ένα τηλεφώνημα ΣΟΚ... η Μαρία μας η Παμ, "εχασε" χθες το βράδυ τον άντρα της.... 'εφυγε για την γειτονια των αγγελων...

Καλό ταξίδι....

 

Μαρια... οτι και να πω ειναι λίγο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Με τι λετε τωρα.... κουφαθηκα... μππηκα να διαβασω για τα παρτυ και επεσα πανω σε αυτο...

Η Pam η δικια μας? Με τρια παιδακια που την γνωρισαμε στη Νινεττα την τελευταια φορα?

Δεν το πιστευω ρε παιδια.. δεν γινονται αυτα τα πραγματα.. Τι να πω... δεν εχω λογια :(

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τί να πώ, δεν μπορώ να εκφράσω με το πληκτρολόγιο, αυτά που θα ήθελα να πώ στην αγαπημένη μας Μαρία, για αυτό το τραγικό που συνέβη σε εκείνη και στην οικογένεια της. Μακάρι να ήμασταν κοντά της και να μπορούσαμε να την ακούσουμε και να την αγκαλιάσουμε. Μαρία μου, τα θερμά μου συλληπητήρια και εύχομαι ο Θεός να σου δώσει κουράγιο και δύναμη αυτές τις τόσο δύσκολες ώρες αλλά και στη συνέχεια. Ο Θεός ας αναπαύσει την ψυχή αυτού του ανθρώπου που σου χάρισε μια υπέροχη οικογένεια και δεν πρόλαβε δυστυχώς ο ίδιος να την χορτάσει όσο θα έπρεπε. Είμαι τόσο βαθιά συγκινημένη και ας μη σε έχω γνωρίσει προσωπικά ούτε εσένα αλλά ούτε και τον συζυγο σου. Εμείς, εδώ που σ'αγαπάμε θα σου κρατούμε συντροφιά και θα είμαστε εδώ για να σ'ακούμε. Κουράγιο Μαρία μου......... :cry::cry::cry:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μολις το διαβασα και με διαπερασε κατι σαν ηλεκτικο ρευμα!

Κουραγιο κουκλιτσα.κανε κουραγιο για τα παιδακια σου!Αυτα σε χρειαζονται οσο κανεναν αλλον τωρα! :cry::cry::cry:

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...