Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ !!!


Marilena

Recommended Posts

Καλημερα...

Επειδη ηταν να μην παρω φορα εγω...

 

Θα το θεσω, απλα και κατανοητα... Να μαζευτουμε οσες και οσοι μπορουμε (ολοι δεν ειναι δυνατον !!!) σε ενα μερος που να βολεύει τους περισσοτερους...

 

Επισης μια ημερομηνια που να βολευει τους περισσοτερους... κι επειδη ερχονται γιορτες και ολοι λιγο πολυ χαλαρωνουμε... λεω να κανονισουμε μεσα στον Δεκεμβρη καπου όπως Θεσσαλονικη.

 

Οποτε προτεινω σαν ωραιο ΣΚ 22 και 23/12 στην Θεσσαλονικη και περιμενω, ιδεες, προτασεις, αντιπροτασεις κλπ...

 

Υ.γ. για να μην πειτε μετα οτι σας ξεσηκωσα αδικα, το εχουμε πει ηδη με τον συζυγο και θα το ρυθμισει, αλλα εκτος απο θεματα υγειας, η μονη περιπτωση να κανονισουμε και να μην ερθουμε εμεις, ειναι να στραβωσει κατι με την δουλεια του...

 

Αιντε.... καρδια μου παμε Βορεια, παμε Θεσσαλονικη !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ξεχασα να προσθεσω οτι αν εχετε εμπιστοσυνη, σε οικονομικα κλπ, αναλαμβανω να ασχοληθω και με την διαμονη κλπ...

Γιατι εννοειται οτι θα μπορουμε να βρουμε ενα ξενοδοχειο και να μεινουμε ΟΛΟΙ μαζι και σε καλυτερη τιμη, αλλα και για να το ... ΚΑΨΟΥΜΕ !!!

χαχα

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μπορέσουμε να έρθουμε!Λόγω της δουλειάς του Κώστα ποτέ δεν ξέρεις!Πέρυσι που ήμουν έγκυος,τον "χώσανε" και Χριστούγεννα και Πρωτοχρονια :( .Να φανταστείτε ήρθε στις 4 στο ρεβεγιον και αυτό με τη στολη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παντως για να ειμαι ειλικρινης μια πανελλαδικη συναντηση πρεπει να γινει καπου που να ειναι σχεδον στην μεση της χωρας, οπως ο Βολος ας πουμε!

 

Συμφωνώ πανελλαδικη συναντηση στην Θεσσαλονίκη;;;; σε λίγο θα συναντιόμαστε και εκτός συνόρων!!! :?

Εγω πάντως Χριστουγεννιάτικα χλωμό το βλέπω άσε που περιμένω κόσμο......( Μάτα...κτλ :):):) )

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Μαριλένα δε σε πιστεύω... το διαβάζω και δεν το πιστεύω!!!! :lol:

 

Όπως και να 'χει... είτε εδώ είτε κάπου αλλού θα προσπαθήσω να είμαι κοντά σας!!!

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Ο συζυγος θα δουλευει σίγουρα γιατι δουλευει παντα Σαββατα και συχνα και αργίες , δεν εχουν γιορτες και τετοια στη δουλεια του.. Και φυσικα ενδεχεται να δουλευω και εγω γιατι τυχαινει να κανω συχνα ΣΚ μέσα.. Οπότε δυσκολο να κανουμε κατι τετοιο, τετοια εποχη τουλαχιστον..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Axaxa! Εδω κανονιζουμε να παμε μεχρι το Παρκο και κατι γινεται . Θεσσαλονικη θα καταφερω να προγραμματισω?

 

Παντως πιστευω οι ημερομηνιες δυσκολευουν τα πραγματα.

 

Να περασετε τελεια.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν το βλεπω.... Δεν βλεπω συμμετοχη.... Ενθουσιασμο...

Ολο αρνητιλλα.... :mrgreen: τσ τσ τσ !!!

 

Καλεεεεεεεε ελατε να κανουμε εκδρομουλα... Γιορτες ειναι... Αντε...

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Ντινα.......... Να οργανωσουμε κατασταση...

ΡΟΥΛΑ - ΦΩΚΙΩΝ.... με τα 4χ4 θα παμε βρε... ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ !!!

Πες Ρουλα στο Κατερινακι οτι θα την παρω μαζι μου !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και δεν νομίζω να την δεις τώρα κοντα..... είναι δύσκολο, δουλεύουμε και δυο σαν τρελλοί εκείνες τις ημέρες βλέπεις για μας είναι κλείσιμο χρόνου και πρεπει να πιάσουμε ΣΤΟΧΟΥΣ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας ΔΕΝ δουλευετε ΣΚ !!! Εγω η κακομοιρα για ΣΚ μιλησα !!!

Αλλα εκτος αυτου, κατσε να σου πει ο ΦΩΚ τα νεα που του ειπα και να δω εγω... τι ΣΤΟΧΟΥΣ θα πιασεις απο 24/12 μεχρι και 2/1 !!! :roll::!:

Link to comment
Share on other sites

Καλα εγω σας ευχομαι να περασετε τελεια, γιατι εμεις δεν, ιδιως αυτες τις ημερομηνιες.

 

Βρε Μαριλενα μου ομως ειχαμε αφησει καπου στη μεση της συναντηση της ανατολικης-υπολοιπης αττικης. τι θα γινει βρε γειτονισσες;

Link to comment
Share on other sites

Μαριλενα εγω ειμαι γενικα μεσα, αλλα ας το αφησουμε καλυτερα για μετα τις γιορτες, να φτιαξει και λιγο ο καιρος, να το ευχαριστηθουμε.. Μην μεινουμε κλεισμενοι σε ενα δωματιο και δεν μπορουμε να ξεμυτισουμε με τον βρωμοκαιρο..

Να ειναι και λίγο πιο χαλαρα.. Στις γιορτες όλοι πνιγομαστε γενικα..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΠΑΝΤΑ..................

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ Κ ΤΗ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΝΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Φαντάζεσαι εμάς τις δύο μαζί LIVE? Θα μιλάμε συγχρόνως :lol::lol: (Με τη Ντίνα λέμε συνέχεια τα ΙΔΙΑ πράγματα παράλληλα σε συζητήσεις)

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...