Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τι επαγγελονται οι αντρες σας?


kgial

Recommended Posts

Χωρις να γινομαι αδιακριτος και νοιωθοντας σχεδον μειονοτητα εδω μεσα...θα ηθελα στα πλαισια του θεματος αυτου να θεσω το εξης ευλογο ερωτημα:

Τι επαγγελονται οι αντρες σας?

 

Εγω ειμαι στρατιωτικος (καραβανας δεν ειμαι και οποιος το πει του κανω δωρο το βραβειο της ανοιχτης παλαμης....ουτε φανταρος ειμαι,δοξα το Θεο αυτο το περασα εδω και μια 10ετια και δεν θελω να το ματαξαναπερασω). Επισης,καθοτι χωριαταρος εκτελω και χρεη ΓΕΛΑΔΑΡΗ!!!! :wink:

 

Το πως μ'αντεχει η γυναικουλα μου,αυτο ουτε εγω το ξερω...!!!

(σσ: το δευτερο δεν ισχυει...το ειπα για να κανω χάζι στον ερωτα μου...απλα εχω μια ιδιαιτερη σχεση με αγελαδες απο μικρος)!

Eπειτα απο πιεσεις που δεχτηκα απο την δχση,αφησα ελευθερη την αγελαδιτσα μουυυ να βοσκει στα λιβαδια.Οποιος χασαπης ενδιαφερθει ας επικοινωνησει πριβε μαζι μου για να κανονισουμε τα δεοντα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 804
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χωρις να γινομαι αδιακριτος και νοιωθοντας σχεδον μειονοτητα εδω μεσα...θα ηθελα στα πλαισια του θεματος αυτου να θεσω το εξης ευλογο ερωτημα:

Τι επαγγελονται οι αντρες σας?

 

Εγω ειμαι στρατιωτικος (καραβανας δεν ειμαι και οποιος το πει του κανω δωρο το βραβειο της ανοιχτης παλαμης....ουτε φανταρος ειμαι,δοξα το Θεο αυτο το περασα εδω και μια 10ετια και δεν θελω να το ματαξαναπερασω). Επισης,καθοτι χωριαταρος εκτελω και χρεη ΓΕΛΑΔΑΡΗ!!!! :wink:

 

Το πως μ'αντεχει η γυναικουλα μου,αυτο ουτε εγω το ξερω...!!!

(σσ: το δευτερο δεν ισχυει...το ειπα για να κανω χάζι στον ερωτα μου...απλα εχω μια ιδιαιτερη σχεση με αγελαδες απο μικρος)!

γειά σου kgial. Κάτσε να ρωτήσω κάτι που δεν έχω καταλάβει.

περασα εδω και μια 10ετια και δεν θελω να το ματαξαναπερασω

 

όταν κάποιος είναι στρατιωτικός πρέπει να πάει φαντάρος;

46378a2c39.png

#2 RIP 7/12/2008 - Καλή αντάμωση

Link to comment
Share on other sites

Όχι απαραίτητα.Αν είναι κάποιος από παραγωγική σχολή(ΣΜΥ-Ευελπίδων) δεν χρειάζεται γιατί μπαίνει με εξετάσεις.Αν πάλι είναι εθελοντής(όπως εγώ) μπορεί και ναι μπορεί και όχι.

Γράφω με το nickname της γυναίκας μου. 8)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ ασχολούμαι με αυτά τα καταραμένα κουτιά με τα πολλά κουμπάκια που τα έχουμε συνέχεια μπροστά μας .... να δεις πως τα λένε .......ααα ναι PC

Είμαι Software Engineer σε μία εταιρεία.

Φιλικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμένα είναι στρατιωτικός αλλά πολύ θα ήθελε να είναι σεφ :P!

ΕΛΕΝΗ κουραγιο και μενα στρατιωτικος ειναι και εχω να τον δω 4 μηνες! γρηγορα ευχομαι να γυρισετε Ελλαδα και να ανοιξετε εστιατοριο,γιατι οχι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο δικός μου είναι ζαχαροπλάστης :!::!::!:

 

Στειλε κανενα τριγωνο (καλαντο)!!! :lol:

Eπειτα απο πιεσεις που δεχτηκα απο την δχση,αφησα ελευθερη την αγελαδιτσα μουυυ να βοσκει στα λιβαδια.Οποιος χασαπης ενδιαφερθει ας επικοινωνησει πριβε μαζι μου για να κανονισουμε τα δεοντα!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ο μονος που ασχολειται με την αμυνα της μαμας πατριδας,εδω μεσα ειμαι εγω? :cry:

 

σσ. Ειπα,δεν ειμαι καραβανας... :x

Eπειτα απο πιεσεις που δεχτηκα απο την δχση,αφησα ελευθερη την αγελαδιτσα μουυυ να βοσκει στα λιβαδια.Οποιος χασαπης ενδιαφερθει ας επικοινωνησει πριβε μαζι μου για να κανονισουμε τα δεοντα!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο καλος μου ειναι ηλεκτρονικος...

(Εδω οι καλοι συναγερμοι, καμερες ασφαλειας, θυροτηλεορασεις, δορυφορικες κεραιες...... ελα κοσμε παρε παρεεεεεεεεεεεεεε.......!

Στα 3 πληρωνετε 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χιχιχιχι)

Link to comment
Share on other sites

Με τον αντρα σου θα αποκτησουμε καλη φιλια! Ασχολουμαι με δορυφορικα σαν χομπι (μακαρι να μπορουσα και ως επαγγελμα)!!! 8)

Eπειτα απο πιεσεις που δεχτηκα απο την δχση,αφησα ελευθερη την αγελαδιτσα μουυυ να βοσκει στα λιβαδια.Οποιος χασαπης ενδιαφερθει ας επικοινωνησει πριβε μαζι μου για να κανονισουμε τα δεοντα!

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα ο άντρας μου φιλάει την μαμά πατρίδα είναι ένστολος όπως και εγώ...που φυλάω τους κακους της πατριδας μας παρέα με τον άντρα της Ρίας!

Σ 08/07/2007

Α 07/08/2011

Θ 06/06/2013

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...