Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Έγκυος ή όχι ? Απελπισμένα περιμένω απάντηση σας.


Recommended Posts

Αγαπημένες μου Καλημέρα.

Σας παρακολουθώ καιρό τώρα αλλά πρώτη φορά γράφω. Θα μπω κατευθείαν στο θέμα δεν θέλω να γίνομαι κουραστική. Είμαι 32 ετών, κύκλος 25 ημερών.Τελευταία περιοδος 29-1-2017 περίμενα περίοδο Πέμπτη 23-2 ,δεν έχει έρθει ακόμα . Δηλαδή βρίσκομαι στην τέταρτη μέρα καθυστέρησης. Το θέμα είναι ότι χθες έκανα τεστ εγκυμοσύνης c******e βγήκε αχνό θετικό και όλες τις ημέρες της αναμονής περιόδου έβλεπα αχνά λιγοστές καφέ εκκρισεις στο χαρτί όπως βλέπω πάντα πριν την περίοδο αλλά σε φανερά μειωμένο βαθμό και σήμερα είδα Ρόζ όπως πήγα για πιπί στο χαρτί αραιωμενο λίγο και στα τσίτα στη λεκάνη. Το πρόβλημα είναι ότι ήμουν σίγουρη πως ήμουν έγκυος με το θετικό τεστ και τώρα αγχώνομαι μήπως κάτι πάει στραβά η τελικά δεν είμαι. Να σημειώσω επίσης ότι 2 μέρες πριν την καθυστέρηση περιόδου είχα κάνει χοριακη και έδειξε 3.δηλαδη αρνητική. Ενημερώνω ότι ακόμα έχω καθυστέρηση. Εννοείται ότι έχω κλείσει από βδομάδα ραντεβού με γιατρό αλλά έχω πέσει στο τριήμερο και με τρώει η αγωνία. Σας παρακαλώ βοήθειστε με.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...