Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κύστη σε ωοθήκη εμβρυου


Recommended Posts

Γεια σας

 

Θα ήθελα τη βοήθειά σας είμαι 37 εβδομάδων και το κοριτσάκι μου έχει 5εκατοστα κύστη που εδώ και δύο εβδομάδες αιμορραγεί. Έχει υγρό μέσα. Ή γιατρός Μ επιμένει να με κάνει φυσική όμως εγώ φοβάμαι ρωτησα και άλλο γιατρό κ μου είπε ότι αυτός δεν θα το ρίσκαρε και θα με έκανε καισαρική.δεν ξέρω τι να κάνω μπορείτε να με βοηθήσει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα , Λουκία

Δεν ειμαι σίγουρη οτι καταλαβα, διαγνώστηκε μια κύστη σε ωοθήκη εμβρύου, Κ λες οτι εδώ Κ 2 εβδομάδες αιμορραγεί. Ποιος; το έμβρυο; από πού;

Αν ισχύει αυτό που καταλαβα, οι γιατροι τι σου λένε γι αυτο; θα μεινει έτσι η κατάσταση μέχρι να γεννηθεί;

Νομίζω οτι εγω προσωπικά εκεί θα επικεντρωνομουν κ αν πρέπει να κανουμε κατι άμεσα (τύπου να γεννήσω τωρα για να τεθεί υπό έλεγχο η αιμορραγία του παδιου) Κ όχι αν θα γεννήσω με φυσιολογικό η καισαρική.

Παντως, τα γυναικολογικά των νεογέννητων κοριτσιών λειτουργουν κανονικα (πολλές φορές εχου ν κ υγρά κ περίοδο).

Τωρα για έμβρυο που λες εσυ,πρώτη φορα ακούω (Αλλα Εγω, Δεν είμαι γιατρος,Βεβαια...)

Σου Ευχομαι με το καλό να την κρατήσεις στην αγκαλιά σου!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...