Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αποκολληση υμενων


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια τη Δευτέρα είχα ίχνη αίματος κ στον υπερηχο αποκολληση υμενων 29 χ 13 mm πριν δύο εβδομάδες είχα αποκολληση πλακουντα η οποία έκλεισε σε μια εβδομάδα αλλά τη Δευτέρα έγινε αυτό υπάρχει περίπτωση να συνδέονται οι αποκολλησεις ? Επουλωνεται γρήγορα με ακινησία έχετε παρόμοια εμπειρία το αίμα σταμάτησε την ίδια μέρα και είμαι 18 εβδομάδες, η μαια του γιατρού μου ήταν πολύ θορυβημενη κ με τρόμαξε πάρα πολύ τη Δευτέρα 24/10 ραντεβού

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια τη Δευτέρα είχα ίχνη αίματος κ στον υπερηχο αποκολληση υμενων 29 χ 13 mm πριν δύο εβδομάδες είχα αποκολληση πλακουντα η οποία έκλεισε σε μια εβδομάδα αλλά τη Δευτέρα έγινε αυτό υπάρχει περίπτωση να συνδέονται οι αποκολλησεις ? Επουλωνεται γρήγορα με ακινησία έχετε παρόμοια εμπειρία το αίμα σταμάτησε την ίδια μέρα και είμαι 18 εβδομάδες, η μαια του γιατρού μου ήταν πολύ θορυβημενη κ με τρόμαξε πάρα πολύ τη Δευτέρα 24/10

ραντεβού

 

Καλημερα!Σου ειπαν να μεινεις στο κρεβατι?Σου εδωσαν φαρμακα?Πιστευω πως αν ακοκουθησεις τις οδηγιες του γιατρου σου ολα θα πανε καλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν φοβασαι να ζητησεις απο το γιατρο σου να μπεις εισαγωγη νσ εχεις πιο στενη παρακολουθηση. Πιστευω ολα καλα να πανε. Κ παρε τον τηλ εαν εχεις υγρα δεν παιζουμε με αυτα.

 

 

Ναι ακινησία και utragestan τώρα μόλις είχα βρέξει το εσώρουχο μπορεί να είναι αμνιακο ?φοβάμαι πολύ
Link to comment
Share on other sites

Ναι ακινησία και utragestan τώρα μόλις είχα βρέξει το εσώρουχο μπορεί να είναι αμνιακο ?φοβάμαι πολύ

 

Παρε τηλέφωνο το γιατρό σου. Δεν είναι δυνατό να καταλάβεις μόνη σου. Ελπίζω όλα να πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ κορίτσια μόλις γύρισα από ιατρο και μαιευτήριο στο μητέρα είπαν ότι δεν έχω αποκολληση αλλά πολυποδα στον τραχήλο μετά πήγα στον ιατρο κ είπε ούτε αυτό αλλά επιποματικος πλακουντας που θέλει προσοχή άααα εκατό διαφορετικές διαγνωσεις τη Δευτέρα είχα αίμα κ πήγα στο ρεα κ μου παν για αποκολληση υμενων κ εγώ σήμερα νόμιζα ότι σπάσανε τα νερά ευτυχώς τπτ από αυτά

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως που δεν ειναι κατι σοβαρο. Προσοχη τωρα....

 

Ευχαριστώ κορίτσια μόλις γύρισα από ιατρο και μαιευτήριο στο μητέρα είπαν ότι δεν έχω αποκολληση αλλά πολυποδα στον τραχήλο μετά πήγα στον ιατρο κ είπε ούτε αυτό αλλά επιποματικος πλακουντας που θέλει προσοχή άααα εκατό διαφορετικές διαγνωσεις τη Δευτέρα είχα αίμα κ πήγα στο ρεα κ μου παν για αποκολληση υμενων κ εγώ σήμερα νόμιζα ότι σπάσανε τα νερά ευτυχώς τπτ από αυτά
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...