Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εγκυμοσύνη σε δυδιμακια!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!! Είμαι στην 14 εβδομάδα...περιμένω δυδιμα μετά από εξωσωματική κ είμαι σε καραντίνα!!! Μου έχουν πει ν προσέχω...δεν κάνω πολλά πολλά τα βασικά κάνα μαγείρεμα κ άπλωμα ρούχων....ανυπομωνω να χαλάσει ο καιρός γιατί και βλέπω καλό καιρό έξω βαριέμαι..... μέσα!! Η γιατρό μου δεν θέλει ν περνώ αέρα κ ν κάνω πολλά πολλά γιατί το ένα μωρό πολύ χαμηλά...προχθες έκανα την Α επιπέδου ο υπέρηχος ήταν οκ κ περιμένουν τις ορμόνες.....εδω είστε άλλες μελλοντικές δυδιμομανουλες?? :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά! !!!!Κι εγώ περιμένω διδυμάκια! !κλείνω τον 4ο σιγά σιγά! !Κι εμένα τα ίδια μου λένε!!ξεκούραση όσο μπορώ! Αχ ελπίζω εσύ μα απολαυσες λίγο το καλοκαίρι γτ εγώ σε καραντίνα από αρχές Ιουνίου! !με το καλό και οι εξετάσεις σου!!Και με το καλό τα μωράκια! !!αλήθεια από συμπτωματα τι εχεις;κάνα πονακι κάνα τραβηγμα;;;σου είπαν τι φύλλο είναι? Εμείς μάλλον 1 αγοράκι κι 1 κοριτσάκι! !:-D:grin:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

I'm in LOVE with two babies I haven't yet met...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! Είμαι στην 14 εβδομάδα...περιμένω δυδιμα μετά από εξωσωματική κ είμαι σε καραντίνα!!! Μου έχουν πει ν προσέχω...δεν κάνω πολλά πολλά τα βασικά κάνα μαγείρεμα κ άπλωμα ρούχων....ανυπομωνω να χαλάσει ο καιρός γιατί και βλέπω καλό καιρό έξω βαριέμαι..... μέσα!! Η γιατρό μου δεν θέλει ν περνώ αέρα κ ν κάνω πολλά πολλά γιατί το ένα μωρό πολύ χαμηλά...προχθες έκανα την Α επιπέδου ο υπέρηχος ήταν οκ κ περιμένουν τις ορμόνες.....εδω είστε άλλες μελλοντικές δυδιμομανουλες?? :lol:

 

Εγω ειμαι 3διδυμομανούλα φυσικά και χρειάζεται προσοχή εμένα ο γιατρός μου είπε να αποφεύγω βάρος και σκύψιμο από την αρχή της κύησης μέχρι και τώρα προσέχω δεν κουράζομαι και όχι υπερβολικό περπάτημα με μέτρο.

Μάθατε φύλο;

Εγω εχω 2 αγοράκια 1 κοριτσάκι και από προχθές άρχισα και τα αισθάνομαι!!!

bsglp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Γειά! !!!!Κι εγώ περιμένω διδυμάκια! !κλείνω τον 4ο σιγά σιγά! !Κι εμένα τα ίδια μου λένε!!ξεκούραση όσο μπορώ! Αχ ελπίζω εσύ μα απολαυσες λίγο το καλοκαίρι γτ εγώ σε καραντίνα από αρχές Ιουνίου! !με το καλό και οι εξετάσεις σου!!Και με το καλό τα μωράκια! !!αλήθεια από συμπτωματα τι εχεις;κάνα πονακι κάνα τραβηγμα;;;σου είπαν τι φύλλο είναι? Εμείς μάλλον 1 αγοράκι κι 1 κοριτσάκι! !:-D:grin:

Popi ποιον γιατρο εχεις;

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή λευτεριά και στις 2...με τ καλό τ μωρουλια σας αγκαλιά!!! Ναι έκανα αυχενική κ έμαθα τ φύλλο...αντρακια κ τα 2!!!! Κ γω από την αρχή καναπές κρεβάτι κ πίσω...Τώρα μαγειρευω...απλωνω τ ρούχα...αποφεύγω σκυβω κ τ βαρύ....τον 2 μηνα είχα πολύ αίμα...έκανα ενέσεις..το ένα είχε φανεί ότι παλινδρόμησε αλλά ευτυχώς ολααα δόξα τ θεό καλά!!! Μαπο συμπτώματα κορίτσια... πολλές ατέλειωτες αναγουλες....έμετος.....συχνοουρια....κ συσπασεις...Τώρα που μπήκα στον 4 έχω ηρεμισει κάπως.....εσεις???είστε από εξωσωματική??αχ άντε κορίτσια πολύ χαρικαααα...να ανταλαζουμε καμιά γνώμη..σαν πρωταρα έχω πλήρη μεσάνυχτα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!η καραμέλα είναι από Χίο!!!νικη-αντωνια ο γιατρός μου ειναι Αθηναίος μιας και μένουμε εκεί τώρα!!lovedf κι εμένα 1η εγκυμοσύνη με πλήρη μεσάνυχτα επίσης!!!χαχαχα αχ εγώ παράπονο το χώ ούτε 1 αναγουλα ούτε 1 εμετό τόσους μήνες!!!μόνο καουρες έχω που κ που συχνοουρια και πονακια χαμηλά!!τπτ άλλο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

I'm in LOVE with two babies I haven't yet met...

Link to comment
Share on other sites

Ποιος παραπονιέται?? Ανταλλαζω!!! 3 μήνες εμετοί κ ναυτίες απαπαπα!!! Το μόνο καλό είναι ότι έχασα 10 κιλά!!! Ήμουν κ αφρατονταρντανα οπότε τωρα ειμαι ήρεμη μ τα λιγότερα κιλά!!!Τώρα σιγά σιγσ ευτυχώς σταματάνε....σας μυριζουν φαγητά που λένε?? Τρώτε αυτά που σας άρεσαν κ πριν?? Εγώ στροφή 180 μοιρών!!ούτε γλυκά θέλω ούτε σαβουρες...χόρτα θέλω...σούπες και καρότα!!!! Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ εμεις διδυμακια 2 αγορακια! καναμε κ χθες την β επιπεδου ολα τελεια στο κρεβατι περασα κ εγω το πρωτο τριμηνο τωρα αρχιζω λιγο να κανω και καμια βολτα εχω ειδη κ ενα αγορακι αλλα ευτυχως βοηθαει πολυ η μαμα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

CsATp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ εμεις διδυμακια 2 αγορακια! καναμε κ χθες την β επιπεδου ολα τελεια στο κρεβατι περασα κ εγω το πρωτο τριμηνο τωρα αρχιζω λιγο να κανω και καμια βολτα εχω ειδη κ ενα αγορακι αλλα ευτυχως βοηθαει πολυ η μαμα!
καλώς την!!! Με το καλό να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου!!! Εσύ θ έχεις κ 3 ζωή να έχουν!!βλέπεις διάφορες απι την προηγούμενη εγκυμοσύνη σου??? Σήμερα βγήκε ή επαναληπτική μου κ έχω πάλι ουραλοιμοξη!!!!δεν τ πιστεύω ωωω δεν έχω ξαναπαθει ποτέ στην ζωή μου!! Κ γ ατό έχω τόσες συσπάσεις!!!! Καλημέρα!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια καλά είστε; τα μωράκια!!!!!!!!!

Σήμερα για πρώτη φόρα ένιωσα της πιο όμορφες κλωτσιές ήταν πολύ συγκινητική στιγμη!!!!!!😍😍😍

bsglp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...