Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

12 εβδομαδα ακουμπαω το μωρο


Recommended Posts

κορίτσια καλημέρα εχω μια απορια και λεω μηπως καποια εχει βιωσει κατι παρομοιο είμαι στην 12 εβδομαδα και περιμενω δυδιμα εδώ καποιες μερε νιωθω τα μωρα αλλα χθες εγινε κατι πολύ περιεργο ενιωσα ξαφνικα ένα μικρο πονακι σαν δυνατη πιεση αναμεσα στον ομφαλο και τα πλευρα ακουμπησα και επιασα μια μικρη μπαλιτσα και ενώ το χαιδευα χαθηκε υπαρχει περιπτωση να ηταν ένα μωρο στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μπηκα στον 5 για να ακουμπήσω το μωρο. και αν ηταν το μωρο είναι τοσο ψηλα? ο γιατρος λανει πολύ πια χαμηλα τον υπερηχο από την άλλη τι άλλο θα μπορουσε να είναι?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

CsATp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στη 12η εβδομαδα ένα μεσο εμβρυο ειναι περίπου 5 εκατοστά και κάπου 15 γραμμάρια και βρίσκεται στα έγκατα της μήτρας, αρα, οχι δεν ηταν μωρο αυτο που επιασες :mrgreen:

Δεν ξερω τι μπορεί να ηταν, κανενα υποδόριο γρομπαλακι ίσως.

Και να σου πω, μάλλον ουτε τα έχεις νιωσει, όπως νομιζεις, ειναι πολύ πολύ νωρίς, πιθανον αισθάνεσαι εντερικές κινησεις που σε μπερδευουν.

 

Με το καλό!

Τα δικά μου διδυμάκια έκλεισαν τους 4 μηνες ;)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...