Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετα τον τοκετο Φαγουρα στα ποδια??????


MaRiA06

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα.εχω γεννησει εδω και 10 μερες και απο το μαιευτηριο εβγαλα κατι σπυθουθακια στην κοιλια εκει που ειχα κατι ραγαδες (και ειναι ευαισθητο το δερμα) τα οποια με τρωνε λιγο.Εχουν αρχησει ομως και στα ποδια κατι φαγουρες και δεν ξερω αν ειναι απο την επισκληρηδιο:roll:

Μηπως καποια ειχε παρομοιο περιστατικο????

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρία μου εγώ δεν είχα φαγούρα αλλά είχα το άλλο περίεργο (και το έχω ακόμα μερικές φορές κ ας πέρασαν 2μήνες) ξύπναγα με ένα τρομερό πόνο στα πόδια σαν να μουδιάζουν όλα σαν να μην κυλάει το αίμα δεν ξέρω! Έχεις ρωτήσει τον γυναικολόγο σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ευχαριστω για τις απαντησεις σας.Οχι δεν εχω καθολου μουδιασματα,οσο για την επισκληρηδιο νομιζα οτι κραταει ακομα τα φαρμακο. Μπουρπουρ1 εννοεις με τον γυναικολογο μου?Μιλησα χθες και μου ειπε πως καποια αλεργια εχω κανει και μου σταματησε και το σιδιρο.Αν συνεχεισουν μου ειπε να με δει δερματολογος.Βγαζω κατι σπυρακια που αυτο το παθαινω συνηθως οταν φοραω κατι ψευτικο σε κοσμημα 'η ακουμπαει κατι μεταλικο επανω μου (το κουμπι απο το τζιν μου κτλ)

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Nα ενημερωσω σε περιπτωση που καποια αλλη κοπελα το παθει...τελικα πηγα σε δερματολογο και επαθα αλλερεια απο την αντιβιωση που μου εδωσαν στο νοσοκομειο και εκανα ενεση κορτιζονης και κατι φτιαχτες κρεμες μου εδωσαν γιατι δεν μπορω να παρω χαπια λογο θυλασμου.Αρα καλο ειναι οτι παρατηρουμε και δεν μας αρεσει να το κοιταμε γρηγορα και να μην το αφηνουμε να προχωραει οπως εκανα εγω και τωρα εχει γεμισει το σωμα μου.

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...