Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΡΕΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΕΑ ΜΑΣ!!!


vickypap

Recommended Posts

κοριτσια,η ρεα ειναι μια φιλη και συναδελφος και απο τοτε που γραφτηκα εγω στο φορουμακι μας, μας διαβαζει συνεχως.δισταζει ομως να γραφτει και εκεινη.πειτε κατι και εσεις!!!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπραβο κοριτσια,εχει αρχισει κ πειθεται.

αντε ελατε κ αλλες βοηθηστε,θα της φερουμε κ γουρι για να γινει μανουλα.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααααααααααα

εγω δαγκωνω πες της ...αλλα αν θελει να γραφτει να γραφτει αλλα να μην μου μιλαει!

χαχαχαχαχα

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΛΑΚΑΑΑΑΑ ΚΑΝΩ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

για την εγγραφη της πες θελουμε ΑΦΜ

ΑΔΤ (ΣΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ)

ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΜΟΝΙΗς ΚΑΤΟΙΚΙΑς ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

ΕΝΑ ΜΙΝΙ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ

ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ

:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Έλα Ρέα!! Μόνο και μόνο που θα γνωρίσεις έστω και πληκτρολογικά την μοναδική μας Aria φτάνει!!! Είναι σπάνιο κομάτι!! Μια δοκιμή θα σε πείσει! :lol:

(Άντε Aria σε έφτιαξα πάλι!! :lol: Φιλάκια)

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΡΕΑ ΣΤΗ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΙΜΑΙ.ΕΧΤΕΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΤΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ.ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΑΚΙΝΗΣΙΑ.ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΕΣ ΑΚΙΝΗΣΙΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ.....

Link to comment
Share on other sites

θα περασει κοπελα μου και εγω το ειχα αυτο.μπηκα 16/12 περυσι στην κλινικη και βγηκα 30/12.(να αλλαξει ο χρονος σπιτι μου!!!)

καλα αν την βλεπατε ειναι μια γλυκα σαν μικρο κοριτσακι και θελει και παιδακι.της λεω αντε ρεα θα σε γραψω εγω και και μου ξεγλιστραει σαν το χελι.

αντε καλε μην ντρεπεσαι τοσοι σε παρακαλαμε!!!!!!!!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...