Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καρδιακη λειτουργια ποτε???????


Recommended Posts

καλησπερα! θα ηθελα να ρωτησω ποτε ακουσατε την καρδουλα του μωρου σας πρωτη φορα????????? εγω στο πρωτο παιδι 6 εβδομαδων και 5 ημερων νομιζω. τωρα εχω ραντεβου την πεμπτη που λογικα θα ειμαι 5 εβδομαδων και 5 ημερων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα! θα ηθελα να ρωτησω ποτε ακουσατε την καρδουλα του μωρου σας πρωτη φορα????????? εγω στο πρωτο παιδι 6 εβδομαδων και 5 ημερων νομιζω. τωρα εχω ραντεβου την πεμπτη που λογικα θα ειμαι 5 εβδομαδων και 5 ημερων.

 

Πενη μου τι κανεις;;;; Εισαι καλα; Πως ειναι το σπορακι σου.. πρωτος υπερηχος την Πεμπτη; Καλη επιτυχια ματια μου ολα να πανε καλα!💝

Link to comment
Share on other sites

Πενη μου τι κανεις;;;; Εισαι καλα; Πως ειναι το σπορακι σου.. πρωτος υπερηχος την Πεμπτη; Καλη επιτυχια ματια μου ολα να πανε καλα!💝

 

ολα καλα κοριτσι μου προχωραμε. δεν εχω σχεδον καθολου συμπτωματα και συχνοουρια λογω των πολλων υγρων νομιζω ειναι. κατα τ αλλα υπομονη μεχρι την πεμπτη δεσποινα μου....αντε ειναι πολλες οι μερες

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα κοριτσι μου προχωραμε. δεν εχω σχεδον καθολου συμπτωματα και συχνοουρια λογω των πολλων υγρων νομιζω ειναι. κατα τ αλλα υπομονη μεχρι την πεμπτη δεσποινα μου....αντε ειναι πολλες οι μερες

 

Ναι οντως δεν περνουν με τιποτα αυτες οι μερες !!! Το ξερω! Το στηθος πρηστηκε καθολου;

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως δεν περνουν με τιποτα αυτες οι μερες !!! Το ξερω! Το στηθος πρηστηκε καθολου;

 

εχω πολυ μεγαλο στηθος για να καταλαβω τη διαφορα ειναι λιγο πρησμενο νομιζω και ποναει ελαχιστα ...αλλα σε εντελως φυσιολογικα πλαισια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω πολυ μεγαλο στηθος για να καταλαβω τη διαφορα ειναι λιγο πρησμενο νομιζω και ποναει ελαχιστα ...αλλα σε εντελως φυσιολογικα πλαισια

 

Ολα να πανε καλα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας!! Ειμαι καινουργια στο φορουμ και νεα μαμα! Ειμαι εγκυος στη πρωτη εγκυμοσυνη δεν εχουμε πει σε κανεναν τιποτα κ φυσικα ειμαι ασχετη!!! Νομιζω ειμαι 5 εβδομαδων και 6 ημερων βαση τελευταιας περιοδου. Βεβαια γνωριζω κ την ημερα συλληψης. Αλλανη γιατρος το παει ετσι! Αυριο θα παω στη γιατρο. Ειμαι πολυ αγχωμενη γτ δεν εχω συμπρωματα. Περα απο λιγα πονακια χαμηλα σαν περιοδου. Προχθες ζαλιστηκα κ στο αμαξι αλλα μεχρι εκει. Αυριο θα ακουσω καρδουλα??? Πολλες ερωτησεις!!

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...