Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αποσυνδέεστε πολύ εύκολα?


Το σύστημα σας αποσυνδέει πολύ εύκολα?  

293

  1. 1. Το σύστημα σας αποσυνδέει πολύ εύκολα?

    • ναι συνέχεια με αποσυνδέει και μου γράφει να ξανασυνδεθώ
      118
    • μου συνέβη μερικές φορές και δεν είχε περάσει μεγάλο διάστημα απο την τελευταία δημοσίευση ή κίνησή μου στο φόρουμ.
      67
    • μου συνέβη μερικές φορές αλλά νομίζω είχε περάσει αρκετή ώρα απο την τελευταία μου δημοσίευση ή κίνηση στο φόρουμ
      29
    • όχι δεν μου συνέβη καθόλου να με πετάξει έξω το σύστημα - με κρατάει συνεδεμένη/-νο κανονικά
      80


Recommended Posts

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειμαι πολυ εκνευρισμενη , ειμαι καινουργια στο forum και προσπαθω να βγαλω ακρη μ ολα τ αλλα και οταν παω να απαντησω σ ενα θεμα και γραφω - γραφω παταω καταχωρηση απαντησης και αυτο μου λεει οτι ειμαι εκτος , αμαν πια ! Παω ν ανοιξω καινουργιο θεμα παλι γραφω γραφω και μετα sorry εκτος.Συν οτι δεν μπορω να συνδεθω και ευκολα , τον περισσοτερο μου χρονο τον σπαταλαω να με αποσυνδεει και να συνδεομαι και φτου απο την αρχη παλι , γραφω γραφω και μετα τιποτα ... Κανω κατι λαθος ? τι?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! μια απο τα ιδια τραβηξα κ εγω. οταν απανταγα κ με πεταγε εξω. κ τζιφος κ στραφι οσα εγραφα:evil:. μετα μου εκοψε κ πηγαινα πανω δεξια, κ ξαναεγραφα ονομα χρηστη κ κωδ. κ εβλεπα μπροστα μου την απαντηση μου, κ εφευγε στο φορουμ κανονικα:-D. το πιο αποτελεσματικο για εμενα ηταν να κανω save σε ενα word κ μετα copy k paste. κ τελος:wink:. τωρα εχω εντοπισει οτι απο την κυριακη, που εγινε το ''θεμα'' με την διωξη κτλ. υπαρχει ενα γενικοτερο προβλημα. μαλλον τα ξεψαχνιζουν καλα ολα κ ολους κ καλα κανουν δηλ.:roll:! απλα ειναι εκνευριστικο για εμας. δεν νομιζω να φταιει κατι στη συνδεση γιατι εχει σημα.... σημα καμπααανα:!::!::!:.

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! μια απο τα ιδια τραβηξα κ εγω. οταν απανταγα κ με πεταγε εξω. κ τζιφος κ στραφι οσα εγραφα:evil:. μετα μου εκοψε κ πηγαινα πανω δεξια, κ ξαναεγραφα ονομα χρηστη κ κωδ. κ εβλεπα μπροστα μου την απαντηση μου, κ εφευγε στο φορουμ κανονικα:-D. το πιο αποτελεσματικο για εμενα ηταν να κανω save σε ενα word κ μετα copy k paste. κ τελος:wink:. τωρα εχω εντοπισει οτι απο την κυριακη, που εγινε το ''θεμα'' με την διωξη κτλ. υπαρχει ενα γενικοτερο προβλημα. μαλλον τα ξεψαχνιζουν καλα ολα κ ολους κ καλα κανουν δηλ.:roll:! απλα ειναι εκνευριστικο για εμας. δεν νομιζω να φταιει κατι στη συνδεση γιατι εχει σημα.... σημα καμπααανα:!::!::!:.

 

Τι ακριβως εγινε θεμα?Εχω κι εγω το ιδιο προβλημα και νομιζα οτι κατι δε κανω σωστα...Μαλλον πρεπει να νοικιασουν καινουριο `server αλλα μεγααααλο το κοστος!

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως εγινε θεμα?Εχω κι εγω το ιδιο προβλημα και νομιζα οτι κατι δε κανω σωστα...Μαλλον πρεπει να νοικιασουν καινουριο `server αλλα μεγααααλο το κοστος!

ναι κατι εγινε με ''καποιον'' περιεργο τυπο κ πανικοβληθηκε αρκετοσ κοσμος με παιδακια κ φωτο. κ η διωξη ηλ/κου εγκληματος μπηκε στη μεση, με πρωτοβουλια μελων, γιατι μαλλον λογω κυριακης ο admnstrtr καθυστερησε αρκετα. κλειδωσε κ το ''θεμα'' απο πλευλας admnstrtr κ εχει αναλαβει η διωξη.

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι κατι εγινε με ''καποιον'' περιεργο τυπο κ πανικοβληθηκε αρκετοσ κοσμος με παιδακια κ φωτο. κ η διωξη ηλ/κου εγκληματος μπηκε στη μεση, με πρωτοβουλια μελων, γιατι μαλλον λογω κυριακης ο admnstrtr καθυστερησε αρκετα. κλειδωσε κ το ''θεμα'' απο πλευλας admnstrtr κ εχει αναλαβει η διωξη.

 

Δηλαδη τι εγινε?Μπηκε καποιος και απειλησε η ειπε κατι κακο?Υπαρχει θεμα σχετικο που το αναφερει?Και σε ποια ενοτητα?Πω πω..καλα κανω και δε δημοσιευω ποτε προσωπικα στοιχεια...Συγνωμη για το το εκτος αλλα με τρομαξε αυτη η ειδηση γιατι ειμαι καινουριο μελος.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Μια απο τα ίδια καθε λιγο και λιγακι μου ζητάει κωδικό. Ασε που πολλες φορες εχω γραψει μηνυμα αρκετα μεγαλο και μολις το τελειωσω με εχει αποσυνδεσει με αποτελεσμα συνηθως να εμφανίζεται προβλημα στη σελίδα και να βαριεμαι να ξαναγραψω την απαντηση!! Αν γινεται να κανετε κάτι και να μας αποσυνδεει οταν εμεις θελησουμε θα ειναι οτι καλυτερο γιατι ειναι πολυ εκνευριστικο! Ευχαριστω!

Αυτο συμβαίνει και στη δουλεια και στο σπιτι και δεν ειναι προβλημα συνδεσης.

Link to comment
Share on other sites

οταν κανετε συνδεση να πατατε "αυτοματη συνδεση" κι αν θελετε μετα να βγειτε τελειως και ο υπολογιστης χρησιμοποιειται κι απο αλλους μην κλεινετε απλα το παραθυρο αλλα πατηστε αποσυνδεση.

εγω αυτο κανω αλλιως με πεταει εξω πριν καν διαβασω ολο το θεμα (με δυο μωρα και υπολογιστη που σερνεται)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Και σε εμενα πολλες φορες ενω διαβαζω ενα θεμα με πεταει εξω απο μονο του η κανα 2 φορες που εγραφα μηνυμα μολις πατησα καταχωρηση μου το εχασε το μηνημα και απλα βαρεθηκα να το ξαναγραψω...γιατι ηταν και μεγαλο

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου συνέβαινε πολύ συχνα πριν, και είχα αναρτήσει ποστ, μέχρι που μια κοπέλα με συμβούλεψε να τσεκάρω την αυτόματη σύνδεση και από τότε δεν ξαναείχα πρόβλημα, είμαι μονίμως συνδεδεμένη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Kι εμενα (στην δουλεια δεν ξερω παντως σπιτι σιγουρα).:-(

Ωσπου να σκεφτω τι θα γραψω και να το γραψω (μην κανω και καμια πατατα) με πεταει :-( (παλι καλα που δεν χανει το μηνυμα με την επανασυνδεση γιατι εκει θα φρικαρα.

 

Αυτό ακριβώς μου συμβαίνει και στη δουλειά και στο σπίτι.

 

Το πρώτο μου ποστ δε, με απορίες περί θηλασμού για το πρώτο μου παιδί, είχα ταλαιπωρηθεί τόοοσο πολύ μέχρι να το γράψω, ήμουν και εξ ορισμού πρωτάρα, που δεν ασχολήθηκα καν μπως να ξαναμπώ κλπ, ούτε και φαντάστηκα ότι τελικά θα είχε "βγει στον αέρα".

Όταν άρχισαν να με απασχολούν στη συνέχεια άλλα προβλήματα και με γκουγκλάρισμα έπεσα πάνω στα θέματα του φόρουμ, με μεγάλη μου έκπληξη ανακάλυψα ότι διατηρούσα τον παλιό εκείνο κωδικό κι ότι είχε γίνει πολύ κουβέντα πάνω σ΄ αυτό που είχα ρωτήσει. Κρίμα που δεν τα είχα διαβάσει εγκαίρως, οι αποφάσεις μου ενδέχεται να ήταν τελείως διαφορετικές!!!

 

Κατά τα άλλα, το φόρουμ το λατρεύω!!!

s-age.png

pAfOp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Και μένα με πετάει έξω αρκετές φορές αλλά τώρα τελευταία αντιμετωπίζω και άλλο ένα θέμα. Το γράφω εδώ να το δεί ο διαχειριστής. Πολλές φορές όταν ανοίγω μια σελίδα στο παρεντς μου βγάζει πινακάκι που γράφει internet explorer με ένα οκ. Το πατώ και μου ανοίγει την σελίδα. Ασχετο, αλλά μήπως να το κοιτάξετε και αυτό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 χρόνια μετά...

Είναι απαράδεκτο να καθόμαστε να γράφουμε για να βοηθήσουμε κάποιον ή για να βοηθηθούμε και ξαφνικά να μας πετάει έξω και να χάνεται ό,τι έχει γραφτεί!

 

Έχουμε (στην πλειοψηφία μας) μικρά παιδιά , δεν μπορουμε να ξαναγράφουμε δέκα φορές τα ίδια ή/και να απαντάμε σε ένα λεπτό ,αφού πολλές φορές χρειάζεται να διακόψουμε γιατί μας χρειάζονται τα παιδιά μας!

 

Μόνο κάρτες για το τίποτα ξέρετε να στέλνετε!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...