Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τι δώρο σας έκανε ο σύζυγος όταν γεννήσατε;


Recommended Posts

η αγαπη του μου φτανει και μενα,η αφοσιωση του κ η πιστη του σε μενα...αλλα δεν με χαλασε που οταν πηγα στο δωματιο μου με περιμενε ενα τεραστιο καλαθι λουλουθια με μια υπεροχη καρτα!!!!!δεν με νοιαζουν τα κοσμηματα..εγω λουλουδια ηθελα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δώρο,ε;;;;

σίγουρα ένα λουλούδι για μένα...και να μην ερωτευτεί τελειωτικά την κόρη του!!!!;););)

τώρα αν του μπουν τίποτα ψύλλοι στ'αυτιά για κάνα κόσμημα ή κάνα ταξιδάκι ή το δίπλωμα του αυτοκινήτου πολύ ευχαρίστως!!!:cool::cool::cool::cool:

θα σας πω πάντως όταν με το καλό έρθει η μπουμπού!!!

 

 

γέννησα στις 11/10...

δώρο ακόμα δεν μου έκανε..το θέμα είναι οτι νόμιζα πως θα με πείραζε,όταν όμως μου είπαν οτι έβαλε τα κλάμματα μόλις είδε τη μικρή δεν μ'ενδιέφερε τίποτα άλλο...

ας είμαστε γεροί κι αγαπημένοι και να μας αξιώσει ο Θεός να μπορέσουμε να μεγαλώσουμε την οικογένειά μας!!

io6Qp3.png

g3BCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου έφερε ένα δαχτυλίδι πολύ όμορφο, αλλά το ίδιο βράδυ μέσα από το μαιευτήριο κι ενώ θήλαζα τον μικρό μας, του έστειλα ένα μήνυμα ότι τον ευχαριστώ για το υπέροχο δώρο που μου έκανε...εννούσα τον γιο μας και ελπίζω ακόμα και σήμερα να έχει καταλάβει ότι για το μωρό πήγαινε το ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Το πρώτο δώρο που μου έδωσε μετά τη γέννηση της μικρής ήταν η μικρή!! Μόλις την πήρα αγκαλιά, τα αλλά δώρα ήταν ασήμαντα. Το μόνο που ήθελα ήταν να είναι κάθε μέρα στην αγκαλιά μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτονοητο ειναι το ΔΩΡΟ οτι ειναι τα μωρα μας...περαν αυτου ομως ο δικος μου συζυγος μου χαρισε ενα ασημενιο μενταγιον οσο ακομη ημουν μεσα στο νοσοκομειο...

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Η παρουσία του σε όλη τη διάρκεια του τοκετού,και η απίστευτη στήριξη και βοήθεια που έχω από την 1η στιγμή στο σπίτι! Τον ελεύθερό του χρόνο ξεκοκκάλιζε πληροφορίες για τον θηλασμό και ό,τι άλλο αφορούσε τη φροντίδα νεογέννητου και λεχώνας! Ειλικρινά δεν ήθελα και δε θέλω κανένα υλικό δώρο!!

Οι άντρες της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites

τυχαια επεσα σε αυτη τη ψηφοφορια...βλεπω 8 στις δεκα κατι πηραν...το καλυτερο για μενα ειναι που πολλες λενε οτι ειχαν βοηθεια απο το συζυγο

λοιπον..εγω γεννησα τριδυμα κ δε μου πηρε τπτ

γεννησα προωρα βεβαια,κ υπηρχαν προβληματα κ αγωνιες με τα μωρα

τοτε δεν το σκεφτηκα καθολου,μετα ομως που περασε αρκετοες καιρος,κ το σκεφτηκα η αληθεια ειναι οτι ενα λουλουδι η εστω ενα ευχαριστω θα το ηθελα

επομενη γεννα δε θα εχω οποτε δε περιμενω τπτ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Πραγματικά το ομορφότερο δώρο που μου έκανε είναι η κόρη μας και οτι όσο μπορεί θέλει και με βοηθάει στο σπίτι. Ευτυχώς για αυτόν δεν είμαι πολύ φαν των κοσμημάτων οπότε τη γλύτωσε, όμως μου είπε οτι αν θέλω θα μου κάνει δώρο ένα τατουάζ!:oops: η αλήθεια είναι οτι το σκέφτομαι, αλλά όχι προς το άμεσο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

test test

 

Πραγματικά το ομορφότερο δώρο που μου έκανε είναι η κόρη μας και οτι όσο μπορεί θέλει και με βοηθάει στο σπίτι. Ευτυχώς για αυτόν δεν είμαι πολύ φαν των κοσμημάτων οπότε τη γλύτωσε, όμως μου είπε οτι αν θέλω θα μου κάνει δώρο ένα τατουάζ!:oops: η αλήθεια είναι οτι το σκέφτομαι, αλλά όχι προς το άμεσο μέλλον.
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...