Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γρουμπουλακι στο εφηβαιο τι ειναι????


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες τις μανουλες!!

Θα ηθελα να ρωτησω κατι που με απασχολει και που θα ηθελα τη γνωμη σας!!ειμαι στην 26η εβδομαδα και εδω και περιπου ενα μηνα εχει εμφανιστει ενα γρουμπουλακι στξν περιοχη του εφηβαιου/μπικινι στη δεξια πλευρα.δεν ειναι απο το ξυρισμα καθως δεν υπαρχει τριχα προς τα μεσα αλλα καξ κανενας ερεθισμος.Οταν ειμαι ξαπλωμενη δεν το βρισκω σαν να χανεται.οταν ειμαι ορθια βγαινει κ μπορω να πω πως ορισμενες φορές με ενοχλει με ψιλοποναει.ειναι μαλακο και ψιλαφοντας το κινειται.ο γιατρος μου ειπε πως μαλλον πρόκειται για λεμφαδενα αλλα κοριτσια το εχω ολο στο μυαλο μου πειτε μου ειχε ποτε καποια κατι παρόμοιο? ?help meee

καλη μας εγκυμοσύνη σε ολες!!με το καλο τα μωρακια μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!

Με το καλο το μωρακι σου!

Εχω βγάλει κατι τέτοιο 2-3 φορες αλλα στην περιοχη του μπικινι λιγο πιο μεςα στο υψος των χειλιών... Αλλα κρατούσε λίγες μερες και ηταν ενοχλητικό!

Έβγαινε απο καποια πιεση,απο ποδήλατο είτε απο την επαφή είτε απο στενά ρουχα ή εσωρουχα υποθέτω!

Αλλα το εχεις 1 μηνα και απ οτι καταλαβα το εφηβαιο ειναι το πανω μέρος....

Εκτος αν εννοείς τους αδένες... Αλλα αυτα αν είχαν πριστει θα ηταν πολλα οχι ενα...

μπορει να πετάχτηκε απο την εγκυμοσυνη.. Εχει μεγαλωσει η κοιλιτσα σου;

Και γενικα αν πιέσεις την περιοχη δεν νιωθεις κι αλλα τέτοια;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Με το καλο το μωρακι σου!

Εχω βγάλει κατι τέτοιο 2-3 φορες αλλα στην περιοχη του μπικινι λιγο πιο μεςα στο υψος των χειλιών... Αλλα κρατούσε λίγες μερες και ηταν ενοχλητικό!

Έβγαινε απο καποια πιεση,απο ποδήλατο είτε απο την επαφή είτε απο στενά ρουχα ή εσωρουχα υποθέτω!

Αλλα το εχεις 1 μηνα και απ οτι καταλαβα το εφηβαιο ειναι το πανω μέρος....

Εκτος αν εννοείς τους αδένες... Αλλα αυτα αν είχαν πριστει θα ηταν πολλα οχι ενα...

μπορει να πετάχτηκε απο την εγκυμοσυνη.. Εχει μεγαλωσει η κοιλιτσα σου;

Και γενικα αν πιέσεις την περιοχη δεν νιωθεις κι αλλα τέτοια;

Για τον μηνα μου η κοιλιτσα μου ειναι αρκετα μικρη βεβαια ειναι πρωτη μου εγκυμοσύνη κ ξεκινησα πολυ αδυνατη κ γυμνασμένη. Δεν εχω τιποτα αλλο στην περιοχη βασικα ποτε δεν εβγαζα αναλογα πραγματα.κ εγω αυτο που σκεφυομαι ειναι το οτι με ταλαιπωρει ενα μηνα..την αλλη βδομαδα πογ θα παω στο γιατρο παλι θα το κοιταξω αλλα τον ιδιο προς το παρον δεν τον ανησυχει.

Link to comment
Share on other sites

Το σωμα δέχεται μεγάλες αλλαγές και αυτα ειναι αναμενόμενα ιςως εισαι λιγο ευαισθητη και εγινε αυτο!

Ουτε και εγω πιστεύω πως ειναι κατι! Η περιοχη εχει πολλούς αδένες!

Μην το πατάς και κανε πολυ απαλό μασάζ στην γυρω περιοχη αλλα μακρυα απο αυτο και φυσικα μονο αν δεν σε ποναει...

Παρατήρησε το να μην μεγαλωσει μονο...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...