Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετά από 5 χρόνια θέλω να μάθω το γιατί !!!


Recommended Posts

Μα δε μίλησε κανείς για αποτυχία στη ζωή! Αν μιλάμε για "αποτυχία" (παρεμπιπτόντως' date=' εγώ δε χρησιμοποιησα ποτέ αυτή τη λέξη), αυτή αφορά μόνο το θηλασμό.[/quote']

 

Για τη θεματοθέτρια το λέω που χρησιμοποίησε τον όρο "αποτυχημένη αγελάδα":p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 128
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Noμιζω οτι αυτο που θα επρεπε ολες μας να σκεφτουμε ειναι ο τροπος και οχι το μεσο σιτισης προς τα παιδια μας. Θελω να πω, αν μια μαμα "πεταει" ενα μπουκαλι στο στομα του μωρου και βλεπει τηλεοραση ταυτοχρονα η μια θηλαζουσα που εχει το μωρο στο στηθος αλλα ταυτοχρονα διαβαζει το μεγαλο παιδι, αυτο τι ειναι? Ασχετα απο το αν δινει μητρικο η οχι, το μωρο δεν παιρνει αυτο που θα επρεπε. Αρκει η μαμα να "ειναι εκει" και να επικοινωνει με το παιδι της. Προσωπικα νομιζω οτι αυτο ειναι το πιο σημαντικο απο ολα.

Link to comment
Share on other sites

Noμιζω οτι αυτο που θα επρεπε ολες μας να σκεφτουμε ειναι ο τροπος και οχι το μεσο σιτισης προς τα παιδια μας. Θελω να πω, αν μια μαμα "πεταει" ενα μπουκαλι στο στομα του μωρου και βλεπει τηλεοραση ταυτοχρονα η μια θηλαζουσα που εχει το μωρο στο στηθος αλλα ταυτοχρονα διαβαζει το μεγαλο παιδι, αυτο τι ειναι? Ασχετα απο το αν δινει μητρικο η οχι, το μωρο δεν παιρνει αυτο που θα επρεπε. Αρκει η μαμα να "ειναι εκει" και να επικοινωνει με το παιδι της. Προσωπικα νομιζω οτι αυτο ειναι το πιο σημαντικο απο ολα.

 

Σώωωπα! Αν δεν σταματά όλος ο κόσμος τη στιγμή που θηλάζει η μαμά, τότε η AMD080911 απεφάνθη ότι το παιδί δεν θα παίρνει αυτό που θα έπρεπε. Εμπρός λοιπόν, να ακολουθήσουμε τη συμβουλή της συμφορουμίτισσας και να σκεφτούμε όλες μας, μια και από μόνες μας δεν θα μας έκοβε να σκεφτούμε!

Link to comment
Share on other sites

Σώωωπα! Αν δεν σταματά όλος ο κόσμος τη στιγμή που θηλάζει η μαμά, τότε η AMD080911 απεφάνθη ότι το παιδί δεν θα παίρνει αυτό που θα έπρεπε. Εμπρός λοιπόν, να ακολουθήσουμε τη συμβουλή της συμφορουμίτισσας και να σκεφτούμε όλες μας, μια και από μόνες μας δεν θα μας έκοβε να σκεφτούμε!

 

 

Φιλη μου δεν καταλαβα το υφος σου. Χαλαρωσε λιγο, εχω την αισθηση οτι μπορω να λεω τη γνωμη μου σε αυτο το φορουμ, η μηπως να σου παιρνω την αδεια?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...