Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

MEΛΙΝΑ


elena32

Recommended Posts

εσεις που εχετε μελινες ποτε τις γιορταζετε?16 σεπτεμβριου η 29 οκτωβριου?

πειραζει να κανω τα γενεθλια της μικρης κι εννοω να σβησει κερακι στη γιορτη της?δεν της εκανα τγενεθλια στις 16 αυγουστου γιατι πεθανε η γιαγια μου κι εκεινη περιμενει γιατι της το χα υποσχεθει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 Σεπτεμβριου την γιορταζω εγω.Για το δευτερο και βεβαια γιατι οχι; πολλα παιδακια -και μεγαλοι-το κανουν αυτο λογω του οτι μες τον Αυγουστο ποιον να βρεις να γιορτασει μαζι σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 χρόνια μετά...

Ειμαι μαμα δυο κοριτσιων 6 χρονων και 11 μηνων και σκυλομαμα ενος αρσενικου ridgeback 8 μηνων. Παει καιρος που μπαινω και ενημερωνομαι απο το site αλλα στο forum δεν ειχα μπει να κανω εγγραφη λογω ελλειψης χρονου, (οχι οτι τωρα εχω πολυ αλλα λεμε.....). Φαντάζομαι βεβαια οτι ολοι στο τρεξιμο ειμαστε ειδικα τις καθημερινες, αλλα τελικα καποτε πρεπει κανεις να βρισκει το χρονο να κανει αυτα που θελει εστω και λιγο!

Unlock the key of your success by Brain Dumps and testking.By using our latest wikipedia and University of California, Berkeley study material, you can easily pass selftestengine MICROSOFT

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...