Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ


SOSOKA85

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΜΑΜΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 9 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΗΠΩΣ ΕΣΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ...ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΘ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ...ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΠΙΟΣ..ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΟΤΑΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ(ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ) ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ??ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ...ΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ??ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Η ΝΑ ΕΡΧΙΖΩ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πανε 2 χρονια που γεννησα και απο τοτε η μεση με ποναει οταν ξαπλωνω μπρουμυτα και οταν σηκωνομαι το πρωι. Δεν εχω παει σε γιατρο αλλα εχω την εντυπωση οτι το πηρα προικα. Ολη τη μερα δεν με ποναει, δεν μου χαλαει την καθημερινοτητα αλλα μ ενοχλει στον υπνο. Μπρουμυτα δεν κοιμαμαι πια

Link to comment
Share on other sites

Μπρούμυτα να αποφευγετε να κοιμαστε.Εχω κι εγω πονους στη μεση και στην πλατη, μαλλον απο τις αγκαλιες.Τι τραβαει το σωμα μας τελικα...

15-7-2013

Η ζωή μας άλλαξε για πάντα!!!

aQamp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΟΝΤΩΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ...ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ...ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΩ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ..ΟΥΦ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΚΟΥΣΟΥΡΙ??

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΟΝΤΩΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ...ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ...ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΩ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ..ΟΥΦ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΚΟΥΣΟΥΡΙ??

 

 

πηγαινε σ ενα γιατρο τωρα που ειναι νωρις ακομα, εγω το αφησα, βελτιωθηκε λιγο αλλα δεν περασε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πηγαινε σ ενα γιατρο τωρα που ειναι νωρις ακομα, εγω το αφησα, βελτιωθηκε λιγο αλλα δεν περασε

 

ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.ΑΠΛΑ ΜΟΘ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ..ΙΣΩΣ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...