Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βοηθεια


TINA F

Recommended Posts

καλησπερα σας.ειμαι καινουργιο μελος στο site σας και το βρισκω πολυ χρησιμο και αξιοπιστο.εχω καποια προβληματακια ομως και μου ερχεται να σκασω.δεν μπορω να χειριστω σωστα το forum:confused:, μπαινω στην κατηγορια γνωριμιας και μου βγαζει ενα μηνυμα πως κατι δεν εχω πατησει στο e-mail που μου στειλατε.δεν μπορω να σηκωσω ενα θεμα .εχω σηκωσει 2 θεματα αλλα δεν μπορω να τα βρω:-( βοηθειστε με εαν θελετε.

 

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διαφημίσεις


Καλησπερα.Εχω κανει εγγραφη στο φορουμ απο το 2009αλλα δεν πολυεμπαινα μεχρι τωρα.Συνειδητοποιω οτι δε θυμαμαι καν ποιο λογαριασμο email ειχα δωσει,αλλα και να θυμομουν ο συγκεκριμενος λογαριασμος αποκλειεται πλεον να ισχυει γιατι ενα μεγαλο διαστημα δε διεθετα καν συνδεση Internet και δεν τον χρησιμοποιησα.Εχω δημιουργησει καινουριο και θελω να τον ανακοινωσω στους διαχειριστες,πώς γινεται,μπαινω στις ρυθμισεις του λογαριασμου μου και στο προφιλ και δεν μπορω να βγαλω ακρη.Επισης,γινεται να αλλξω το Nick μου;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Σας παρακαλώ βοηθήστε με γιατι μου συμβαίνει το εξής...μετα απο λίγα λετπα καθως γραφω ενα κειμενο προς δημοσίευση στο φορουμ πατάω καταχώρηση και μου βγαίνει μήνυμα οτι ειμαι εκτος σύδνεσης, κατι το οποιο γίνεται πολυ συχνά και ειναι εκνευριστικό γιατι οπως καταλαβαίνετε εχει σβηστει και ολο το κειμενο που εγγραφα, οποτε τσαμπα εγραφα... :) μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε ή να μου προτείνετε κάτι να μην γινεται τοσο σύντομα αυτη η αποσύνδεση, εξαλλου ειναι και αγχωτικο να βιαζεσαι να γραφεις κάτι για να μην σε βγαλει εκτος και μετα φτου και απ την αρχη...

περιμένω την απάντησή σας σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

 

ξερετε οι ορμονες μας τα εχουν λίγο παίξει και δεν ειμαστε και για πολλές δοκιμασίες....:wink: (αστιευομαι και λιγο...)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...