Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μηχανάκι μέτρησης σακχάρου / τιμές


Recommended Posts

Εγώ με ινχουλίνη γέννησα 38+6 με δική μου προτροπή γιατί ο γιατρός είχε σκοπό να με αφήσει για όσο πάει..Αλλά όντως τον κράτησαν ένα 24ωρο στην θερμοκοιτίδα για παρακολούθηση..

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ με ινχουλίνη γέννησα 38+6 με δική μου προτροπή γιατί ο γιατρός είχε σκοπό να με αφήσει για όσο πάει..Αλλά όντως τον κράτησαν ένα 24ωρο στην θερμοκοιτίδα για παρακολούθηση..

 

εγώ τελικά συμφώνησα για Παρασκευή. με τα χίλια ζόρια. μου έλεγε για αύριο και αρχίσαμε τις διαπραγματεύσεις, τελικά συμφωνήσαμε εκεί. Αλλά, του το είπα κι όλας, δε συμφωνώ , απλώς ελπίζω ότι μέχρι τότε θα έρθει από μόνο του. ήδη αισθάνομαι χάλια. δεν μπορούσα να το φανταστώ ότι τόσο πια δεν ήθελα να κάνω πρόκληση, παρ όλο που το ήξερα ως πιθανότητα εδώ και πολύ καιρό. δεν μπορώ να εντοπίσω ακριβώς όμως τι μου φταίει, μάλλον το νιώθω σαν ήττα δική μου, σαν αποτυχία, νιώθω τύψεις για όσες φορές δεν τήρησα τη δίαιτά μου και ανέβασα τις τιμές μου και αναγκάστηκα να πάρω ινσουλίνη.

tMJnp2.png

W2cQp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με ινχουλίνη γέννησα 38+6 με δική μου προτροπή γιατί ο γιατρός είχε σκοπό να με αφήσει για όσο πάει..Αλλά όντως τον κράτησαν ένα 24ωρο στην θερμοκοιτίδα για παρακολούθηση..

 

oneiraki θερμοκοιτίδα ή "κουνάκι" απλό? Συγγνώμη που σε ξαναρωτάω, πρέπει να το έχεις ξαναπεί κάπου αλλά δε θυμάμαι.

tMJnp2.png

W2cQp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νανά να σου πω την αλήθεια νομίζω πως το πρωί μετά τον τοκετό πρέπει να ήτανε σε θερμοκοιτίδα (δεν ξέρω κάτι τέτοιο μου είπε ο άνδρας μου που μπόρεσε να πάει να τον δει) αλλά το βράδυ της ίδιας μέρας που κατάφερα να πάω εγώ ήτανε σε απλό κουνάκι.Το οποίο όμως στοίχισε 150Ε την μέρα οπότε θερμοκοιτίδα..

 

Δεν θέλω να ακούω βλακείες για το θέμα της πρόκλησης. Σου στέλνω πμ γιατί θ βούμε εκτός θέματος εδώ.

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...