Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Κορίτσια δεν υπάρχει ωραιότερο και μεγαλύτερο δέσιμο από αυτό του θυλασμού. Μην βιάζεστε να το κόψετε. Μην ξεχνάτε οτι είναι μια περίοδος πουθα τη θυμάστε για πάντα και είναι στιγμές που δεν θα ξαναγυρίσουν ποτέ πίσω. Είναι το μεγαλύτεο εφόδιο για την υγεία του μωρού αλλά όταν το μωρό σου σε κοιτάει στα μάτια 'οταν θηλάζει είναι σαν να έχεις στην αγκαλιά σου ολόκληρο το κόσμο. Είναι η μυρωδιά που την κουβαλάμε στη ψυχή μας μέχρι να πεθάνουμε. Όσο κι αν μας φέρνει κούραση κάποια στιγμή τα μωράκια μας θα μεγαλώσουν και μόνα τους θα το κόψουν σιγά σιγά. υπομονή και πολύ αγάπη θέλει μόνο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

απο οσα διαβασα γιατι εχω προβλημα και εγω με το μπουκαλι εχω απορια!μπορουμε να ανακατευουμε ξενο γαλα με το δικο μας?δεν θελω να αποθηλασω !εχω ενα γιο 2μιση χρονων και τωρα που ηρθε η μπεμπε ζηλευει!θελω να περναω πιο πολυ χρονο μαζι του χωρις να σκεφτομαι οτι σε 1ωρα πρεπει να γυρισω να ταισω την μικρη!δεν μπορω ουτε απο το σπιτι να βγω ειμαι σταντ μπαι συνεχεια...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...