Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αλλαγές στις λεπτομέρειες της κλήρωσης


Recommended Posts

Έγιναν οι εξής αλλαγές στην πρώτη δημοσίευση των κληρώσεων,

σημειώνονται και εδώ για την καλύτερη ενημέρωση των μελών.

 

Την Παρασκευή 14 Δεκεμβρίου στις 9 μ.μ. (21.00) θα κλείσουν οι συμμετοχές.

 

Η κλήρωση θα γίνει την Τετάρτη, 19 Δεκεμβρίου, με τον ίδιο τρόπο που είχε πραγματοποιηθεί η πρώτη κλήρωση, δηλαδή μέσω του ίντερνετ, απο την Μ. Στυλιανάκη, την διαχειρίστρια της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων).

 

τυχόν διπλοεγγραφές ή περισσότερες συμμετοχές ανά οικογένεια, θα αφαιρεθούν εκείνη την ημέρα, και θα δημοσιευτούν οι αριθμοί των συμμετοχών που θα αφαιρεθούν.

 

παρακαλούνται τα μέλη που έχουν λογαριασμό msn και θα είναι διαθέσιμα τις πρωινές ώρες της Τετάρτης 19 Δεκεμβρίου έτσι ώστε να παρακολουθήσουν την κλήρωση, να στείλουν πμ στους διαχειριστές, όσον αφορά ποιές ώρες μπορούν πιο εύκολα να παρακολουθήσουν.

 

Είναι απαραίτητο όποιος θέλει να συμμετάσχει σε αυτή την διαδικασία, να διαθέτει γρήγορη σύνδεση στο ίντερνετ, έτσι ώστε να λαμβάνει την εικόνα σε αληθινή ταχύτητα και να μην υπάρχουν διακοπές στην λήψη.

 

Την στιγμή που θα είναι όλοι διαθέσιμοι, εάν τα άτομα είναι περισσότερα απο ένα θα γίνει μια μίνι κλήρωση όσον αφορά το ποιός θα είναι αυτός που θα παρακολουθήσει, έτσι ώστε η επιλογή να είναι τυχαία.

Εάν υπάρχει τεχνικό πρόβλημα τότε θα επιλεχτεί το επόμενο μέλος που θα είναι διαθέσιμο μέσα απο κλήρωση.

 

Η διαδικασία διαρκεί περίπου 25 -30 λεπτά για κάθε κλήρωση.

 

Τα νούμερα τα οποία τοποθετούνται στο σκέυος απο το οποίο θα γίνει η κλήρωση, τοποθετούνται ένα ένα σε αυτό, έτσι ώστε να φαίνεται ότι όλα τα μέλη που δικαιούνται την συμμετοχή, θα συμμετάσχουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυτή τη στιγμή κάνουμε προσπάθεια για να κάνουμε τις κληρώσεις.

 

μπείτε στο τσατ για να ενημερώνεστε πιο άμεσα - και για περισσότερο σασπένς.

:D

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

καλέ δε μουσπασες εσύ τα νεύρα, η vivodi μου τα έσπασε, που κανονικά δνε έχει πρόβλημα αλλά φτιάχνουν το αέριο αυτές τις εβδομάδες στην περιοχή, και συνέχεια κόβεται. ΑΓΚρ ΧΗΧΑΑΗΧ :lol::lol::lol:

ολα καλά τα καταφέραμε και είχαν και το σωστό τιμινγκ τα παιδιά!!!! :)

είχαν και την πρώτη τους ιντερνετική επαφή με ζωολογικό κήπο!!!!!!! :lol:

πίσω μου ήταν η bella και η sheeba χαπλωμένες δίπλα δίπλα (σκύλος και γάτα). :lol:

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Μαρία επειδη σε ξερουμε πλέον και ξερουμε τι ανθρωπος εισαι, θεωρω οτι δεν υπαρχει λογος να μπαινεις σε τετοιες διαδικασιες για να κανεις την κληρωση..

Εγω προσωπικα σου εχω απολυτη εμπιστοσυνη οσον αφορα αυτο το θεμα. Οπότε και μονη σου να εισαι χωρις μαρτυρες οταν την κανεις , για μενα παλι θα ειναι σεβαστο το αποτελεσμα.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...