Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Η συνάντηση για την κλήρωση μπορεί να είναι

 

Δευτέρα 6 το απόγευμα

 

ή

 

Τρίτη - Τετάρτη πρωί μέχρι τις 2 μμ (για τις μη εργαζόμενες μητέρες)

 

σε μέρος που θα πείτε,

 

(αρκεί να μην είναι Αλιμος-Βουλιαγμένη μιας και θα πρέπει να γυρίσω δουλειά)

(για να προλάβουμε να πιούμε ένα καφέ)

 

μπορεί να είναι και σε πάρκο.

 

είναι απαραίτητο να είναι παρών και άλλες δυο τρεις μαμάδες/μπαμπάδες τουλάχιστον, έτσι ώστε να είναι μάρτυρες ότι η κλήρωση έγινε σωστά.

Υποχρεωτικό είναι να είμαι και εγώ σαν εκπρόσωπος της Ελληνικής Εταιρείας Ενημέρωσης Γονέων.

 

όπου μπορούν περισσότερες μητέρες/μπαμάδες εκεί θα γίνει η συνάντηση.

 

ελπίζω να τα καταφέρουμε για να χαρεί κάποιος σύντομα το sling του!!

 

Προτείνετε τοποθεσία όσοι όσες μπορείτε εκείνες τις ώρες. γράψτε ποιά μέρα μπορείτε απο τις τρείς, και που.

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ALERT ALERT!

 

αχ πείτε ποιός θέλει να έρθω κοντά στο σπίτι του σε κάποιο καφέ παιδότοπο πάρκο (για ευκολία) για να κανουμε την κλήρωση....

δεν θέλω να την κάνω μόνη μου δεν γίνεται.. 5 λεπτά υπόθεση είναι!

πείτε μου που, και θα έρθω...!....!.

άντε για να σας φύγει και η αγωνία για το ποιά θα κερδίσει το sling! :)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα όμως είναι και το ότι τι θα γίνει εάν πχ βγεί το δικό σου όνομα στην κλήρωση... :lol: (φαντάσου! :lol: )

 

για αυτό θα ήταν καλό να καταφέρουμε εγώ και τουλάχιστον άλλα δύο μέλη....! (εφ όσον κάποιος είναι μέσα στην λίστα).

 

Για να είμαστε απολύτως σωστοί... :)

 

οπότε λέω εάν κανείς άλλος δε μπορεί σήμερα να το κάνουμε μήπως την παρασκευή στις 6. υπάρχει κανείς που να μπορεί παρασκευή 6 το απόγευμα? ?

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα όμως είναι και το ότι τι θα γίνει εάν πχ βγεί το δικό σου όνομα στην κλήρωση... :lol: (φαντάσου! :lol: )

 

για αυτό θα ήταν καλό να καταφέρουμε εγώ και τουλάχιστον άλλα δύο μέλη....! (εφ όσον κάποιος είναι μέσα στην λίστα).

 

Για να είμαστε απολύτως σωστοί... :)

 

οπότε λέω εάν κανείς άλλος δε μπορεί σήμερα να το κάνουμε μήπως την παρασκευή στις 6. υπάρχει κανείς που να μπορεί παρασκευή 6 το απόγευμα? ?

 

αν ερθετε σπιτι μου μπορω και σημερα και την παρασκευη :lol::lol: μονο που μενω νεα μακρη :?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το πρόβλημα όμως είναι και το ότι τι θα γίνει εάν πχ βγεί το δικό σου όνομα στην κλήρωση... :lol: (φαντάσου! :lol: )

 

Mαρία, δε νομίζω οτι θα αμφισβητήσει κανεις το αποτέλεσμα. Αλλωστε εχετε δώσει αρκετό "δειγμα" του χαρακτηρα σας οπότε εγω σας εμπιστεύομαι! :wink:

920035f02d.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανένας τρόπος να γίνει η κλήρωση εδώ, στο forum; (ξέρω γω; με web camera; με κάποια τυχαία γεννήτρια αριθμών; στο chat;)

Βλακεία λέω; (απλά μου φαίνεται κρίμα κάθε μήνα να ταλαιπωρείται η Μαρία να ψάχνει να βρει πού και με ποιους θα κάνει την κλήρωση!)

Link to comment
Share on other sites

δεν μου πεφτει λογος αλλα ειναι δυνατον να μην σε εμπιστευομαστε ΜΑΡΙΑ?

Σιγα το πραγμα τωρα λες και θα κληρωσουμε εξοχικο η αυτοκινητο.....

Μαρακι αξιζει η ταλαιπωρια αυτη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρια,αποφασισε και πες μου,αφου ειναι κοντα η ρουλα αντι να παμε απο βουνο μπορουμε να περασουμε απο μαραθωνος,αν θελετε και μπορειτε στις 15 45 με 1600 πειτε μου.

Link to comment
Share on other sites

βασικά το πρόβλημα είναι ότι μπορεί να πεί κάποιος ότι έγιναν πολλές προσπάθειες και ότι διαλέξαμε πχ κάποια που θέλαμε.

εάν είναι κάτι θα πρέπει να είναι ταυτόχρονο. επίσης, απο το webcam δεν μπορείς να δείς αν όντως είναι ο σωστός αριθμός...? (μπορεί να το κρύψει κάποιος πχ το χαρτάκι)

βασικά το λέω γιατι δεν θέλω κανείς να μείνει με καποια αμφιβολία.

και εγώ είχα σκεφτεί το digital τρόπο....

ΚΑΛΑ φαντάζεστε να κάνουμε conference meeting στο μσν? :lol::lol::lol::lol:

 

εγώ πάντως έχω msn και κάμερα.

θα έχει πολύ πλάκα εάν τα καταφέρναμε αλλά θέλει πρώτα να δοκιμάσουμε αν γίνεται.

θα ανοίξω μια ψηφοφορία

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?p=29627#29627

ψηφίστε :)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

είναι η πρώτη φορά μέχρι να βρούμε την σωστή συνταγή! :):)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά μήπως είναι πολύ μεγάλη ταλαιπωρία για κάτι τόσο μικρό (και εύκολο;)

(και αυτό που είπα για web cam το είπα πιο πολύ για να καθησυχάσω εσένα Μαρία, αφού βλέπεις ότι δεν φαίνεται να έχει κανείς αμφιβολία για τις προθέσεις σου!)

Ο μόνος λόγος που το συζητάμε ακόμα είναι γιατί θα γίνεται κάθε μήνα και καλό θα είναι να καταλήξουμε σε μια λύση εύκολη και απλή για όλους!

 

(εμένα κι αν δε μου πέφτει λόγος άλλωστε! :D είμαι η πλέον ακατάλληλη να εκφράσει γνώμη! απλά είδα αυτό το alert alert και αγχώθηκα!)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...