Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

AΠΟΚΡΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ !!!!!!!!!!!!


DALIA

Recommended Posts

καλημερα φιλεναδα............. εσυ πρεπει να ντυθεις μας το χρωστας απο την προηγουμενη συναντηση..................... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

ωραία είσαι εσύ καλέ..... :lol: ένα καπελάκι θα φορέσω και εγώ :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 388
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Nantia

    Nantia 40 δημοσιεύσεις

  • daffy

    daffy 37 δημοσιεύσεις

  • nano

    nano 25 δημοσιεύσεις

  • SEFI1911

    SEFI1911 25 δημοσιεύσεις

Σεφάκι μαλλον κλείσε για πιο πολλά άτομα. :D:D

 

Εγώ πάντως το καπέλο μου θα το φορέσω γιατί το έχω άχτι από την προηγούμενη συνάντηση.

 

δλδ για πόσα άτομα να πώ????κι αν τελικά μεινουμε 4 ????

Link to comment
Share on other sites

Εμεις θα ειμαστε κατα τις 700.......

 

τωρα εγω πιστευω καλο ειναι το τραπεζι που εκλεισες. Για μια 2 καρεκλες παραπανω δεν γινεται λογος σιγουρα θα βρουμε............... :D:D

Link to comment
Share on other sites

Εμεις θα ειμαστε κατα τις 700.......

 

τωρα εγω πιστευω καλο ειναι το τραπεζι που εκλεισες. Για μια 2 καρεκλες παραπανω δεν γινεται λογος σιγουρα θα βρουμε............... :D:D

 

και εγώ αυτης της άποψης είμαι...καλύτερα να "εκτεθούν" αυτοί παρά εμείς :lol::lol: κι αν είμαστε παραπάνω από 5 θα βολευτούμε σίγουρα δεν θα μας αφήσουν έτσι.

Αντε ωραία σε λίγες ωρίτσες θα τα πούμε από κοντά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, κρατήστε μια θέση κ για μένα!! Ευτυχώς είμαι καλά σήμερα. Ανυπομονώ να σας γνωρίσω! Αλλά πώς θα σας αναγνωρίσω? Το τραπέζι είναι κλεισμένο σε κάποιο όνομα?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, κρατήστε μια θέση κ για μένα!! Ευτυχώς είμαι καλά σήμερα. Ανυπομονώ να σας γνωρίσω! Αλλά πώς θα σας αναγνωρίσω? Το τραπέζι είναι κλεισμένο σε κάποιο όνομα?

 

Δε νομίζω να είναι κλεισμένο σε κάποιο όνομα.Λοιπόν σίγουρα θα καθόμαστε μαζί μια ξανθιά με ασύμετρο καρέ μαλί και μια μελαχρινή αδύνατη με πολύ μακρύ μαύρο μαλί.

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τυχερές.... εμείς σήμερα έχουμε μία αδιαθεσία μαμά και κόρη και δεν μας βλέπω να ερχόμαστε... άλλωστε το είχαμε συζητήσει μόνον με τα κορίτσια χθες και δεν είχα εκδηλώσει συμμετοχή στην λίστα...

Λοιπόν καλά να περάσετε και να διασκεδάσετε και για εμάς!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

asteraki καλά έκανες και δεν ήρθες! Είχε τόσο κόσμο που δεν ευχαριστηθήκαμε καθόλου!

Άντε στην επόμενη συνάντηση πιο ήρεμα!

άσε που τα σουβλάκια τα οποία μεταλλάχτηκαν σε κεφτεδάκια που αυτά με την σειρά τους μεταλλάχτηκαν σε λουκάνικα και στο τέλος κατέληξαν να είναι HOT-DOG ακόμη τα περιμένουμε για να τα φάμε :lol::lol:

εμένα μου άρεσε αν και κουράστηκα κάπως με την όλη φασαρία αλλά τέτοια μέρα το περίμενα να γίνεται πανικός,να δείτε μετά τι πανικός επικρατούσε και στις 21,30μμ που έφυγα ερχόντουσαν και άλλοι με ποιό μεγάλα παιδάκια...το μόνο που διαπίστωσα ήταν οτι μύριζαν καπνίλα τα ρούχα μας και ειδικά του μικρού η στολή :shock: παρόλο που δεν κάπνιζε ΚΑΝΕΙΣ μέσα στον παιδότοπο.

Τέλος θα ήθελα να πώ οτι χαρηκα πολύ που γνώρισα την Ολιβ και την αδερφή της Dalias (sorry που δεν θυμάμαι το όνομα) αν και δεν πολυμιλήσαμε,στην επόμενη συνάντηση θα γνωριστούμε καλύτερα.

Nantia,Daffy,Stella k Dalia περιττό να πώ οτι είχαμε τα ποιό όμορφα και "ήσυχα" παιδάκια και φυσικά η παρείτσα μας ήταν πού τυχερή στα δωράκια εχθες.Συγχαρητήρια στους τυχερούς αλλά... το φουσκωτό να λέω συνειδητά οτι είναι πράσινο ενώ το έχω δεί 6 φορές τουλάχιστον :oops::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σέφι, και εγώ χάρηκα που γνώρισα εσένα και όλα τα κορίτσια με τα υπέροχα παιδάκια σας. Συγνώμη που έφυγα νωρίς, αλλά δεν αντέχω τέτοιες καταστάσεις πανικού....... :shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Ολιβ κανένας μας δεν τις αντέχει αυτές τις καταστάσεις

κοινώς την πατήσαμε δεν καθίσαμε πολύ ύστερα από λίγο φύγαμε.....

τυχερές όσες δεν ήρθανε αυτή τη φορά :lol::lol::lol:

 

Sefi το φουσκωτό είναι γαλάζιο αλήθεια σου λέω :lol::lol::lol::lol:

 

Ο γιος μου στην ερώτηση γιατί δεν πήγες να παίξεις μου απάντησε:

δεν μπορούσα να περάσω με σπρώσκανε

 

και στην ερώτηση γιατί δεν χόρεψες?

δεν ήσκερα τα τραγούδια

 

τα συμπεράσματα δικά σας :lol::lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Αγαπητά μέλη γειά σας!

 

το θέμα αυτό έχει κλειδωθεί.

Το αντίστοιχο θέμα βρίσκεται πλέον στο ParentsCafe.gr

 

Για να μεταφερθείτε εκεί, πατήστε σε αυτό το σύνδεσμο

 

http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=3'>http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=3

 

 

θα σας οδηγήσει στο νέο φόρουμ, στο οποίο μπορείτε

είτε να κρατήσετε τον υπάρχον λογαριασμό σας/να τον μετονομάσετε

είτε να δημιουργήσετε καινούριο λογαριασμό.

 

Τα φόρουμ έχουν ξεχωριστές βάσεις δεδομένων και οι δημοσιεύσεις σας, ακόμα και αν κρατήσετε το ίδιο όνομα χρήστη, δεν θα συνδέονται μεταξύ τους.

 

To ParentsCafe.gr δημιουργήθηκε απο τους διαχειριστές του Parents.gr (ΕΕΕΓ) έτσι ώστε να εξυπηρετήσει τις ανάγκες των μελών για διασκέδαση και ψυχαγωγία, οι οποίες δεν ήταν δυνατόν να καλυφθούν απο την ΕΕΕΓ και την ιστοσελίδα parents.gr για οικονομικούς λόγους/λόγους του καταστατικού της. (Διαχειρίστρια του parentscafe.gr είναι η Μ.Στυλιανάκη, το parentscafe.gr όμως, δεν ανήκει στην ΕΕΕΓ)

 

Έτσι ώστε να γράψετε σε αυτό το τόπικ που παραθέτουμε,

θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τον λογαριασμό σας στο http://www.parentscafe.gr

 

- μέσω του εμαιλ που θα σας αποσταλεί ( η πιο σύντομη μέθοδος )

ή

- μέσω ειδοποίησης στον administrator(at)parents.gr

με το εξής κείμενο

"Διατηρώ τον εξής λογαριασμό με όνομα χρήστη : .... και θα ήθελα να μου τον ενεργοποιήσετε και στο parentscafe.gr / θα ήθελα να μου τον ενεργοποίησετε και στο parentscafe.gr και να μετονομάσετε και σε .....(νέο όνομα χρήστη) "

 

Η αλλαγή αυτή είναι απαραίτητη για την καλή λειτουργία του parents.gr σαν ενημερωτικό εργαλείο για τους γονείς και καθιστά δυνατή την συνέχιση της λειτουργίας του site.

Η βάση δεδομένων του parents.gr δεν μπορεί πλέον να δεχτεί τις δημοσιεύσεις ψυχαγωγικού χαρακτήρα και έτσι πλέον το περιεχόμενο που είναι ψυχαγωγικό ενώ και κείμενα/τόπικ κοινωνικής δικτύωσης έχουν μεταβιβαστεί στο νέο site το οποίο βρίσκεται σε άλλο σέρβερ και έχει την δική του ξεχωριστή βάση δεδομένων.

 

Περισσότερα για αυτό θα μπορέσετε να διαβάσετε εδώ:

(παλιότερος σύνδεσμος που βρίσκεται στις ανακοινωσεις και πρωτο ανακοινωνε αυτη την αλλαγή)

 

Παρακαλούμε μην ανοίγετε στο parents.gr νέα παρεμφερή θέματα καθώς θα κλειδώνονται απευθείας

 

ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...