Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δεν ξερω πως να το γραψω αυτο....


Marilena

Recommended Posts

Μαρια,οτι και να σου πουμε ξερουμε οτι δεν μπορουμε να απαλυνουμε τον πονο που νιωθεις για τον ξαφνικο χαμο του συζυγου σου,ομως να ξερεις οτι η σκεψη μας ειναι κοντα σου,σε ποναμε και σε νιωθουμε σαν να μας εχει συμβει και σε εμας αυτο το τοσο τραγικο γεγονος...Ειλικρινα λυπουμαστε τοσο πολυ... :cry::cry: Θερμα συλληπητηρια... :cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρέπει να το αντέξεις Μαράκι ..... πρέπει να βρείς την δύναμη και το κουράγιο να το αντέξεις ..... πώς ; μόνο 3 λέξεις θα σου πώ : Αλκμήνη - Βασίλης - Δήμητρα

 

Οπως είπαν και τα κορίτσια για ό,τι χρειαστείς είμαστε εδώ.

 

Και πάλι συλληπητήρια

Πένη

.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω που να τα γράψω αυτά. τώρα μόλις διάβασα και για το μωράκι της Χριστίνας , πολλά τα τόπικ . Ο άνδρας της Pam, το μωράκι που έχασε τη μανούλα του, το μωράκι της Χριστίνας... πολλά μαζί μας πέσανε κορίτσια. νοιώθω ότι θέλω να πάω σπίτι μου και να αρχίσω να κλαίω..γιατί ρε γαμώτο ....γιατί;;;;

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Τα καταφέρνεις οικονομικά; Θα χρειαζόσουν κάποια βοήθεια. Μήπως κάποιοι σχετικοί με ψυχολογία από το forum σε βοηθήσουν να μιλήσεις στα παιδιά; Ζήτα βοήθεια για κάθε θέμα όπως βλέπεις όλοι είναι κάτι παραπάνω από πρόθυμοι να βοηθήσουν. Φρόντιζε τον εαυτό σου. Μην καταρεύσεις, πένθησε μέχρι να μπορέσεις να αποδεχθείς το τραγικό. Δύναμη.

 

Μαρία μου ούτε εγώ σε ξέρω προσωπικά, αλλά αν μπορούμε κάτι να κάνουμε πες μας σε παρακαλώ.. είμαστε εδώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mαρία μου, συλλυπητήρια... Κάνε κουράγιο αυτές τις δύσκολες στιγμές... Τα λόγια μας ίσως δεν απαλύνουν τον πόνο σου, μα είμαστε όλες εδώ για σένα -ακόμη κι αν δε γνωριζόμαστε προσωπικά. Αν μπορούμε να βοηθήσουμε κάπως, πες μας. Αχ, δεν ξέρω τι να πω...

.png
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το διάβασα. Δεν ξέρω τι να πω παραπάνω από τις άλλες κοπέλες. Συλλυπητήρια και κουράγιο. Το έργο σου ειναι μεγάλο. Εχεις 2πλο ρόλο και δύσκολο. Η αγάπη του καλού σου να σε συντροφεύει και εσένα και τα παιδάκια σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω που να τα γράψω αυτά. τώρα μόλις διάβασα και για το μωράκι της Χριστίνας , πολλά τα τόπικ . Ο άνδρας της Pam, το μωράκι που έχασε τη μανούλα του, το μωράκι της Χριστίνας... πολλά μαζί μας πέσανε κορίτσια. νοιώθω ότι θέλω να πάω σπίτι μου και να αρχίσω να κλαίω..γιατί ρε γαμώτο ....γιατί;;;;

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΣΧΗΜΑ?? :(:( ΣΕ ΠΙΑ ΤΟΠΙΚ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΜΑΝΤΑΤΑ?ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ? :cry::cry::cry:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Αγαπητά μέλη γειά σας!

 

το θέμα αυτό έχει κλειδωθεί.

Το αντίστοιχο θέμα βρίσκεται πλέον στο ParentsCafe.gr

 

Για να μεταφερθείτε εκεί, πατήστε σε αυτό το σύνδεσμο

 

http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=18θα σας οδηγήσει στο νέο φόρουμ, στο οποίο μπορείτε

είτε να κρατήσετε τον υπάρχον λογαριασμό σας/να τον μετονομάσετε

είτε να δημιουργήσετε καινούριο λογαριασμό.

 

Τα φόρουμ έχουν ξεχωριστές βάσεις δεδομένων και οι δημοσιεύσεις σας, ακόμα και αν κρατήσετε το ίδιο όνομα χρήστη, δεν θα συνδέονται μεταξύ τους.

 

To ParentsCafe.gr δημιουργήθηκε απο τους διαχειριστές του Parents.gr (ΕΕΕΓ) έτσι ώστε να εξυπηρετήσει τις ανάγκες των μελών για διασκέδαση και ψυχαγωγία, οι οποίες δεν ήταν δυνατόν να καλυφθούν απο την ΕΕΕΓ και την ιστοσελίδα parents.gr για οικονομικούς λόγους/λόγους του καταστατικού της. (Διαχειρίστρια του parentscafe.gr είναι η Μ.Στυλιανάκη, το parentscafe.gr όμως, δεν ανήκει στην ΕΕΕΓ)

 

Έτσι ώστε να γράψετε σε αυτό το τόπικ που παραθέτουμε,

θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τον λογαριασμό σας στο www.parentscafe.gr

 

- μέσω του εμαιλ που θα σας αποσταλεί ( η πιο σύντομη μέθοδος )

ή

- μέσω ειδοποίησης στον administrator(at)parents.gr

με το εξής κείμενο

"Διατηρώ τον εξής λογαριασμό με όνομα χρήστη : .... και θα ήθελα να μου τον ενεργοποιήσετε και στο parentscafe.gr / θα ήθελα να μου τον ενεργοποίησετε και στο parentscafe.gr και να μετονομάσετε και σε .....(νέο όνομα χρήστη) "

 

Η αλλαγή αυτή είναι απαραίτητη για την καλή λειτουργία του parents.gr σαν ενημερωτικό εργαλείο για τους γονείς και καθιστά δυνατή την συνέχιση της λειτουργίας του site.

Η βάση δεδομένων του parents.gr δεν μπορεί πλέον να δεχτεί τις δημοσιεύσεις ψυχαγωγικού χαρακτήρα και έτσι πλέον το περιεχόμενο που είναι ψυχαγωγικό ενώ και κείμενα/τόπικ κοινωνικής δικτύωσης έχουν μεταβιβαστεί στο νέο site το οποίο βρίσκεται σε άλλο σέρβερ και έχει την δική του ξεχωριστή βάση δεδομένων.

 

Περισσότερα για αυτό θα μπορέσετε να διαβάσετε εδώ:

(παλιότερος σύνδεσμος που βρίσκεται στις ανακοινωσεις και πρωτο ανακοινωνε αυτη την αλλαγή)

 

Παρακαλούμε μην ανοίγετε στο parents.gr νέα παρεμφερή θέματα καθώς θα κλειδώνονται απευθείας

 

ευχαριστούμε!

Απαγορεύεται η χρήση προσβλητικών εκφράσεων, η παράθεση χυδαίου , άσεμνου ή προστατευόμενου απο νόμους πνευματικής ιδιοκτησίας υλικού και οι προσωπικές επιθέσεις.Ο σχολιασμός της συμπεριφοράς των μελών, είναι αποκλειστικά θέμα της διαχείρισης και των συντονιστών του forum της ΕΕΕΓ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...