Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΕ ΥΔΡΟΧΟΑΚΙΑ...


Recommended Posts

ΕΧΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ -ΥΔΡΟΧΟΑΚΙ...18,5 ΜΗΝΩΝ...ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ...!ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΗ..ΧΑΔΙΑΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ..!ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ?

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


O δικός μου ο μπεμπακος είναι 6,5 μηνών και του αρέσει πάρα πολύ η μουσκή. Οτι παιχνιδάκι εχει μουσική ξετρελαίνεται και παίζει με τις ώρες.

Ειναι επίσης πολύ χαδιάρης και αγκαλίτσας.

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστώ πολύ. Δεν κάνεις κάτι λάθος αλλα λόγο της ημέρας και του καλοκαιριού δεν υπάρχουν και πολλές μανούλες online. Να χαιρεσαι και εσύ το μωρό σου.

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites

O δικός μου γιος είναι 2,5 χρονών (υδροχοάκι).

Είναι πεισματάρης, χαδιάρης, ανεξάρτητος και... αγύριστο κεφάλι.

Επίσης, θέλει να τρέχει συνέχεια, δεν ακούει, είναι υπερκινητικός... θα σκεφτώ κι άλλα και θα σου πω!!

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Το πρώτο μου παιδάκι είναι ένα κοριτσάκι 4,5 χρονών, υδροχοάκι. Έστω και λίγες οι απαντήσεις ακόμα, είναι έτσι ακριβώς όπως τα περιγράφετε: πεισματάρα, ανεξάρτητη, αγύριστο κεφάλι, όλο γλέντια και χαρές!

Εάν δε κρίνω από την μητέρα μου και τον αδελφό μου που επίσης είναι το ίδιο ζώδιο.....έτσι συνεχίζουν και μεγαλώνοντας. χιχιχιχι

Να μας ζήσουν!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κι εμένα υδροχοοάκι 21/01/08. Υπερκινητικός, χαδιάρης, κοινωνικός πάρα πολύ. Του αρέσει πολύ ο χορός, τα τραγούδια, όλα του ακούγονται σαν μουσική! Του αρέσουν όλα τα ηλεκτρονικά, κινητά, σταθερά, υπολογιστές, dvd και γενικά ότι κάνει θόρυβο και ότι έχει κουμπιά. Έξυπνος πολύ και μέ πολύ καλή μνήμη. Κτητικός πολύ και δεν θέλει φυσικά να μοιράζεται. Επίσης είναι και μεγάλο πειραχτήρι.

 

Να τα χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Μαριλινα,ΚΑΡΔΙΑ και louk!!!!να χαιρομαστε τα πεισματαρικα και ανεξαρτητα παιδακια μας!!!!Απο οτι εχω καταλαβει και εγω ετσι συνεχιζουν..

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η κουκλίτσα μου φαινόταν από πολύ μώρό οτι θα γίνει κοινωνική, χαμογελάει συνέχεια σε όποιον της μιλήσει κ ειναι χαρούμενο κοριτσάκι, γκρινιαρούλα λίγο κ κοτσομπόλα... όλα θέλει να τ'ακούει κ να τα μαθαίνει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!

Να χαίρεστε τα μωράκια σας!!

 

Εμένα η κόρη μου είναι Υδροχόος και, όπως είπατε όλες, είναι πεισματάρα και ανεξάρτητη και χαδιάρα!!

Επίσης τα καταφέρνει πολύ καλά με την τεχνολογία (σε αντίθεση με τη μαμά της:lol:)!!

8a1731cd5c.png 4b3bd8119f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η κουκλίτσα μου φαινόταν από πολύ μώρό οτι θα γίνει κοινωνική, χαμογελάει συνέχεια σε όποιον της μιλήσει κ ειναι χαρούμενο κοριτσάκι, γκρινιαρούλα λίγο κ κοτσομπόλα... όλα θέλει να τ'ακούει κ να τα μαθαίνει!!!!

Σα να μου λες για τη δικια μου...χιχι!

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

κοριτσια ολα αυτα καλα ΖΗΛΙΑΡΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΑΣΦΑΛΗ ειναι τα δικά σας? η κορη μου γεννηθηκε 14/02/2006 και ειναι μια χαρουμενη ζουζουνα,πανεξυπνη,μιλαει συνεχεια, θελει να τα ξερει ολα....αλλα οπως και η αδερφή μου (θα το διαβασει τωρα) ειναι ανασφαλης και δεν ξερει οτι την αγαπανε,παντα αν τη μαλωσουμε μας ρωταει αν την αγαπαμε ή αλλες φορες διαπιστωνει μονη της οτι δεν την αγαπαμε!!ΑΥΤΑ!

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πως θα γίνει δηλαδή...έτσι είμαστε αδερφούλα! Θέλουμε φροντίδα και στοργή!

Εδώ εγώ ολόκληρη γαιδούρα, σχεδόν 30 χρόνων και ρωτάω τον άντρα μου "Με αγαπάς??" συχνά πυκνά..ετσι για να είμαι σίγουρη..δεν θα το κάνει το μωράκι?

Αυτό που εγώ θέλω και είμαι σίγουρη και η Άρτεμης, είναι να της το επιβεβαιώνετε συχνά μόνοι σας ή όποτε το ζητάει εκείνη..

Δεν είναι κακό.. προκαταβολικά και χωρίς εκείνη να το ζητάει.

να την πέρνετε μία αγκαλιά και να της θυμίζετε ότι την αγαπάτε.

Μην ξεχνάς ότι έχει και τον μπέμπη τώρα, ένα παραπάνω λόγο για να ζηλεύει..

Α επίσης κάτι που εγώ θα ήθελα να μου πουν και το λεω ήδη και στο μπέμπη και ας μην καταλαβαίνει...

Όταν τον "μαλώνω" ή "δεν κάνω το δικό του"

μετά από λίγο τον παίρνω αγκαλιά και του λέω "δεν σημαίνει ότι όταν σε μαλώνει η μαμά ή διαφωνεί με κατι που κάνεις, δεν σε αγαπάει.

Η μαμά σε αγαπάει πάντα, απλά μερικές φορές πρέπει να βάλει όρια, η να σε προστατέψει η ότι αλλο...κτλ"

y9qxp2.pngGgOLp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλα με εκανες και γελασα τωρα...αφου εσεις οσες φορες και να σας το πουν παλι αμφιβολιες εχετε!!!!!το ιδιο ισχυει και για την Αρτεμη οσες φορες και να το πεις και οποιαδηποτε στιγμη ,ειτε σε καυγα ειτε σε καλο κλιμα , παντα ειναι θεμα ερωτησης και αμφισβητησης. ετσι ειστε οι υδροχοοι....:Dφιλια sis...

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια να σας ζησουν!!Να σειτε οτι δεν το ειχα προσεξει κι εγω αυτο πριν το γραψετε...Κι ομως!Απαιτει η ζουζουνα μου να την αγαπαμε.απαιτει να την παρουμε αγγαλια και οχι συνεχεια βεβαια!αταν ομως εχουμε αλλου την προσοχη μας ερχεται και με απαιτηση "αγγαλια μου"!!!Το ιδιο κανει και στον παιδικο σταθμο!Οποτε οι δασκαλες κανουν κατι αλλο τρεχει πισω τους και "αγγαλια μου αγγαλια μου"Δεβν ειχα σκευτει οτι τελικα θελει να επιβεβαιωσει την αγαπη μας!!!το σκατουλι μου...

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...