Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ...ΜΕΤΑ????


nikoleta_b

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΙΑ ΕΓΩ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 3 ΦΛΕΒΑΡΗ!!!ΣΤΙΣ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 22(ΧΑΜΗΛΗ) ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΠΗΓΕ 44 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΠΗΓΕ 412.ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!ΟΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ 200!!!ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΦΥΣΗ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΦΥΣΙΚΗ ΑΠΟΒΟΛΗ!!!ΟΜΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μην το βάζεις κάτω με τίποτα. Και εγώ είχα μια βιοχημική αποβολή και έμεινα έγκυος αμέσως τον επόμενο μήνα. Δηλαδή η τελευταία μου περίοδος ήταν η βιοχημική εγκυμοσύνη. Και αυτό που με βοήθησε πολύ ήταν που ο γιατρός μου βρήκε την ημέρα που θα είχα ωορηξία και εκείνες τις ημέρες έκανα και τις προσπάθειες. Σου εύχομαι να πιάσεις το σποράκι σου το συντομότερο!

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 χρονια ειχα μια βιοχημικη εγκυμοσυνη,εκανα χοριακη την πρωτη μερα καθυστερησης γιατι ειχα την ελπιδα να ειμαι εγκυος αφου ειχαμε αρχισει τις ελευθερες επαφες.Εδειξε 96 μοναδες και το ιδιο βραδυ ειχα σταγονες αιμα......μιλησα με τον γιατρο και μου ειπε να επαναλαβω την εξεταση μετα απο 3 μερες....δεν μου εδωσε αγωγη ουτε να μεινω κρεβατι. Στην εξεταση μετα ειχε μηδενισει....εμεινα εγκυος ξανα μετα απο 7 χρονια!!!!!!

r1OMp3.png

ts7Bp3.png

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 χρονια ειχα μια βιοχημικη εγκυμοσυνη,εκανα χοριακη την πρωτη μερα καθυστερησης γιατι ειχα την ελπιδα να ειμαι εγκυος αφου ειχαμε αρχισει τις ελευθερες επαφες.Εδειξε 96 μοναδες και το ιδιο βραδυ ειχα σταγονες αιμα......μιλησα με τον γιατρο και μου ειπε να επαναλαβω την εξεταση μετα απο 3 μερες....δεν μου εδωσε αγωγη ουτε να μεινω κρεβατι. Στην εξεταση μετα ειχε μηδενισει....εμεινα εγκυος ξανα μετα απο 7 χρονια!!!!!!

 

Μετά από 7 χρόνια Ε;υπήρξε κάποιο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μην το βάζεις κάτω με τίποτα. Και εγώ είχα μια βιοχημική αποβολή και έμεινα έγκυος αμέσως τον επόμενο μήνα. Δηλαδή η τελευταία μου περίοδος ήταν η βιοχημική εγκυμοσύνη. Και αυτό που με βοήθησε πολύ ήταν που ο γιατρός μου βρήκε την ημέρα που θα είχα ωορηξία και εκείνες τις ημέρες έκανα και τις προσπάθειες. Σου εύχομαι να πιάσεις το σποράκι σου το συντομότερο!

 

Μακάρι να είμαι τυχερή σαν και σένα!!

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογη εμπειρία είχα και γω, είχα μια βιοχημική περσι τον Απρίλιο, έμεινα αρχές Ιουλίου ξανα εγκυος..Μην στενοχωριέσαι σίγουρα αφού έμεινες μια φορά θα σου ξανασυμβεί..Σου εύχομαι τον επόμενο μήνα να μας πεις τα ευχαρίστα

Αριάδνη μου, ξημερώνει γιατί σʼ έχω..

EcQXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογη εμπειρία είχα και γω, είχα μια βιοχημική περσι τον Απρίλιο, έμεινα αρχές Ιουλίου ξανα εγκυος..Μην στενοχωριέσαι σίγουρα αφού έμεινες μια φορά θα σου ξανασυμβεί..Σου εύχομαι τον επόμενο μήνα να μας πεις τα ευχαρίστα

 

Μακάρι τον επόμενο μήνα να σας πω μα ευχάριστα!!!!η αλήθεια είναι ότι νη προσπάθειες συνεχίζονται κ μάλιστα κ τις γόνιμες μέρες!!!μακάρι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μη το βαζεις κατω....το σημαντικο ειναι οτι δουλευει το συστημα!!!! Ετσι μου ειπε ο γιατρος μου οταν ειχα και εγω μια βιοχημικη! Μετα απο 1 χρονο ξαναεμεινα εγκυος και ο λογος το αγχος μου για να μεινω εγκυος! Τωρα εχω εναν μπομπιρα 9,5 μηνων!!!!! Βγαλε το αγχος και προχωρα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μη το βαζεις κατω....το σημαντικο ειναι οτι δουλευει το συστημα!!!! Ετσι μου ειπε ο γιατρος μου οταν ειχα και εγω μια βιοχημικη! Μετα απο 1 χρονο ξαναεμεινα εγκυος και ο λογος το αγχος μου για να μεινω εγκυος! Τωρα εχω εναν μπομπιρα 9,5 μηνων!!!!! Βγαλε το αγχος και προχωρα!!!!!!!!!!

η αλήθεια είναι ότι το άγχος είναι κακός σύμβουλος!πρεπει να το αποβάλλει..σε ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπερα...

δυστηχως τερματιστηκε η εγκυμοσυνη μου λογω του οτι ηταν βιοχημικη...

εχθες ειχα χοριακη 10...εχουν πιασει πονακια αλλα αιμα καθολου...ειναι φυσιολογικο να ποναω χαμηλα αλλα μονο απο τη μια πλευρα?

με εχει πιασει φοβος γιατι δεν ξερω τι να περιμενω!

ο γιατρος μου ειπε οτι μπορει να δω αιμα και σε 10 μερες!ειναι δυνατον?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...

δυστηχως τερματιστηκε η εγκυμοσυνη μου λογω του οτι ηταν βιοχημικη...

εχθες ειχα χοριακη 10...εχουν πιασει πονακια αλλα αιμα καθολου...ειναι φυσιολογικο να ποναω χαμηλα αλλα μονο απο τη μια πλευρα?

με εχει πιασει φοβος γιατι δεν ξερω τι να περιμενω!

ο γιατρος μου ειπε οτι μπορει να δω αιμα και σε 10 μερες!ειναι δυνατον?

 

Και μένα η περιοδος άργησε να έρθει!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...