Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Pegg μου τι γίνεσαι; Έχουμε κανένα νεότερο, Περιμένουμε με αγωνία...

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!MOMENTAKI ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ 29Η ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ:-(ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ 2 ΜΕΡΕΣ (30Η ΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΥ)ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΛΛΑ........

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!MOMENTAKI ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ 29Η ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ:-(ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ 2 ΜΕΡΕΣ (30Η ΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΥ)ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΛΛΑ........

 

Καλημέρα pegg μου! Είμαι στο σχολείο και έχω κενό και μπήκα να δω μπας και είχα νεότερά σου...Αγωνιώ βλέπεις!!!:) Εγώ μένω στο ότι έχεις μια μέρα καθυστέρησης και συνεχίζω να ελπίζω...Το ίδιο θα έπρεπε κι εσύ...Μη φοβάσαι να ελπίζεις πως ίσως όλα πήγαν καλά...Σου το εύχομαι!!! Πάντως λένε πως και άμα είναι να μην έρθει η ακατανόμαστη πάλι τα ίδια είναι τα συμπτώματα οπότε...Ουφ...Συνεχίζουμε στην αναμονή λοιπόν...

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα pegg μου! Είμαι στο σχολείο και έχω κενό και μπήκα να δω μπας και είχα νεότερά σου...Αγωνιώ βλέπεις!!!:) Εγώ μένω στο ότι έχεις μια μέρα καθυστέρησης και συνεχίζω να ελπίζω...Το ίδιο θα έπρεπε κι εσύ...Μη φοβάσαι να ελπίζεις πως ίσως όλα πήγαν καλά...Σου το εύχομαι!!! Πάντως λένε πως και άμα είναι να μην έρθει η ακατανόμαστη πάλι τα ίδια είναι τα συμπτώματα οπότε...Ουφ...Συνεχίζουμε στην αναμονή λοιπόν...

 

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΑ ΤΗΣ ΛΑΙΜΑΡΓΙΑΣ:-P:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Isidora και eirinaki σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις! Isidora ήσουν πολύ αναλυτική και μου έλυσες την απορία. Το θέμα είναι ότι σε εμένα έκανε μόνο έναν υπέρηχο 3 μέρες πριν από κάθε σπερματέγχυση και την πρώτη φορά που έπαιρνα και serpafar δεν ήρθε νωρίτερα η περίοδος, τη δεύτερη μόνο (που έκανα μόνο μια pregnyl). Κάπου είχα διαβάσει ότι η περίοδος έρχεται 14 μέρες μετά την ωορρηξία. Και ο ίδιος μου είπε ότι μπορεί αυτή τη φορά να μου έρθει περίοδος την 29η μέρα, κάτι που θα ήταν λογικό με τη μέρα που έγινε η σπερμ/ση (15η +14). Φοβάμαι ότι έγινε αργά η σπερ/ση και η ωορρηξία είχε ήδη γίνει.

Ένας λόγος ακόμα που κλονίστηκε η εμπιστοσύνη μου ήταν ότι ενώ ήμουν ακόμα ξαπλωμένη στη χμμμμ … «κομψή» στάση μετά τη σπερ/ση, άρχισε να μου λέει ότι θα πρέπει να κάνω εξωσωματική. Μέχρι τότε τον ακολουθούσα τυφλά. Μετά άρχισα να μετράω και να συνδυάζω. Τέλος πάντων δεν θέλω να σας κουράζω άλλο. Ευχαριστώ και πάλι. Είναι πολύ βοηθητικό να σου απαντάνε άτομα που περνάνε παρόμοιες καταστάσεις. Στο δικό μου κύκλο όλες έχουν κάνει παιδί και καμιά δεν έχει τέτοιου είδους εμπειρία.

Θα τα ξαναπούμε! Καλή επιτυχία σε όλεεες!!

Κάθε γυναίκα αντιδρά διαφορετικά στις ορμόνες που παίρνει. Εσύ έπαιρνες serpafar, εγώ ενέσεις (altermon, menogon, meriolan). Από αυτά που έχω διασταυρώσει με άλλες κοπέλες, όταν μια κοπέλα παίρνει κλομιφένη δεν την παρακολουθούνε τόσο στενά υπερηχογραφικά. Σ' αυτές που κάνουν ενέσεις χρειάζοντια οι συνεχείς υπέρηχοι γιατί μπορεί να προκλυθεί υπερδιέγερση ωοθηκών, το οποό είναι αρκετά σοβαρό. Τώρα, γι' αυτό που είπες για την συζύτηση που σου έκανε για την εξωσωματική, κι εγώ θα στράβωνα. ΄Ολες εμείς που είμαστε σ' αυτή τη φάση είμαστε πιο ευαίσθητες και οι γιατροί πρέπει να έχουν λίγο τρόπο όταν μιλάνε γιατί μπορεί να παρεξηγηθούν. Αυτός μπορεί να στο είπε για να σε καθυσυχάσει ότι υπάρχουν κι άλλες λύσεις και να μην στεναχωρηθείς αν δεν πετύχει. Κι εγώ δεν εμπιστεύομαι εύκολα γιατρούς, ειδικά γυναικολόγους. Πάντα μπορείς να πάρεις και μια δεύτερη γνώμη και όταν κάτι σου φαίνεται ύποπτο μπορείς να το λες στον γιατρό σου και να το συζητάτε. Είναι εκεί γιατί τον έχεις επιλέξει και πρέπει να σε διευκολύνει, αυτό θα σκέφτεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Pegg καλημέρα! Είμαι καινούριο μέλος και όπως είπα έχω κάνει 2 σπερματεγχύσεις τις ίδιες ημερομηνίες με σένα. Τα Χριστούγεννα είπα να κάνω διάλειμμα. Σου εύχομαι αυτή η τρίτη να είναι η τυχερή σου!!!

Isidora συμφωνώ με αυτά που λες και σκοπεύω να τα θέσω στο γιατρό (η αναφορά στην εξωσωματική δεν ήταν για παρηγοριά, άρχισε να μου δίνει λεπτομέρειες για τη διαδικασία στο ΙΚΑ κ.λπ, εγώ ακόμα ξάπλα εντωμεταξύ).

Πάντως μου έκανε εντύπωση πως και οι τρεις που μου απαντήσατε κάνατε περισσότερους υπέρηχους και ειδικά αυτό που έγραψε η Moments:

«…pregnyl έκανα τη 12η μέρα. Βασικά βεβαιωνόταν όμως ο γιατρός μου από πριν ότι δεν είχε ξεκινήσει η ωορρηξία από μόνη της, με τεστ ωορρηξίας που το έκανα εκεί στο ιατρείο…».

Αν μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο γιατρό στην Αθήνα που δεν σας έχει δώσει την αίσθηση ότι βιάζεται να οδηγήσει τα πράγματα κάπου, θα με βοηθούσατε ιδιαίτερα. (Νομίζω ότι αυτό γίνεται μέσω πμ, ελπίζω να καταφέρω να το λάβω, καθότι πρωτάρα). Θέλω να κάνω άλλη μια σπερματέγχυση αλλά να είμαι σίγουρη ότι γίνεται σωστά. H επιλογή γιατρού είναι προσωπικό θέμα, βέβαια, αλλά όπως είπα δεν έχω κάποια γνωστή με παρόμοια εμπειρία και γνωρίζω μόνο κάποια «μεγάλα» ονόματα του χώρου. Έτσι κι αλλιώς σκοπεύω απλώς να ζητήσω μια δεύτερη γνώμη και να κρίνω ανάλογα με τις απαντήσεις.

Σας ευχαριστώ πολύ όλες.

Link to comment
Share on other sites

Pegg καλημέρα! Είμαι καινούριο μέλος και όπως είπα έχω κάνει 2 σπερματεγχύσεις τις ίδιες ημερομηνίες με σένα. Τα Χριστούγεννα είπα να κάνω διάλειμμα. Σου εύχομαι αυτή η τρίτη να είναι η τυχερή σου!!!

Isidora συμφωνώ με αυτά που λες και σκοπεύω να τα θέσω στο γιατρό (η αναφορά στην εξωσωματική δεν ήταν για παρηγοριά, άρχισε να μου δίνει λεπτομέρειες για τη διαδικασία στο ΙΚΑ κ.λπ, εγώ ακόμα ξάπλα εντωμεταξύ).

Πάντως μου έκανε εντύπωση πως και οι τρεις που μου απαντήσατε κάνατε περισσότερους υπέρηχους και ειδικά αυτό που έγραψε η Moments:

«…pregnyl έκανα τη 12η μέρα. Βασικά βεβαιωνόταν όμως ο γιατρός μου από πριν ότι δεν είχε ξεκινήσει η ωορρηξία από μόνη της, με τεστ ωορρηξίας που το έκανα εκεί στο ιατρείο…».

 

 

 

Αν μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο γιατρό στην Αθήνα που δεν σας έχει δώσει την αίσθηση ότι βιάζεται να οδηγήσει τα πράγματα κάπου, θα με βοηθούσατε ιδιαίτερα. (Νομίζω ότι αυτό γίνεται μέσω πμ, ελπίζω να καταφέρω να το λάβω, καθότι πρωτάρα). Θέλω να κάνω άλλη μια σπερματέγχυση αλλά να είμαι σίγουρη ότι γίνεται σωστά. H επιλογή γιατρού είναι προσωπικό θέμα, βέβαια, αλλά όπως είπα δεν έχω κάποια γνωστή με παρόμοια εμπειρία και γνωρίζω μόνο κάποια «μεγάλα» ονόματα του χώρου. Έτσι κι αλλιώς σκοπεύω απλώς να ζητήσω μια δεύτερη γνώμη και να κρίνω ανάλογα με τις απαντήσεις.

Σας ευχαριστώ πολύ όλες.

 

Ευχαριστώ πολύ Chemin και καλως ήρθες!!!!Εγώ την δε το πιστευω γιατι ήμουν τόσο άρρωστη όταν έκανα τη τρίτη σπερματέγχυση που τι να πω!!!!!Καταρχην έκανα 2 ακτινογραφίες είχα τρελό βήχα και έπαιρνα 7 χάπια τη μερα!!Αν μετα από 2,5 χρόνια προσπάθειας έμεινα τώρα έγκυος τι να πω μας κοροιδεύουν:lol::lol: Όσο για τους γιατρούς και γω πεδεύτικα μέχρι να βρω τον σωστό!!!!!(Αν είναι σωστός) Καλή σου επιτυχία σε οτι και να κάνεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Pegg, πιστεύω πως αν είναι να γίνει, θα γίνει δεν πα να ’χες κατεβάσει και την παγκόσμια παραγωγή φαρμάκων του τελευταίου έτους :-D!

Με τους γιατρούς άστα! Έχω κατάμπερδευτεί, το ένστικτο δεν παίζει γιατί ... δέχεται ισχυρές παρεμβολές από τη μεγάλη μας επιθυμία από τη μια και τη γνώση πως είναι πολλά τα λεφτά (..Άρη) για τους γιατρούς από την άλλη. Γι' αυτό αποφάσισα να μαζέψω πληροφορίες, να ρωτήσω όποιον μπορώ, κι ο Θεός Βοηθός!!

Link to comment
Share on other sites

Pegg, πιστεύω πως αν είναι να γίνει, θα γίνει δεν πα να ’χες κατεβάσει και την παγκόσμια παραγωγή φαρμάκων του τελευταίου έτους :-D!

Με τους γιατρούς άστα! Έχω κατάμπερδευτεί, το ένστικτο δεν παίζει γιατί ... δέχεται ισχυρές παρεμβολές από τη μεγάλη μας επιθυμία από τη μια και τη γνώση πως είναι πολλά τα λεφτά (..Άρη) για τους γιατρούς από την άλλη. Γι' αυτό αποφάσισα να μαζέψω πληροφορίες, να ρωτήσω όποιον μπορώ, κι ο Θεός Βοηθός!!

Κοριτσάκι από πιο μέρος είσαι; Ρώτω απλά γιατί αν μένεις μακριά απ' την Αθήνα θα είναι κουραστικό το πέρα δόθε στους γιατρούς. Εγώ γενικά αποφεύγω να συστήνω γυναικολόγους ειδικά, γιατί είναι πολύ προσωπικό θέμα. Αν όμως διαβάσεις λίγο το forum θα δεις ότι κάποιοι γιατροί επαναλαμβάνονται συχνά μέσα από εμπειρίες γυναικών. Μπορείς να πας σ' έναν από αυτούς, έχουν μεγάλη γνώση.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΑ ΤΗΣ ΛΑΙΜΑΡΓΙΑΣ:-P:-P

 

Νομιζω και η λαιμαργία είναι υπεραρκετό σύμπτωμα κι από μόνη της!!!:D Ας το δούμε θετικά! Γιορτάζουμε μια μέρα καθυστέρησης και πάμε παρακάτω!!!! Αχ! Αύριο θα μπω πάλι πρωί να μάθω νεότερα!!!!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι από πιο μέρος είσαι; Ρώτω απλά γιατί αν μένεις μακριά απ' την Αθήνα θα είναι κουραστικό το πέρα δόθε στους γιατρούς. Εγώ γενικά αποφεύγω να συστήνω γυναικολόγους ειδικά, γιατί είναι πολύ προσωπικό θέμα. Αν όμως διαβάσεις λίγο το forum θα δεις ότι κάποιοι γιατροί επαναλαμβάνονται συχνά μέσα από εμπειρίες γυναικών. Μπορείς να πας σ' έναν από αυτούς, έχουν μεγάλη γνώση.

 

Από Αθήνα είμαι. Ευτυχώς δεν έχω και το πρόβλημα του πηγαινε-ελα. Για τους γιατρούς έχεις δίκιο, είναι προσωπικό, αλλά όπως είπα θα ήθελα απλώς μια γνώμη από κάποιον που δεν σας έδωσε την αίσθηση που μου δίνει έμένα ο δικός μου. Γενικά, δεν είμαι απόλυτη, μπορεί να κάνω και λάθος. Γι΄αυτό ζητάω γνώμες. Ούτε υπάρχει περίπτωση να παρεξηγηθώ αν μου συστήσει μια κοπέλα ένα γιατρό κι εμένα δεν μου κάνει. Απλώς η εναλλακτική είναι να πάω τελείως στην τύχη...

Θα το ψάξω και μεσα στο forum όπως λες.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Από Αθήνα είμαι. Ευτυχώς δεν έχω και το πρόβλημα του πηγαινε-ελα. Για τους γιατρούς έχεις δίκιο, είναι προσωπικό, αλλά όπως είπα θα ήθελα απλώς μια γνώμη από κάποιον που δεν σας έδωσε την αίσθηση που μου δίνει έμένα ο δικός μου. Γενικά, δεν είμαι απόλυτη, μπορεί να κάνω και λάθος. Γι΄αυτό ζητάω γνώμες. Ούτε υπάρχει περίπτωση να παρεξηγηθώ αν μου συστήσει μια κοπέλα ένα γιατρό κι εμένα δεν μου κάνει. Απλώς η εναλλακτική είναι να πάω τελείως στην τύχη...

Θα το ψάξω και μεσα στο forum όπως λες.

Ευχαριστώ!

Λοιπόν θα σου πω τι πέρασα εγώ. Για πολλά χρόνια είχα την αίσθηση που έχεις εσύ για τον γιατρό σου τώρα με πάρα πολλούς γιατρούς που είχα αλλάξει. Μέχρι που πήγα σ' έναν γιατρό τον Αγία Όλγα (Δημόσιο). Αυτός μου είπε ότι δεν ειδικεύεται στην υπογονημότητα, αλλά ξέρει ότι υπάρχει πολύ καλό τμήμα στο Νοσοκομείο Αλεξάνδρας. Πήγα εκεί στο ιατρείο στειρώτητας με όλες μου τις εξετάσεις και αυτοί με έβαλαν σ' ένα πρόγραμμα εξετάσεων μέσα στο νοσοκομείο, σπερματεγχύσεων και αφού απέτυχαν αυτές οι προσπάθειες, σε εξωσωματική ή λαπαροσκοπική εξέταση (επιλέξαμε την εξωσ.). Πήγα εκεί γιατί νοιώθω ότι δεν έχουν κανένα συμφέρον από εμένα. Θα μου πουν τα πράγματα όπως είναι. Τους εμπιστεύομαι μέχρι στιγμής. Αυτό βέβαια μπορεί να αλλάξει. Ένας άλλος παράγοντας που μ' έκανε να πάω εκεί είναι το οικονομικό κόστος. Εκτός ότι δεν πλήρωνα τους γιατρούς, δεν πλήρωνα ούτε τους υπερήχους (έκανα γύρω στους 6 κάθε μήνα). Τέτοια ιατρεία υπάρχουν και στο Έλενα και στο Αττικό. Αν σε ενδιαφέρει πες μου να σου στείλω π.μ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα σε όλες είμαι νέο μέλος αν και παρακολουθώ καιρό τώρα το forum .

ελπίζω να έχετε όλες τα καλύτερα αποτελεσματα εμείς προσπαθούμε 1 χρόνο τώρα αλλά τίποτα ο γιατρός μου λέει οτι όλα είναι καλά αλλά σκέφτομαι να κάνω και διερευνητική λαπαροσκόπηση βέβαια τις 2 τελευταίες μέρες πονάει πολύ το στήθος μου και χαμηλά στην κοιλια(σαν πόνοι περιόδου) λέτε να είναι συμπτώματα;

Link to comment
Share on other sites

Pegg, πιστεύω πως αν είναι να γίνει, θα γίνει δεν πα να ’χες κατεβάσει και την παγκόσμια παραγωγή φαρμάκων του τελευταίου έτους :-D!

Με τους γιατρούς άστα! Έχω κατάμπερδευτεί, το ένστικτο δεν παίζει γιατί ... δέχεται ισχυρές παρεμβολές από τη μεγάλη μας επιθυμία από τη μια και τη γνώση πως είναι πολλά τα λεφτά (..Άρη) για τους γιατρούς από την άλλη. Γι' αυτό αποφάσισα να μαζέψω πληροφορίες, να ρωτήσω όποιον μπορώ, κι ο Θεός Βοηθός!!

 

Γεια σου Chemin

Εισαι τυχερη που μενεις στην Αθηνα γιατι σιγουρα εκει υπαρχουν οι καλυτεροι. Σιγουρα ο γιατρος ειναι πολυ προσωπικο θεμα, αλλα πιστευω οτι αυτο που αξιζει ειναι να ξερεις οτι εχει επιτυχιες και οτι θα σε καθοδηγησει σωστα. Βεβαια επειδη στα μεγαλα κεντρα εξωσωματικης γινεται ενας χαμος απο ζευγαρια που τα επισκεπτονται μη περιμενεις στενες σχεσεις και ιδιαιτερη αντιμετωπιση, αλλα αυτο πιστευω οτι δε χρειαζεται να σε απασχολει. Ο στοχος σου ειναι ενας και αναζητας τον καλυτερο. Εγω βεβαια ειμαι απο Θεσσαλονικη αλλα για Αθηνα εχω ακουσει 3 δυνατα οναματα γιατρων: Μαστρομηνας, Παντος και Παρασχος. Ελπιζω να βοηθησα. Καλη επιτυχια!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕΕΕΕΕΕ Η ΑΤΙΜΗΗΗΗΗΗΗΗ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ!!!!!ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Ν ΚΑΝΕΙ ΑΥΡΙΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ (99% ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ).ΟΠΟΤΕ ΜΑΡΤΙΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ!!!(ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ 2 Η ΓΙΑ 3 ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΙΧΙΧΙΧΙ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝΕΚΤΕΣ)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕΕΕΕΕΕ Η ΑΤΙΜΗΗΗΗΗΗΗΗ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ!!!!!ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Ν ΚΑΝΕΙ ΑΥΡΙΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ (99% ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ).ΟΠΟΤΕ ΜΑΡΤΙΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ!!!(ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ 2 Η ΓΙΑ 3 ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΙΧΙΧΙΧΙ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝΕΚΤΕΣ)

 

Καλημέρα pegg μου! Δεν πειράζει!Αχ αυτή η άτιμη! Επιμένει να έρχεται!!! Ε λοιπόν!!!! Ε λοιπόν!!! Πάμε για διδυμάκια και τριδυμάκια!!!! Και εκεί όχι μόνο Σάκη αλλά και όποιον άλλο θες θα σου φέρω!!!!:D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Pegg δεν πειράζει. Τουλάχιστον έχεις μπει σε ενα δρόμο και ξέρεις ποια θα είναι τα επόμενα βήματά σου! Πού θα πάει κάποια στιγμή θα μας κάτσει!

Eirinaki thanks, κι εγώ αυτά τα ονόματα ξέρω. Θα κάνω και σ' έναν από αυτούς μια προσέγγιση και βλέπουμε.

Καλημέρααα!

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε pegg τι κρίμα!!!

Χαίρομαι πάντως που είσαι τόσο χαλαρή και αισιόδοξη, μπράβο.

Θύμισε μου λίγο ο γιατρός σου είναι στην Αθήνα;

Γιατί λες για Μάρτη εξωσωματική; Χρειάζεται τόσο διάστημα πριν;

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε pegg τι κρίμα!!!

Χαίρομαι πάντως που είσαι τόσο χαλαρή και αισιόδοξη, μπράβο.

Θύμισε μου λίγο ο γιατρός σου είναι στην Αθήνα;

Γιατί λες για Μάρτη εξωσωματική; Χρειάζεται τόσο διάστημα πριν;

 

 

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΑΡΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ 28 Η 29 ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΩΟΛΗΨΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΑΡΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ 28 Η 29 ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΩΟΛΗΨΙΑ

 

Γεια σου Pegg! Πιστευω οτι η εξωσωματικη ειναι η σιγουρη για τη δικη μἆς περιπτωση. Να εισαι σιγουρη οτι το Μαρτιο θα εισαι εγκυος... Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...