Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

προωρα μωρα


Recommended Posts

δεν γνωριζω τι ακριβως πρεπει να κανω αλλ ψαχνω πληροφοριες για προωρα μωρακια.η κορουλα μου τωρα ειναι 23 μηνων και γεννηθηκε 6.5 μηνων.θα ηθελα να μαθω τα παντα σχετικα με την συμπεριφορα των προωρων παιδιων :?:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις


Γειά σου ΕLENAkal να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου αλλά γνώμη μου είναι ότι δεν είναι απαραίτητο να ψάχνεις πληροφορίες για πρόωρα μωρά.Δεν καταλαβαίνω σε τι θα σε ωφελίσει στο να μπεις σε αυτή την διαδικασία.Βλέπεις κάτι διαφορετικό, γι΄αυτό το ψάχνεις;Εγώ θα έπαιρνα οδηγίες,συμβουλές από τον παιδίατρό μας και ανάλογα θα έκρινα.Έχω και ΄γω μια γνωστή μου με την ηδια περίπτωση, αλλά είναι λίγο διαφορετικό δεν το ψάχνει απλώς ζει με μια μικρή ιδιαιτερότητα, γι΄αυτό αστο και να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου που'' βιάστηκε λίγο να έρθει στον κόσμο'',γερό να είναι.

a63700a23b.png 87032dd023.png
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Γλυκιά μου Ελενα, σου εύχομαι κατ΄αρχήν να είναι πάντα γερή και χαρούμενη η μικρή σου. Σε καταλαβαίνω απόλυτα μιας που και η δική μου κόρη (6,5 πιά χρονών) γεννήθηκε 27 εβδομάδων. Καταλαβαίνω απόλυτα τις ανησυχίες σου. Θεωρώ όμως οτι αυτά τα παιδιά είναι χαρισματικά. Απο θέμα ανάπτυξης κλπ εννοείται οτι θα σε καθοδηγησει η παιδίατρος που την παρακολουθεί. Οσον αφορά απο την αποψη της συμπεριφοράς, η δική μου εμπειρία ειναι οτι είναι πολύ ζωηρή, πανέξυπνη, και πολύ δραστήρια.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...