Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

φθηνα σεντονια


maridoula80

Recommended Posts

:-):smile::-):smile::-):smile::-):smile:καλημερα σας κοριτσια θα ηθελα τη βοηθεια σας σε κατι ψαχνω να ανανεωσω τα σεντονια μου και τις παπλωματοθηκες αλλα και να παρω και καποια δωρο για την αδερφουλα μου που παντρευεται γνωριζετε που μπορω να βρω καποια οικονομικα και ποιοτηκα?
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φθηνά και ποιοτικά λευκά είδη μπορείς να βρεις στο stock της KENTIA. Βρίσκεται στο Μοσχάτο, κοντά στον ηλεκρικό σταθμό της Καλλιθέας, Λευκάδος 17 αν θυμάμαι καλά. Ωραιότατα υπέρδιπλα σεντόνια με 50 ευρώ, σετ πετσέτες με 20 ευρώ και για την αδελφή σου που παντρεύεται σετ γάμου υπέροχα και πολύ πιο φθηνά από αλλού. Και ποιότητα Kentia! Πλύνε βάλε και δεν παθαίνουν τίποτα. Καλά ψώνια!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σεντόνια έχει και στο ΙΚΕΑ. Εμένα όλα μου σχεδόν τα σεντόνια ειναι από εκει. Μπορείς να πιασεις και τις ποιότητες. 2πλή παπλωματοθήκη με 2 μαξιλαροθήκες περίπου 40-50?. Και εχει και ωραια σχέδια, και δεν ξεβάφουν και στο πλύσιμο.

s-age.pngs-age.png

Link to comment
Share on other sites

επισης στην Αιολου υπαρχουν αρκετα μαγαζια με επωνυμα λευκα ειδη σε τιμες πολυ καλες...ειναι ενα μαγαζακι-πανε χρονια δυστυχως δε θυμαμαι αριθμο- που εχει ολα τα παλαιοτερα σχεδια της Παλαμαικης με 50-60ευρω καθως και αλλες μαρκες ακομη πιο οικονομικες με πολυ καλη ποιοτητα...την εισοδο την εχει αναμεσα απο τις δυο βιτρινες του και οπως μπαινεις αριστερα εχει σκαλα...αν βοηθαει αυτο...αα ειναι ακριβως εκει που συναντα η Αιολου την Κολοκοτρωνη και απεναντι εχει ενα μαγαζι με γραβατες.αυτα δεν μπορω να θυμηθω αλλα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στη Θεσσαλονίκη στο Απολλώνια Πολιτεία και στον Φωκά στην Ερμπύ πάντα έχουν κάποια κομμάτια -50%. Στις εκπτώσεις έχουν ανάλογα με το σχέδιο -30% ή -50% ανάλογα με το σχέδιο. ΄Δεν δουλεύω για την εταιρεία, απλά μου αρέσεις πολύ η ποιότητά τους :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλα κοριτσια εγω εψαξα στο ιντερνετ για λευκα ειδη και βρηκα κατι καταπληκτικα σεντονια για το καινουργιο μου σπιτι σε προσφορα... μιλαμε καταχαρηκα να ψωνιζω!!! Για οσες βαριεστε να ψαχνετε σας δινω και το λινκ του μαγαζιου!! http://www.spitishop.gr Αντε κοριτσια και καλα μας ψωνια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Σ ευχαριστώ πολύ Erica1. Ειδικά τώρα που πιάσαν και τα κρύα έψαχνα ένα e-shop (μιας και δεν έχω πολύ χρόνο για να κατέβω στα μαγαζιά) που να έχει φθηνά και καλά προϊόντα και να κάνει γρήγορη παράδοση. Και πάλι σ' ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα τελευται χρόνια ψωνίζω κυρίως από το home way στο χαλάνδρι ( έχει και αλλο'υ) Από το ΙΚΕΑ ένα σετ σεντόνια ( μπορντώ )που είχα αγοράσει γύρω στα 40 ευρώ μου ξ'εβαφαν. Και δεν εννοω στο πλύσιμο. Τα είχα πλείνει τα είχα σιδερώσει και τα έστρωσα και ξέβαφαν πάνω μας. το υποστρωμα έγινε και αυτό μπορντώ.Στομ home way 'εχει και πολυ καλές προσφορές. Τελαυταια πήρα ένα υπερδιπλο σετ περκάλι 40 ευρώ και ένα δώρο ( πήρα τα ίδια σε άλλο χρώμα)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Ας πω κι εγώ τη γνώμη μου. Είχα πάρει από τη λαϊκή σεντόνια salonica. Αν θυμάμαι καλά ένα σετ έχει γύρω στα 25 ευρω. Έμεινα πολύ ευχαριστήμένη! Μπορεί και να έχω κομμάτια πριν από 7-8 χρόνια και ακόμα είναι μια χαρά. Χωρίς κόμπους όπως πολλά άλλα κομμάτια που είχα. Λίγο το χρώμα μπορεί να έχει ξεθωριάσει. Αλλά στην τιμή που είναι κι επειδή μου αρέσει να αλλάζω γιατί αλλάζει η ψυχολογία μου, παίρνω και κανένα καινούριο!

8noIp2.pngjOU4p3.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...