Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λεκες απο sudocream


sandy8

Recommended Posts

Kοριτσια καλησπερα ο μικρος μου λερωσε το σεντονι του κ τον υπνοσακο του με sudocream μηπως γνωριζετε πως μπορω να το καθαρισω, το εβαλα στο πλυντηριο αλλα δεν εγινε τιποτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kοριτσια καλησπερα ο μικρος μου λερωσε το σεντονι του κ τον υπνοσακο του με sudocream μηπως γνωριζετε πως μπορω να το καθαρισω, το εβαλα στο πλυντηριο αλλα δεν εγινε τιποτα.

 

 

δεν βγενει καλη μου εγω εχω ενα χαλι ολοκληρο με sudocream το εκανε ο γιος σε ηλικια 2 ετων και σε λιγο θα κλησει τα 4 και δεν εχει καθαρησει ακομα :-(.

Link to comment
Share on other sites

Πλακα μου κανεις σκεφτηκα να το βαλω στους 90 μπας κ καθαρισει λες αδικος κοπος να μην δοκιμασω?

 

 

εγω παντος το χαλι το εστηλα σε καθαριστηριο και δεν βγηκε τι να πω εγω παντος απετυχα στο θεμα αυτο:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια καλησπερα ο μικρος μου λερωσε το σεντονι του κ τον υπνοσακο του με sudocream μηπως γνωριζετε πως μπορω να το καθαρισω, το εβαλα στο πλυντηριο αλλα δεν εγινε τιποτα.

 

Τι μου θύμισες τώρα! Η κόρη μου στην ηλικία των 2 ετών περίπου πασάλειψε όλο το κεφάλι της με sudocream.

Δεν άφησε τρίχα ακάλυπτη!:lol::lol:

Πόσες φορές την έκανα μπάνιο ούτε που θυμάμαι.΄

Αν μούλιαζες για μια μέρα τον υπνόσακο μέσα σε μια λεκάνη με λίγο απορρυπαντικό και ενισχυτικό πλύσης και μετά τον έπλενες στο πλυντηρίο?

Δεν ξέρω τι να σου πω, πάντως πιστεύω οτι με τις πλύσεις σιγά σιγά θα φύγει.

Δώσ' μου τα χέρια σου να κρατήσω τη ζωή μου.Τάσος Λειβαδίτης.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια επειδή η sudocream είναι αρκετά λιπαρή τι θα λέγατε να δοκιμάσετε κάτι που βγάζει λίπη και λάδια όπως το απλό απορρυπαντικό πιάτων; Ελπίζω να είναι αποτελεσματικό και να απαλλαγείτε.

1457745k8p286od3g.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τα καθαρισα ευτυχως πιο γρηγορα απ οτι περιμενα. Λοιπον ακουστε τα εβαλα στο πλυντηριο στους 90 (αν κ ξερω οτι δεν ειναι καλο για το περιβαλλον) εβαλα το δικο μας απορρυπαντικο οχι του μωρου κ προσθεσα 1 μεζουρα vanish oxy action κ εγινε το θαυμα καθαρισαν κ εγιναν πιο καινουρια απο ποτε. Δε ξερω αν βοηθησε το vanish ή οι 90 βαθμοι το θεμα ειναι οτι καθαρισαν κ ειμαι πολυ χαρουμενη γι αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ακαματρα ολα καλα ναι η αληθεια ειναι οτι χαθηκα αλλα οταν μπορω ξεκλεβω χρονο κ να μαι. Ο μικρος μου ειναι μια χαρα τωρα κοιμαται το πουλακι μου εσεις ολα καλα?

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά ευτυχώς. Τώρα είδα το τικεράκι σου. Με το καλό να γεννηθεί το μωρό σου. Θα ανοίξω και πάλι το καφέ οπότε πέρνα και από εκεί να μαθαίνουμε τα νέα σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αμα προκαλει τετοιους λεκέδες στα υφάσματα δηλαδή τι προκαλεί στο σώμα ενος βρέφους;;;;; εγω θα ελεγα να μην χρησιμοποιειτε τετοιες κρεμες τιγκα στα χημικά για το ευαίσθητο δερματάκι του μωρού σας. Υπάρχουν δεκάδες κρέμες στα βιολογικά μαγαζιά ή ακομα και εντελώς φυσικές κηραλοιφές χωρις ιχνος χημειας οπως πχ στο http://www.rozmarino.gr

Link to comment
Share on other sites

μου κανει τρομερη εντύπωση. δε φεύγει στο πλυντήριο;

 

γιαααααα δοκιμαστε να ψεκάσετε με ace gentile. εγω το χρησιμοποιώ σε ολες τις δυσκολες καταστασεις.

 

απίστευτο!

 

παρε τηλεφωνο την εταιρέια κια ρωτα. πώς βγαίνει;

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

μου κανει τρομερη εντύπωση. δε φεύγει στο πλυντήριο;

 

γιαααααα δοκιμαστε να ψεκάσετε με ace gentile. εγω το χρησιμοποιώ σε ολες τις δυσκολες καταστασεις.

 

απίστευτο!

 

παρε τηλεφωνο την εταιρέια κια ρωτα. πώς βγαίνει;

 

ismeni μαλλον δε θα διαβασες πιο πανω εγραψα οτι τελικα εφυγε ο λεκες στο πλυντηριο στους 90 βαθμους προσθεσα κ vanish oxi action.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...