Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγοι στην Αθήνα


Liana85

Recommended Posts

Καλημέρα σας φίλες μου. Σαν καινουρια κι εγώ στο foroum και επειδή με το συζυγό μου προσπαθούμε για το πρωτο μας μωρακι, θα ήθελα να μου πειτε αν εχετε καποια εμπειρία με καποιους γυναικολόγους που μου έχουν συστήσει γνωστές και φίλες. Επίσης θα ηθελα , αν γνωρίζετε, με ποιες κλινικές συνεργάζονται και πόσα λεφτά παιρνουν οι γιατροί κ οι κλινικές. Οι γιατροί ειναι οι εξής: Ανδρέας Σακαρέλος, Αρης Τσιγκρής και Μιχάλης Μιχαήλ! Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σας φίλες μου. Σαν καινουρια κι εγώ στο foroum και επειδή με το συζυγό μου προσπαθούμε για το πρωτο μας μωρακι, θα ήθελα να μου πειτε αν εχετε καποια εμπειρία με καποιους γυναικολόγους που μου έχουν συστήσει γνωστές και φίλες. Επίσης θα ηθελα , αν γνωρίζετε, με ποιες κλινικές συνεργάζονται και πόσα λεφτά παιρνουν οι γιατροί κ οι κλινικές. Οι γιατροί ειναι οι εξής: Ανδρέας Σακαρέλος, Αρης Τσιγκρής και Μιχάλης Μιχαήλ! Σας ευχαριστώ πολύ!

 

Kalispera! Sas efhomai na ginete grigora goneis me ena igiestato bebaki! Apo tous treis xero mono ton ari tsigri apo flilenada mou giatro tin opoia xegennise kia sta dio paidakia tis. Einia poli kalos , den pairnei polla opos oi megalogiatroi, einia neos se ilikia kia sinergazetai me to elena an thimamai kala. To elena os kratiki kliniki einai dorean os kai ta triklina. Apo diklino kai meta plironeis giro sta 200 euro gia 3 meres. Kai den kanoun episkliridio sto fisiologiko toketo mono sti kaisariki. Tora gia tous allous diopsakse mes sto forum se themata giatron kai kati tha vreis pistevo an einai dinata onomata. Kali epitihia!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...