Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Που πηγε το στομαχι????


Recommended Posts

Καλησπερα κ απο μενα με μια σχετικα; χαζη ερωτηση...

Πηγα την πεμπτη κ εκανα τον προγραματισμενο υπερηχο του μηνα,

ψαχνοντας ολα τα οργανα του μικρου μας πριγκιπα βλεπω τον γιατρο μου να περιφερετε πολυ ωρα στην κοιλια του μωρο κ με ενα ψιλοπροβλιματισμενο βλεμα μου λεει:

Στομαχι δεν βλεπω την προηγουμενη φορα το ειχαμε δει????

που να θυμαμαι εγω αν ειδες στομαχι του λεω!!

Ψαχνει ψαχνει αλλα στομαχι πουθενα...

Μετα απο ενα δεκαλεπτο μου λεει ααα σαν να βλεπω κατι αλλα ειναι πολυ μικρο κ ειναι αδειο!!!

Του λεω κ γω μηπως εκανε τα κακα του κ αδιασε???τι να του πω η δολια μανα???

Μου λεει:τα εμβρια σε αφτην την ηλικια δεν κανουν κακα μονο υγρο εχουν...

Λεω κ γω:υπαρχει περιπτωση να γεννηθει το μωρο χωρις στομαχι???

Απαντηση του γιατρου:ναι φυσικα κ μετα την γεννα κανουν μια επεμβαση κ προσθετουν κατι σαν σακουλακι αν καταλαβα καλα κ γινετε στομαχι...

Τα φωτα σας παιδια εχετε ξανα ακουσει να γεννιεται παιδι χωρις στομαχι????

H3Otp3.pngfxwfyd91vycpqaes.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


συγνωμη τοσο ανετα στα ειπε ο γιατρος σου?:shock:

εγω θα ελεγα να παρεις και 2η γνωμη οπωσδηποτε!

δεν ξερω αν γινεται να γεννηθει καποιος χωρις στο στομαχι...δεν εχω ξανακουσει κατι τετοιο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι γιατροί υπάρχουν τελικά..Αν δεν είναι πάνω από όλα ΑΝΘΡΩΠΟΙ,τι να το κάνεις..

Δε χρειάζεται απαραίτητα να τον αλλάξεις αν εσένα σε καλύπτει απλά οπωσδήποτε πάρε 2η γνώμη.

Εύχομαι να έκανε απλά λάθος κ τότε σίγουρα θα έχεις έναν καλό λόγο να τον αλλάξεις ;)

277625-babies_295.gif
Link to comment
Share on other sites

το αδειο στομαχι σημαινει οτι το μωρακι σου μολις ''κατουρησε''!!!!!!!!!!μην σε ανησυχει αυτο.....αλλα παρε μια δευτερη γνωμη ή τουλαχιστον πηγαινε σε ενα κεντρο για πιο εξιδεικευμενο υπερηχο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι βλέπω είσαι 20 εβδομάδων που σημαίνει ότι έκανες ή θα πρεπει να κάνεις την Β επιπέδου για να δει ο γιατρός αν όλα τα όργανα αναπτύσσονται σωστά. Αν δεν την έχεις κάνει πήγαινε κάπου αλλού για να πάρεις και μια δεύτερη γνώμη. Αν την έχεις ήδη κάνει θα έπρεπε να έχει φανεί αν υπάρχει το στομάχι ή όχι. Βέβαια η χαλαρότητα του γιατρού σου είναι αν μη τι αλλο περίεργη. να ρωτάει εσένα τι είχατε δει στον προηγούμενο υπέρηχο; Εγώ θα έπαιρνα μια δεύτερη γνωμη σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...