Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια πηρα σετ βαπτισης ΚΟΜΠΛΕ 260εεε!!!! απο πρωην μαγαζι που εκλεισε και τα εχει σπιτι της και μαλιστα ASLANIS.....εχει και guy laroche.....ολα ξεκινανε απο 260ε...αναλογα αν θες καπελιερα η δερματινη τσαντα.....ειναι στη πετρουπολη....

Θα σου ήταν εύκολο να μου στείλεις και εμένα pm τα στοιχεία γιατί το φθινόπωρο πρώτα ο Θεός θα γίνω νονά ? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια βγηκε καινουργιο eshop με τιμες πολυ κατεβασμενες θα ελεγα με οτι αλλο εχω συγκρινει στα βαπτιστικα και στις μπομπονιερες ριξτε μια ματια http://www.eshopgamouvaptisis.gr

 

εχει ωραια πραγματα αλλα δεν ξερω να ανεβαζω φωτο στο φορουμ

Link to comment
Share on other sites

Πάμε από την αρχή

ΡΟΥΧΟ

ΠΑΠΠΟΥΤΣΙ (ΚΑΛΤΣΕΣ)

ΛΑΔΟΠΑΝΟ

ΛΑΔΟΣΕΤ

3 ΚΕΡΑΚΙΑ

ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ

ΚΟΥΤΙ

ΛΑΜΠΑΔΑ

Δεν νομίζω να πάνε όλα πακέτο απ΄όπου θες τα παίρνεις.

 

ναι συμφωνώ ότι μπορείς να τα πάρεις και χώρια αλλά που ψάχνεις για το καθένα? Ρωτώ γιατί η κουμπάρα wanna to be μου έδωσε και αυτή τη λύση και θέλω να το ψάξω. Υπάρχει κάποιο κορίτσι που το έκανε έτσι να με βοηθήσει? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπόν εμείς είχαμε κλείσει ένα σετ με 350 από τα Χριστούγεννα, λόγω κρίσης κάναμε παζάρια και μας το άφησε με 300( χωρίς μαρτυρικά γιατί τα κάνω εγώ- δε νομίζω να επηρεάζουν την τιμή πολύ). Εχει και πιο οικονομικά , το φορεματάκι μας πια δεν είναι διαθέσιμο στην ιστοσελίδα απ'ότι βλέπω.

http://www.elisti.gr/

μοιάζει αρκετα με τον κωδικό 95485 ( έχει λουλουδάκια αντι για φιογκάκια και είνια λίγο πιο διακριτικό, της ίδιας εταιρείας είναι)

img_a978d9be67029af4acf25ba327e93ff8.jpg

http://www.bebeenrose.gr/extra/popup_img.php?file=http://www.bebeenrose.gr/_control/admin/_files/images/full/img_a978d9be67029af4acf25ba327e93ff8.jpg

 

Ακόμη δεν τα έχουμε πάρει ,μέχρι στιγμής ευχαριστημένη είμαι απο την επικοινωνία/συμπεριφορά κτλ. οπότε το προτείνω.

Με το καλό.

Link to comment
Share on other sites

θα γινω και εγω νονα το Σεπτεμβριο και εκλεισα βαπτιση με 305 για την ακριβεια ...με τα παντα μεσα και πολυ ομορφα , η μαμα εχει θεμα πεταλουδα

και μου εκαναν ολη την βαπτιση με το θεμα αυτο, κουτι -λαμπαδα -λαδοπανα

ειμαι πολυ ικανοποιημενη ,αλλωστε στο ιδιο καταστημα εκλεισα την βαπτιση του γιου μου,ειναι στα Σπατα.;)

Link to comment
Share on other sites

ναι συμφωνώ ότι μπορείς να τα πάρεις και χώρια αλλά που ψάχνεις για το καθένα? Ρωτώ γιατί η κουμπάρα wanna to be μου έδωσε και αυτή τη λύση και θέλω να το ψάξω. Υπάρχει κάποιο κορίτσι που το έκανε έτσι να με βοηθήσει? Ευχαριστώ.

 

Eγώ δεν το έκανα έτσι.Εμένα στα παιδιά μου πήγαν σε μία κοπέλα οι νονοί και οι τρεις που είναι πολύ οικονομική.Ειχε όλο το σετ με επώνυμο ρούχο 250ευρώ την τελευταία φορά,φανταστικά.Τώρα εσύ νομίζω ότι το μόνο που μπορείς να κάνεις χώρια είναι το ρούχο που μπορείς να κοιτάξεις ξεχωριστά σε μαγαζιά με παιδικά ρούχα αλλά για όλα τα άλλα νομίζω ότι θα τα βρεις μόνο εκεί που πουλούν είδη βάπτισης.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω την ποδιά του νονού/νονάς?

Με άλλα λογια μια ποδια στην οποία γράφουνε/ζωγραφίζουνε κάτι?

 

Την έχω δει στο site της http://www.elenamanakou.gr/index.php?option=com_djcatalog2&view=itemstable&cid=4%3A2012-02-07-14-43-30&Itemid=3〈=en αλλά δεν ξέρω πόσο την έχει.Γενικά είναι λίγο τσιμπημένο μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μια βοήθεια αν μπορείτε, κουτί βαπτισης απλό ξύλινο και φτηνό που μπορώ να βρω?

εγω θα παρω τα πραγματα της βαφτισης απο την τονια.μπες στο σαιτ της www.stardustwork.blogspot.gr και θα βρεις πολλα πραγματα και κουτια.επικοινωνησε μαζι της σιγουρα θα εχει αυτο που ψαχνεις.και οι τιμες της ειναι μια χαρα οικονομικες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κορίτσια!!!!

Θέλω να μου πείτε μερικά site να ρωτήσω για βάπτιση.

Θα προτιμούσα καταστήματα Θεσ/νικης γιατί βρίσκομαι Αλεξ/πολη.

Εδώ έψαξα και μόνο 2 καταστήματα μ'άρεσαν αλλά πανάκριβα!!!!!!

Αν ξέρετε κάποιον/α να προτείνετε να έχει όμως απ'όλα(κουτιά,ρουχαλάκια,μπομπονιέρες,στολισμό).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κορίτσια!!!!

Θέλω να μου πείτε μερικά site να ρωτήσω για βάπτιση.

Θα προτιμούσα καταστήματα Θεσ/νικης γιατί βρίσκομαι Αλεξ/πολη.

Εδώ έψαξα και μόνο 2 καταστήματα μ'άρεσαν αλλά πανάκριβα!!!!!!

Αν ξέρετε κάποιον/α να προτείνετε να έχει όμως απ'όλα(κουτιά,ρουχαλάκια,μπομπονιέρες,στολισμό).

 

Narlis briskete stin Kabala!! www.narlis.gr

Nomizw oti exei tis kaliteres times!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 9 months later...

κορίτσια έκλεισα σήμερα τα βαφτιστικά της βαφτιστήρας μου. ΤΑ ΠΑΝΤΑ + στολισμός κολυμπήθρας ανάλογα με το θέμα της βάφτισης (μόνο το λάδι στο μπουκάλι θα βάλω) 250?. Το φόρεμα από ταφτά - οργάντζα κεντημένο, σαμπανί - ρώζ ΤΕΛΕΙΟ, βραχιολάκια ρώζ - άσπρα με πεταλούδα κρεμαστή, βαλίτσα, φοβερά παπούτσια. Και το καλύτερο, έχει και παλτό!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα σας κοριτσια! Βαφτίζω την ανηψιά μου το Σεπτέμβρη και βρήκα μετά από πολύ ψάξιμο και άγχος έναν υπέροχο σταυρό στο (www.eleftheriouonline.gr) και σε πάρα πολύ καλή τιμή! Έμεινα πολύ ικανοποιημένη και από την εξυπηρέτηση τους και από το πακέτο και γενικά.. Βέβαια προτίμησα να το πάρω η ίδια από το κατάστημα για να τα δω και από κοντά λόγω της μεγάλης ποικιλίας που μου είπαν ότι έχουν. Το μαγαζί ήταν απλά πανέμορφο και με πάρα πολύ μεγάλη ποικιλία σε πολύ καλές τιμές..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Θα ήθελα τη βοήθεια σας.τον Ιούνιο θα βαφτισω το μπέμπη μου και θα ήθελα να μου πρότεινε τε κάποιον διοργανωτή δοκιμασμένο και σε καλες τιμες προσιτές.θέλω να κλείσω απο εκει τα παντα εκτός απο αυτά που πέρνει η νονά για να μη τη δεσμευσω.εκτός αν θελήσει η ίδια.μένω Αθηνα

KLinp2.pngjvcQp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλημέρα. Καλώς σας βρήκα. Επειδή δεν έχω πολύ χρόνο και βιαζόμαστε να προλάβουμε τον Οκτώβριο που έχουμε τη βάπτιση του μικρού, έχετε κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα να προτείνετε που να έχει μεγάλη ποικιλία απο διακοσμητικά για να φτιάξω τις μπομπονιέρες μόνη μου ;

 

Γενικά πιστέυετε στην αγορά απο ηλεκτρονικό κατάστημα , γιατί φοβάμαι λίγο τι θα παραλάβω...

 

:-(

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...