Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ξερετε αν βγηκαν τα αποτελεσματα για τους παιδικους σταθμους Νεας Σμυρνης?


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Τα αποτελέσματα βγήκαν στις 20 Ιουλίου. Τωρα πια βέβαια θα το έχεις μάθει... τα τηλέφωνα τους άλλαξαν γι αυτό δεν απαντούσε κανείς! Ελπίζω να έχετε ευχάριστα αποτελέσματα, όπως κι εμείς! Τώρα απλά εύχομαι να είναι όντως τόσο καλά όσο μας έχουν πει πως είναι... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι βγηκαν αλλα δυστυχως δεν ειμασταν στους τυχερους παρολο που πληρουσαμε ολα τα κριτηρια οπως και περυσι ελπιζω του χρονου που θα ειμαστε νηπιο να μας παρουν εφοσον ειναι υποχρεωτικο .....τι να πω .... τα τηλεφωνα αλλαξαν, οι κυριες που απαντουσαν εκαναν αγγαρεια και γενικως ολη η εξυπηρετηση αστα να πανε.

Και κατι αλλο ενας πατερας ηξερε πριν μιαμισι εβδομαδα πριν τις 20 οτι δεν θα παρουν το παιδι του και αναγκαστηκε και το εγραψε σε ιδιωτικο ...τυχαιο ? δε νομιζω... τι να πω ...

Link to comment
Share on other sites

εγω τηλεφωνησα σημερα στις 14.30 το σηκωσαν με την μια και μου ειπαν κοφτα οτι τα αποτελεσματα θα βγουν σημερα στο ιντερνετ , και η ανακοινωση εγγραφε πως σημερα θα ανακοινωθουν επισημα, εσεις που τα μαθατε? οχι τιποτα αλλο απλα εχουμε μονο 4 ημερες για τις εντασεις

Link to comment
Share on other sites

Πηρα αμετρητα τηλεφωνα και τους ειπα το ονοματεπωνυμο και μου ειπαν οχι δυστυχως .... βεβαια μεχρι να μου το πουν αυτο διεθεσα μιση μερα πανω απο το τηλεφωνο γιατι μου ελεγαν οτι βγηκαν του Α και του Β τμηματος και παρτε αργοτερα για τα αλλα τμηματα κλπ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...